Niké TV – ako sledovať športové prenosy


Stávková kancelária Niké má v ponuke Niké TV, ktorá hráčom umožňuje sledovať obľúbené športové zápasy naživo. A to ako cez webovú stránku, tak aj cez mobilnú aplikáciu. Niké TV je prakticky zadarmo. Na to, aby ste ju mohli využívať, musíte splniť len dve podmienky. Prvou je mať plnohodnotný hráčsky účet a druhou podať si stávku v minimálnej hodnote 0,50€ alebo mať na účte zostatok v hodnote 5€. Aké všetky benefity má a ako ju spustiť?

Niké TV

Prejsť do registrácie a získať bonus 20€

Zoznam športov v TV Niké

Niké poskytuje livestreamy z rôznych športov. Vybrať si môžete napríklad futbal, hokej či basketbal. Následne je k dispozícii aj hádzaná a volejbal. Určite si tak prídete na svoje. Nižšie v tabuľke poskytujeme prehľad športov a športových udalostí, ktoré má Niké TV v ponuke.

Prehľad live streamov Šport TV Niké
1. slovenská liga Futbal Spustiť
2. slovenská liga Futbal Spustiť
Slovenský pohár Futbal Spustiť
MOL Liga Hádzaná Spustiť
Niké Handball Extraliga Hádzaná Spustiť
Slovenská hokejová liga Hokej Spustiť
Niké Extraliga ženy Basketbal Spustiť
Niké SBL Basketbal Spustiť
Niké Extraliga muži Volejbal Spustiť
Niké Extraliga ženy Volejbal Spustiť

Návod ako spustiť Niké TV live

  1. Prihláste sa do svojho plnohodnotného účtu. Ak ho ešte nemáte, zaregistrujte sa. Pri registrácii nezabudnite využiť Niké bonus, vďaka ktorému môžete získať voľné zatočenia či rôzne finančné odmeny.
  2. Z ponuky nachádzajúcej sa vo vrchnej časti webovej stránky si vyberte možnosť “Niké TV”.
  3. Zvoľte jeden z dostupných live prenosov.
  4. K dispozícii máte hokej, futbal, hádzanú, basketbal a veľa ďalších športov.
  5. Na vybraný livestream kliknite a môžete pozerať.
Návod ako spustiť Niké TV live

TV Niké na mobile a tablete

Niké TV môžete sledovať nielen cez webovú stránku, ale aj cez aplikáciu. Niké mobilná aplikácia sa dá stiahnuť na zariadenia s operačným systémom Android aj iOS. Spustenie live prenosu je pritom v aplikácii veľmi podobné tomu na webe. Stačí sa prihlásiť do svojho plnohodnotného hráčskeho účtu a v hornej časti kliknúť na možnosť “Niké TV”. Následne si už len vyberte športovú udalosť, ktorú chcete sledovať, a máte hotovo.

TV Niké na mobile a tablete

Ako spustiť Niké TV na celú obrazovku

Chcete si vychutnať športové zápasy na celej obrazovke? Na webovej stránke síce táto funkcia dostupná nie je, no v mobilnej aplikácii áno. Po spustení live prenosu stačí, aby ste klikli na ikonu štyroch šípok nachádzajúcu sa v pravom dolnom rohu. Keď tak spravíte, live prenos sa automaticky zväčší na celú obrazovku, vďaka čomu vám zaručuje ten najlepší zážitok zo sledovania.

Ako spustiť Niké TV na celú obrazovku

Niké TV archív

Nestihli ste nejakú športovú udalosť a chceli by ste si ju pozrieť spätne? Niké má archív, v ktorom nájdete aj staršie udalosti. Niektoré dokonca siahajúce dva roky dozadu. Ich spustenie je pritom rovnaké ako spustenie živého prenosu. Stačí si len vybrať záznam, ktorý chcete vidieť, a môžete začať pozerať. Dokonca, pri niektorých starších záznamoch máte možnosť pozrieť si aj highlighty.

Často kladené otázky

Môžem sledovať Niké TV zadarmo a bez poplatkov?

Na to, aby ste mohli sledovať Niké TV zadarmo, stačí splniť dve základné podmienky. Prvou je mať plnohodnotný účet v stávkovej kancelárii. Druhou je prestávkovať aspoň 0,50€ alebo mať na účte zostatok minimálne 5€.

Čo uvidím na Niké TV dnes?

Na Niké TV si dnes môžete pozrieť futbal, hokej, volejbal, hádzanú aj basketbal. Zo športových udalostí je to napríklad Slovenský pohár vo futbale, II. futbalová liga alebo Slovenská hokejová liga.

Dá sa Niké TV sledovať aj na mobile?

Niké TV môžete sledovať aj na mobile či tablete. Stačí si len stiahnuť praktickú mobilnú aplikáciu, ktorá je k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS.