Nemecko vs Maďarsko kurzy a preview: EURO 2024


Nemci v otváracom dueli Euro šampionátu nezaváhali. Maďari zaspali úvod a Helvétov už nedostihli. Čaká teraz Maďarsko ďalšia nádielka? Podľa stávkových kancelárií asi áno, pretože kurz na víťazstvo Nemecka je takmer identický ako v zápase so Škótskom. Zápas Nemecko vs Maďarsko je na programe v stredu 19. júna o 18:00 na štadióne v Stuttgarte. V priamom prenose si ho môžete pozrieť na stanici Dajto, prípadne na Voyo.

Nemecko vs Maďarsko kurzy a preview: EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Otvárací zápas EURO 2024 Nemcom vyšiel na jednotku. Škótsko zdolali jednoznačne 5:1, keď o zápase bolo v podstate rozhodnuté už v 1.polčase.
  • Maďari si v úvodnom dueli A skupiny skomplikovali postupové nádeje. Švajčiarsku podľahli 3:1, keď doplatili na nevýrazný prvý polčas.
  • Po predvedených výkonoch oboch mužstiev nie je kurz 1.26 na víťazstvo Nemecka žiadnym prekvapením.

Nemecko vs Maďarsko kurzy

Poďme sa teraz pozrieť na ME vo futbale 2024 kurzy vypísané na zápas Nemecko vs Maďarsko. Aj vďaka dominantnému výkonu Nemcov v dueli so Škótmi je kurz na ich výhru len 1.26. Ak si však stavíte na maďarského outsidera, váš vklad bude zhodnotený vysokým kurzom 11.00. A nakoniec deľba bodov má vypísaný kurz približne 6.20.

Nemecko vlajka
Nemecko
Maďarsko vlajka
Maďarsko

TIP REDAKCIE: Oba tímy strelia gól

Zápas Nemecko vs Maďarsko by mohol byť bohatý na góly. A to nielen pričinením Nemecka, keď v zápase so Škótmi úradovali na úvod zápasu „mladé pušky“ Florian Wirtz a Jamal Musiala. Ku gólovej nádielke by totiž svojou trochou mali prispieť i Maďari. Napríklad záložník Dominik Szoboszlai z FC Liverpool, či Barnabás Varga, ktorý skóroval aj v zápase so Švajčiarmi. Pozrite si aj ďalšie zaujímavé tipy s výhodnými kurzami:
Nemecko víťaz
Maďarsko víťaz
Oba tímy strelia gól
Maďarsko +1,5 gólu
Neprehra Maďarska v 1.polčase

Nemecko je v eufórii

Nemeckí fanúšikovia sú v eufórii. Po výbornom výkone na štadióne v Mníchove, keď Nemci Škótom nedovolili ani raz vystreliť do priestoru brány. Ešte aj ten inkasovaný gól bol vlastne „vlastenec“. Veľké nadšenie však veľmi rýchlo môže vystriedať trpké sklamanie. Netvrdíme, že Nemecko tento zápas nevyhrá, ale aspoň ten jeden gól v ich sieti by sme ozaj mohli vidieť. Podobne ako pred troma rokmi na predošlom EURO, keď vzájomný zápas skončil 2:2. Alebo v Lige národov 2022 1:1 a 0:1 v prospech Maďarska. S kurzom 1.90 v Tipsporte.

Maďari ešte neskladajú zbrane

Hoci to bude znieť pre niekoho prekvapujúco, minimálne polčas by s Nemeckom mohlo držať krok. Nemci od MS 2022 nehrali ostrý reprezentačný zápas, pričom v posledných 10 priateľských dueloch až v 8 z nich nedokázali vyhrať 1. polčas. Odporúčame preto pouvažovať nad tipom, že sa tak nestane ani teraz. Kurz na neprehru Maďarska v prvom dejstve má aktuálne najvýhodnejší Tipsport (2.17).

Kde sledovať duel Nemecko vs Maďarsko

Duel Nemecko vs Maďarsko v priamom prenose vysiela televízia Dajto. A tiež streamovacia služba Voyo. Zápas na štadióne v Stuttgarte začína v stredu 19. júna o 18:00.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
19.júna 2024 o 18:00
Štadión:
MHPArena Stuttgart
Kde sledovať:
Dajto, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia