Momo vs Hossa: Fight Night Challenge 5 analýza


Hlavným súbojom večera na podujatí Fight Night Challenge 5 je duel Momo vs Hossa. Turnaj v Bratislave bude prebiehať v sobotu 2.decembra v Tipos Aréne na Štadióne Ondreja Nepelu. Zápas má približný začiatok o 21:40. Ako dopadne boxerský zápas medzi raperom Momom a bývalým slovenským hokejovým reprezentantom Marcelom Hossom? Prečítajte si túto analýzu a dozviete sa niekoľko dôležitých informácií z tábora oboch boxerov. Spolu s kurzami na duel, kde sledovať live stream naživo a našim tipom na výsledok zápasu.

Momo vs Hossa: Fight Night Challenge 5 analýza

  • Naozaj len miernym favoritom tohto súboja v ťažkej váhe je raper Momo.
  • Hokejista Marcel Hossa po skončení kariéry ďalej pokračuje v športe, inklinuje práve k boxu.
  • Zápas „hudobník“ vs „hokejista“ je naplánovaný ako vyvrcholenie boxerského galavečera so začiatkom približne o 21:40.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhrá Hossa 2.15 2.15
  • Zápas: Momo vs Hossa
  • Súťaž: Fight Night Challenge 5
  • Čas zápasu: 2. 12. 2023
  • Živý prenos: Oktagon TV
Fight Night Challenge stávka bez rizika

Kde sledovať Momo vs Hossa live stream?

Tento zápas a celý turnaj v sobotu 2. decembra 2023 môžete absolvovať cez PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv. V tej najvyššej obrazovej kvalite. Cena za takýto Fight Night Challenge live stream je potom 9.99€. Iná možnosť kde sledovať Momo vs Hossa live stream aktuálne nie je k dispozícii. Hoci pred časom sa ešte spomínal napríklad aj livestream na Fortuna TV. Toto je kompletný program Fight Night Challenge aj s orientačným začiatkom zápasov.

Zápas Fight Night Challenge Plánovaný začiatok
Roman „Momo“ Grigely vs Marcel Hossa okolo 21:40
Andreas „Frayer Flexking“ Stolárik vs Adam Štrba okolo 21:20
Erik Tresor vs. Adam Berger okolo 21:00
Pavol „Pali Hari“ Vaško vs. Marek „Fučo“ Fučík okolo 20:40
Imi „Baron“ Štefaník vs. Martin „Pagy“ Sedlák okolo 20:20
Priscilla Versluis vs. Tereza Kosecová okolo 20:00
Jan Murcin vs. Michal Mošpan okolo 19:40
Matej „Kiry the King“ Kiraly vs. Alexander Cverna okolo 19:20
Filip Strýco vs. Miroslav Vlcek okolo 19:00
Erik Tlkanec vs. Robert Racz okolo 18:40
Jozef Koller vs. Filip Hačko okolo 18:20
Juraj Kočí vs Franko Trantalič okolo 18:00

Momo si verí aj na bývalého profi športovca

Roman „Momo“ Grigely je raper z Petržalky. Za sebou má už niekoľko úspešných hudobných albumov ako je Stratená Rovnováha či Za Očami. Rodinne, a hlavne športovo, založený hip-hoper trávi veľa času v posilňovni. Ale i medzi povrazmi a za boxerským vrecom. Bude to však stačiť na bývalého profesionálneho športovca, ktorý podstupoval profi športovú záťaž už niekoľko desiatok rokov? O tom sa presvedčíme už onedlho.

Momo si verí aj na bývalého profi športovca

Zdroj: fight night challenge

Marcel Hossa má box ako najobľúbenejší šport

Marcel Hossa po ukončení profesionálnej hokejovej kariéry inklinuje práve k boxu. Slovenský reprezentant síce stál trochu v tieni svojho staršieho brata Mariána. Ale o jeho dosiahnutých úspechoch môžu mnohí športovci len snívať. Hral v NHL za kluby N.Y. Rangers, Montreal aj Phoenix. Legendou sa stal v KHL v lotyšskom tíme Dinamo Riga. V reprezentácii zase nastúpil na 51 zápasov, 6x na MS v hokeji a v roku 2012 si odtiaľ doniesol domov striebornú medailu. Člen Elite Gym Trenčín bude na zápas s Momom stopercentne pripravený a rozhodne pri tom nie je bez šance.

Marcel Hossa má box ako najobľúbenejší šport

Zdroj: fight night challenge

Čo na súboj Fight Night Challenge hovorí samotný Hossa

Takto sa Marcel Hossa vyjadril o svojom prvom boxerskom zápase na predzápasovej tlačovke Fight Night Challenge. „Priznám sa, že si veľmi užívam túto atmosféru. Je to pre mňa niečo nové a je to úplne niečo iné, ako hokej. Snažím sa byť úplne v kľude a nastavený na zápas, ktorý ma čaká. Tento súboj beriem tak, že to je pre mňa veľká výzva a nová skúsenosť do života,“.

Momo vs Hossa – porovnanie bojovníkov

Štatistiky a informácie Momo Hossa
Váha 105 kg 105 kg
Výška 189 188
Vek 35 42
Klub Tvrdá päsť Takácsovci Elite Gym Trenčín

Momo vs Hossa kurzy

Fight Night Challenge kurzy sú mierne naklonené na stranu slovenského rapera. Na druhú stranu, ešte prednedávnom bol kurz na Momovo víťazstvo v hodnote 1.40. Aktuálne je na jeho víťazstvo vypísaný kurz 1.61 v Tipsporte a až 1.72 vo Fortune. V prípade víťazstva hokejistu Marcela Hossu bude váš vklad zhodnotený kurzom 2.15, čo platí zhodne pre Fortunu aj Tipsport. Stavte si bez rizika na Fight Night Challenge 5 práve teraz vo Fortune s bonusom 70€!

Momo vs Hossa kurzy

Tip redakcie: V zápase zvíťazí Hossa

Roman „Momo“ Grigely je podľa stávkových kancelárií miernym favoritom. My to ale vidíme práve naopak a väčšie šance dávame bývalému hokejovému reprezentantovi Marcelovi Hossovi. V peknom kurze 2.15. Hossa má toho natrénované doteraz viac než dosť a je zvyknutý znášať tvrdé údery. Veríme, že na tento zápas ho doma v Elite Gym Trenčín pripravili naozaj perfektne. Pre odvážnejších je tu možnosť staviť, že Hossa vyhrá na body, vo Fortune s kurzom 3.60.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhrá Hossa 2.15 2.15

Zdroje článku: Fight Night Challenge, Tipsport