Manchester United vs West Ham: Premier League preview a stávkové tipy


Po kratšej odmlke sa Premier League rozbieha naplno a my sa môžeme tešiť na súboj 23. kola Manchester United vs West Ham. Len vo štvrtok Červení diabli v úplnom závere uchmatli dôležité víťazstvo na pôde Wolves. Kladivári naopak pustili doma bod Bournemouthu. No a teraz v nedeľu 4. februára od 15:00 nám tabuľkoví susedia predvedú, ako sa hrá o pohárové miesta. Priamy prenos si môžete pozrieť na športovej stanici Canal+ Sport.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Manchester United vs West Ham: Premier League preview a stávkové tipy

  • Manchester United definitívne preklopil víťazstvo na pôde Wolves až siedmej minúte nadstaveného času
  • Naopak West Ham musel doma dobiehať jednogólový náskok Bournemouthu už z tretej minúty stretnutia. Aby napokon vyrovnal z penalty na konečných 1:1
  • V decembrovom vzájomnom zápase na pôde West Hamu sa zrodilo víťazstvo domáceho tímu (2:0)
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Manchester United 1.71 1.68

Kde sledovať duel Manchester United vs West Ham

Zápas Manchester United vs West Ham si môžete pozrieť už tradične na športovej stanici Canal+ Sport. Duel sa hrá v nedeľu 4. februára na Old Trafford s naplánovaným výkopom už o 15:00.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
04.januára 2024 o 15:00 Old Trafford Canal+ Sport

Červení diabli zachránili 3 body na poslednú chvíľu

Manchester United v poslednom zápase doslova vydoloval víťazstvo s Wolves. A to až vďaka gólu mladučkého záložníka Kobbieho Mainooa v siedmej minúte nadstaveného času. A pritom v tomto dôležitom dueli viedol už 2:0 aj 3:1. V zápase sa inak presadil aj kontroverzný útočník diablov Marcus Rashford. Ten je v posledných zápasoch pre tím neoceniteľný, navzdory svojim prehreškom v životospráve.

Pre Kladivárov je vstup do nového roka určite sklamaním

Kladivári sa po očarujúcich výkonoch na sklonku minulého roka v tabuľke PL vyšplhali na popredné pozície. Začiatok toho nového ich však zatiaľ teda nezastihol v najideálnejšej forme, keď z 5 zápasov nedokázali zvíťaziť ani v jednom. V konečnom zúčtovaní ich tak môže štvrtková remíza s Bournemouthom na vlastnej pôde veľmi mrzieť. Alebo aj deľba bodov predtým na pôde posledného tímu Premier League Sheffield United. A na dôvažok ho ešte k tomu vyradil z FA Cupu druholigista Bristol City.

Manchester United vs West Ham kurzy

Manchester United vs West Ham kurzy favorizujú na víťaza domáci tím z Old Trafford. Na Manchester United si tak môžete staviť napríklad v Doxxbetepri kurze 1.68. Na dvojku, to znamená, že v zápase vyhrá hosťujúci tím z West Hamu, bookmakeri vypísali kurz 4.80. No a nakoniec remíza v dueli má kurz 4.25.

Tip redakcie: Zápas vyhrá domáci Manchester United

Ideálna forma Kladivárov zo sklonka minulého roka je preč. A že ju naštartujú práve na ihrisku Manchester United sa mi nechce veľmi veriť. V tomto prípade to teda vidím na víťazstvo Červených diablov. Podľa všetkého sa nebude rodiť ľahko, ale prispieť by k tomu mohol opäť aj hriešnik Marcus Rashford.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Manchester United 1.71 1.68
Manchester United vyhrá s čistým kontom 3.27 2.90
Marcus Rashford dá gól 3.20 3.20

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia