Liverpool vs Real Madrid – Liga majstrov preview a tip na výsledok


Los Ligy majstrov zviedol dohromady minuloročných finalistov. V osemfinále tak uvidíme zaujímavý súboj Liverpool vs Real Madrid. Oba tímy patria medzi favoritov na to kto vyhrá Ligu majstrov. Liverpool to dokázal už šesťkrát a Real Madrid je rekordér so štrnástimi titulmi. Zápas Liverpool vs Real Madrid môžete naživo sledovať v utorok 21. 2. 2023 o 21:00. Stretnutie hostí Liverpool na štadióne Anfield.

Liverpool vs Real Madrid - Liga majstrov preview a tip na výsledok

  • Posledný vzájomný zápas bol finálový duel Ligy majstrov 2021-22. Trofej získal Real Madrid po výhre 1:0
  • Real Madrid drží rekord v počte celkových víťazstiev v Lige Majstrov. Na konte má 14 získaných titulov
  • Zimné prestupové okno využil len Liverpool. V útoku ho posilnil Cody Gakpo, kúpený za 42 miliónov eur z PSV Eindhoven.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Real Madrid neprehrá 1.64 1.58
  • Zápas: Liverpool vs Real Madrid
  • Súťaž: Liga majstrov
  • Čas zápasu: 21. 2. 2023 o 21:00
  • Živý prenos: Premier Sport 2

Kde sledovať Liverpool vs Real Madrid

Kde sledovať Liverpool vs Real Madrid? Živý prenos zo zápasu ponúkne televízna stanica Premier Sport 2. Zápas bude stanica vysielať v nasledujúcich dňoch aj zo záznamu. Stávkové kancelárie live stream zadarmo nebudú vysielať. Ak vám stačí pozrieť si najdôležitejšie momenty zápasu, môžete sledovať highlighty Ligy majstrov na RTVS.

Termín stretnutia Štadión Posledný vzájomný zápas
21. februára 2023 o 21:00 Anfield, Liverpool Liverpool – Real Madrid 0:1, 28.5.2022

Výkony Liverpoolu v novom roku netešia

Výkony Liverpoolu v novom roku netešia trénera Kloppa. Liverpool sa trápi prakticky počas celej sezóny, ale začiatok roka 2023 mu absolútne nevychádza. V prvých siedmich zápasoch roka dokázal vyhral Liverpool len jeden duel. Mizerné neboli len výsledky, ale aj hra celého mužstva. Nádejou pre fanúšikov môže byť výkon mužstva v derby proti Evertonu a v minulom kole proti Newcastlu. Liverpool v derby ukázal najlepší výkon za dlhú dobu. Využíval svoje silné stránky ako držanie lopty, či rýchly prechod do útoku po zisku lopty.

Výkony Liverpoolu v novom roku netešia

Zdroj: football365.com

Real Madrid má skvelú bilanciu vzájomných zápasov

Real Madrid má skvelú bilanciu vzájomných zápasov s Liverpoolom. V posledných šiestich zápasoch dosiahol päť výhier a jednu remízu. Počas tejto série vyhral aj dva finálové zápasy Ligy majstrov v ktorých sa stretli. Konkrétne v roku 2018 a 2022. Práve minuloročné finále je skvelým príkladom toho ako vie hrať biely balet efektívne. V zápase dominoval Liverpool, ktorý si pripravil viaceré gólové šance a po väčšinu zápasu diktoval tempo. Jediný gól zápasu však dal Real a vyhral trofej napriek streleckej prevahe súper 24:4. Aj v tomto zápase očakávame podobný priebeh. Liverpool bude chcieť na domácom štadióne tvoriť hru a držať loptu. Real si počká na chyby súpera, ktoré dokáže rýchlo potrestať.

Real Madrid má skvelú bilanciu vzájomných zápasov

Zdroj: elconfidencial.com

Liverpool vs Real Madrid kurzy

Liverpool vs Real Madrid kurzy umožňujú viaceré tipy na futbal, keďže sa jedná o stret dvoch vyrovnaných mužstiev. Na výhru domácich je kurz v Tipsporte 2.36, na biely balet 2.88 a na remízu 3.67. Posledné dva vzájomné zápasy skončili po výsledkoch 1:0 pre Real a remízou 0:0. Ponúka sa preto tip na, že aspoň jedno mužstvo nedá gól s kurzom 2.28. Prípadne stávková príležitosť menej ako 2.5 gólu v zápase pri kurze 2.18.

Tip redakcie: Real Madrid neprehrá

Pri našej predikcii sme prihliadali najmä na dva faktory. Za prvé na vzájomnú bilanciu mužstiev. Tá jasne hovorí v prospech bieleho baletu. Za druhé na formu mužstiev. Real Madrid sa nedávno vrátil po víťazstve na MS klubov a v La Lige podáva stabilné výkony. Zatiaľčo Liverpool si prechádza výpadkom formy a v Premier League ho o body pripravujú aj priemerné mužstvá. Preto sa nedá veriť, že by Real odchádzal domov po prehre v prvom osemfinálovom zápase.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Real Madrid neprehrá 1.64 1.58

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport,