Lille vs Slovan: Európska konferenčná liga


Slovan Bratislava ako líder skupiny A Európskej konferenčnej ligy zavíta v treťom kole na horúcu pôdu OSC Lille. Ak by sa im podarilo odtiaľ doniesť nejaké body, bol by to naozaj skvelý výsledok. Zápas Lille vs Slovan sa odohrá vo štvrtok 26. októbra o 18:45 na štadióne Stade Pierre-Mauroy. V článku vám prinesieme krátku analýzu zápasu, kurzy a tipy na niektoré stávkové príležitosti. A tiež to, kde zápas môžete sledovať naživo.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Lille vs Slovan: Európska konferenčná liga

  • Slovan má s dvoma doterajšími výhrami v súťaži našliapnuté do ďalšej fázy EKL. Momentálne ťahá sériu 8 výhier v rade vo všetkých súťažiach.
  • Štvornásobný francúzsky majster OSC Lille vyhral na domácom štadióne od začiatku sezóny 5 zo 6 zápasov. Vrátane zápasu EKL s Ľubľanou.
  • Na výhru Lille sa spolieha takmer 100% tipujúcich v Tipsporte s celkovým vkladom takmer 70.000€.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Lille vyhrá o viac ako 1.5 gólu 2.31 2.29

Kde sledovať Lille vs Slovan

Lille vs Slovan budete mať možnosť naživo sledovať na stanici Sport 1. Výkop je o 18:45, predzápasové štúdio potom začína už o 18:00. Pozápasové zase o 20:45. Zostrihy zápasov sa neskôr dajú pozrieť na YouTube a verejnoprávnej RTVS Šport, prípadne ČT Sport.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
26.októbra 2023 o 18:45 Stade Pierre-Mauroy Sport 1

Štvornásobný majster Francúzska chce byť šampiónom

OSC Lille chce zabojovať o titul celej súťaže. K tomu však potrebuje postúpiť zo základnej skupiny EKL. Po bezgólovej remíze v Klaksviku a víťazstve s Ľubľanou (2:0) je zatiaľ na druhom mieste práve za Slovanom. Toto však štvornásobnému majstrovi Francúzska určite nevyhovuje. Takže v dnešnom zápase proti nášmu majstrovi spraví všetko preto, aby ho v tabuľke predbehol. V domácej Ligue 1 sa im zatiaľ darí. V poslednom kole si doma poradil s Brestom 1:0. Aj vďaka tomu Lille figuruje na solídnej 4. priečke Ligue 1 za Monakom, Nice a PSG.

Štvornásobný majster Francúzska chce byť šampiónom

Zdroj: Sky Sports

Slovan ide do zápasu bez absencií opôr

Slovanu v zápase s Lille nebude chýbať žiaden dôležitý hráč. Zrak mnohých fanúšikov však bude smerovať najmä na Aleksandra Čavriča, ktorý za Slovan v doterajšom priebehu sezóny strelil 5 gólov. Všetky v posledných 7 zápasoch Slovana. V rámci EKL to dokonca bolo v obidvoch zápasoch. Nadôvažok, v Ľubľane (1:0) a aj doma s Klaksvikom (2:1) rozhodol o víťazstve svojho tímu. Slovan inak momentálne ťahá úctyhodnú sériu 8 výhier za sebou.

Slovan ide do zápasu bez absencií opôr

Zdroj: Facebook/ŠK Slovan Bratislava

Lille vs Slovan kurzy

Lille je v zápase jednoznačný favorit. Čo naznačuje aj kurz na jeho víťazstvo 1.44 v Tipsporte. To, že sa Slovanu podarí z Lille priniesť aspoň bod, je potom ohodnotené kurzom 4.55. No a na jeho víťazstvo si môžete staviť pri kurze 7.72. Stavte si na tento zápas a využite pritom náš Tipsport akčný kód na aktiváciu bonusov.

Tip redakcie: Lille vyhrá o viac než 1,5 gólu

Dogy, ako tento klub z Lille familiárne prezývajú, sa do slovenského majstra pustia hneď od začiatku. Je celkom pravdepodobné, že pri tom padne viac gólov. Na víťazstvo Lille je vypísaný kurz 1.44. My si myslíme, že ho dokážu vyšperkovať minimálne dvojgólovým rozdielom. V Tipsporte má táto stávková príležitosť hodnotu 2.31.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Lille vyhrá o viac než 1,5 gólu 2.31 2.29

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia