Klub Niké – zbierajte Niky a vyhrávajte


Klub Niké prináša veľké množstvo výhod a zaujímavé bonusy. Umožňuje vám zbierať Niky, ktoré následne môžete využiť na tipovanie alebo kurzové zvýhodnenie. Zistite, ako sa zaregistrovať do klubu Niké a aké všetky podmienky sa s ním spájajú.

Klub Niké

Čo je to Niké klub

Klub Niké je vernostný program, ktorý je určený všetkým plnohodnotným hráčom. To znamená hráčom, ktorí prejdú celým registračným procesom vrátane overenia identity nahratím dvoch dokladov totožnosti. Jeho cieľom je odmeňovať vašu aktivitu špeciálnymi vernostnými bodmi – Nikmi. Tie následne môžete využiť ako bežné financie na podávanie tiketov alebo na kúpu kurzového zvýhodnenia v hodnote od 1% do až 200%. Hodnota 1 Niku predstavuje 1 cent. Stávková kancelária vám Niky pripisuje na hráčsky účet automaticky, pričom platí, že denne môžete získať maximálne 1.000 Nikov, čo predstavuje 10€.

Ako sa stať členom Niké klubu

Členom klubu Niké sa stáva každý, kto si v stávkovej kancelárii vytvorí plnohodnotný účet. To znamená, že po tom, ako prejde celým registračným procesom, si overí svoju totožnosť. Niké registrácia je jednoduchá a zvládne ju úplne každý.

  1. Navštívte webovú stránku stávkovej kancelárie Niké.
  2. V pravom hornom rohu kliknite na možnosť „Registrovať“.
  3. Vyplňte registračný formulár a kliknite na tlačidlo „Registrovať“.
  4. Registráciu potvrďte cez e-mail a SMS.
  5. Prihláste sa do svojho nového účtu, vyplňte adresu a overte svoju totožnosť.
  6. Totožnosť overíte nahratím dvoch dokladov. Prvým musí byť občiansky preukaz. Druhým môže byť pas alebo vodičský preukaz.
  7. Počas registrácie nezabudnite využiť výhodný Niké bonus.

Čo sú to Niky a ako sa využívajú

Ako člen Niké vernostného programu zbierate Niky, virtuálnu menu, ktorú môžete neskôr použiť na kurzové zvýhodnenie alebo na podanie plnohodnotných tiketov. Pri ich používaní neriešite žiadne ďalšie podmienky, manipulačné prirážky alebo denné limity. V prípade, že je tiket podaný za Niky výherný, na účet sa vám pripíšu reálne peniaze, ktoré si následne môžete previesť napríklad na bankový účet. Niky vám stávková kancelária pripisuje automaticky. Robí tak buď za podávanie tiketov, alebo za návštevy pobočky. Každý mesiac môžete získať 10 Nikov v prípade, že navštívite pobočku aspoň 4-krát. Návštevou sa pritom rozumie vsadenie aspoň jedného nestornovaného tiketu. Počet Nikov si môžete vždy overiť cez web, prípadne je k dispozícii Niké aplikácia. Nižšie uvádzame tabuľku, na základe ktorej lepšie zistíte za aký typ stávky a v akom množstve môžete získať Niky.

Typ stávky Sólo stávka (Min. kurz) Kumulovaná stávka (Min. kurz)
Predzápasová stávka (každé 1 euro herného vkladu = 1 NIK) 5 a viac 5 a viac
+LIVE (každé 1 euro herného vkladu = 1 NIK) 5 a viac
Live stávky (každé 1 euro herného vkladu = 0,5 NIK) 1,6 a viac 1,6 a viac
Virtuálne hry (každé 1 euro herného vkladu = 0,5 NIK) 1,6 a viac 1,6 a viac

Ako využijem Niky

Nazbierané Niky môžete využiť viacerými spôsobmi. Prvým je tipovanie, ktoré je totožné s tým za eurá. Niky môžete využívať na tiketoch s akýmkoľvek kurzom, bez denných limitov a kurzových alebo AKO podmienok. Zároveň ich môžete využívať na všetkých miestach (pobočka, online, SMS) a bez manipulačnej prirážky (vzťahuje sa na tikety podané v pobočke alebo Nikinke). Niky nemôžete použiť len na rozpisovej stávke, pričom v prípade storna tiketu sa vám vrátia na konto. Niky sa okrem toho dajú využiť aj na nákup mesačného predplatného denníka Šport, tlačených strán s kurzovou ponukou alebo kurzového listu (časopisu pre tipérov). A v neposlednom rade môžete zapísané Niky využiť aj na nákup kurzového zvýhodnenia od 1 % do 200 % na tiketoch s minimálne 3 tipmi, každý s kurzom 1.50 a viac. Viac o kurzovom zvýhodnení prinášame nižšie v tabuľke.

Zvýhodnenie možnej výhry Vklad v eur Cena KZ v Nikoch
1% 1€ 1 Nik
5% 2€ 10 Nikov
10% 3€ 30 Nikov
100% 4€ 400 Nikov
200% 5€ 1.000 Nikov

Ako podávať tikety za Niky

Podávanie tiketov za Niky je podobné tomu bežnému za eurá. Po tom, ako si vyberiete športovú udalosť, stačí, aby ste si v tikete prepli menu z eur na Nik a nastavili požadovanú sumu. Následne tiket už len podajte a máte hotovo. V prípade, že bude výherný, stávková kancelária vám na účet pripíše reálne peniaze.

Na čo slúži Niké vernostná karta

Niké vernostná karta je určená predovšetkým pre pobočkových klientov, ktorí ňou preukážu svoju totožnosť. Karta je bezplatná a získavate ju automaticky za registráciu. V prípade jej straty alebo poškodenia kontaktujte zákaznícku podporu Niké, ktorá vás bude informovať, ako postupovať, a zašle vám novú.

Často kladené otázky

Čo je klub Niké?

Klub Niké je vernostný program pre všetkých hráčov Niké s plnohodnotným kontom. Prináša zaujímavé výhody a benefity, ako sú napríklad Niky, ktoré môžete použiť na nákup kurzového zvýhodnenia alebo na podanie tiketu.

Ako sa môžem stať členom Niké klubu?

Členom Niké klubu sa stávate automaticky po tom, ako prejdete celým registračným procesom a overíte si svoju totožnosť nahratím dvoch dokladov.

Na čo všetko môžem použiť Niky?

Niky môžete použiť na nákup kurzového zvýhodnenia, podanie stávok alebo na nákup mesačného predplatného denníka Šport, tlačených strán s kurzovou ponukou a kurzového listu (časopisu pre tipérov).