Klaksvik vs Slovan: Európska konferenčná liga preview


Slovan Bratislava vo štvrtok 30. novembra zavíta do Klaksviku, druhého najväčšieho mesta Faerských ostrovov. V rámci 5. kola Európskej konferenčnej ligy sa stretne v dôležitom dueli s domácim KÍ Klaksvik. Aktuálne je na tom v skupine lepšie Slovan, ktorý je na druhom mieste za francúzskym Lille. Ako dopadne duel Klaksvik vs Slovan? Prečítajte si krátku analýzu zápasu a dozviete sa nielen najnovšie informácie, ale aj kurzy, či náš tip na výsledok.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Klaksvik vs Slovan: Európska konferenčná liga preview

  • Slovan ťahá v lige sériu 10 výhier v rade. V EKL má za sebou dvojzápas s Lille so ziskom 1 bodu z domáceho zápasu.
  • Prípadnou výhrou na Faerských ostrovoch by mu postup zo skupiny s veľkou pravdepodobnosťou už uniknúť nemal.
  • Proti bude Klaksvik, ktorý v prípade výhry Slovan v tabuľke preskočí.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
oba tímy strelia gól 1.56 1.61

Kde sledovať Klaksvik vs Slovan

Zápas Klaksvik vs Slovan si môžete pozrieť na obrazovkách RTVS Šport, ktorá duel vysiela v priamom prenose. Výkop na Faerských ostrovoch je naplánovaný na 18:45. Predzápasové štúdio začína o 18:20. Takisto si tam na druhý deň môžete pozrieť záznam stretnutia (10:55) a neskôr o 17:00 i highlighty celého 5.kola. Zostrih zápasu bude dostupný aj na YouTube.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
30.novembra 2023 o 18:45 Við Djúpumýrar RTVS Šport

Klaksvik má za sebou dvojzápas s Ľubľanou

Klaksvik sa v predošlých kolách EKL stretol so slovinskou Ľubľanou. Najprv ju zdolal na domácej pôde výsledkom 3:0. V Ľubľane naopak neuhral ani bod a prehral 0:2. Čím potešil hlavne fanúšikov Slovana. Teraz zabojuje o svoju šancu ďalej pokračovať v európskej súťaži. Inak, na Faerských ostrovoch má už domáca liga prestávku. Posledný súťažný zápas tak Klaksvik odohral ešte 9.novembra v Slovinsku.

Klaksvik má za sebou dvojzápas s Ľubľanou

Zdroj: manunitedcore

Slovan to má dobre rozohraté

Slovan to má v A skupine EKL dobre rozohraté. Vďačí za to nielen poslednej remíze s Lille, ale aj Klaksviku, ktorý nedokázal bodovať v Ľubľane. Tím z Faerských ostrovov je totiž jeho najväčším konkurentom na postup. Bratislavčania teraz vycestujú na jeho pôdu a v prípade bodového zisku budú mať jarnú účasť v pohárovej Európe na dosah ruky. Od Klaksviku sa toho totiž v poslednom zápase v Lille veľmi neočakáva. Slovan inak nastúpi do stretnutia v dobrom rozpoložení. V lige ťahá šnúru 10 výhier v rade. Naposledy si poradil s Michalovcami na ich pôde 2:0.

Slovan to má dobre rozohraté

Zdroj: manunitedcore

Klaksvik vs Slovan kurzy

Klaksvik vs Slovan kurzy sú vypísané mierne v prospech hosťujúceho tímu zo Slovenska. Na výhru Slovana tak môžete staviť pri kurze 2.06 v Doxxbete. Využiť pri tom môžete výhodný Doxxbet promo kód. Na remízu stávková kancelária zase vypísala kurz 3.60 a na výhru Klaksviku 3.35. A čo obľúbené stávky na góly? Možnosť, že v zápase padnú aspoň 3 góly je ohodnotená kurzom 1.72. A zase napríklad na tip, že sa strelecky presadia oba tímy, môžete staviť pri zaujímavom kurze 1.61.

Tip redakcie: V zápase sa gólovo presadia oba tímy

Slovanu pravdepodobne bude na postup zo skupiny stačiť bod. Klaksvik potrebuje vyhrať a na domácej pôde za tým pôjde už od začiatku zápasu. A je veľmi pravdepodobné, že pri tom dokáže skórovať. Na druhú stranu je Slovan dostatočne ostrieľané mužstvo, aby na vývoj zápasu zareagovali podľa potreby. A minimálne na jeden gól dosiahli. Náš tip preto je, že v zápase sa presadia obe mužstvá. Pre odvážnejších sa zase núka stávka na remízu a gólmi v oboch bránkach v kurze 4.15.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
oba tímy strelia gól 1.56 1.61

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia