Frankfurt vs Neapol – Liga majstrov preview a tip na výsledok


Nemecko malo v základných skupinách Ligy majstrov až päť zástupcov. Zaslúžil sa o to Eintracht Frankfurt v minulej sezóne, keď ovládol Európsku ligu. Do osemfinále Ligy majstrov postúpil Frankfurt z druhej priečky v skupine D. Súperom mu bude SSC Neapol, ktorý ovládol skupinu A. Zápas Eintracht Frankfurt vs SSC Neapol je možné naživo sledovať v utorok 21. 2. 2023 o 21:00. Osemfinále sa hrá na dva zápasy, prvý sa odohrá vo Frankfurte.

Frankfurt vs Neapol - Liga majstrov preview a tip na výsledok

  • Eintracht Frankfurt vyhral minuloročnú Európsku ligu. Vďaka tomu sa kvalifikoval do Ligy majstrov v tejto sezóne.
  • Z top päť európskych líg nikto nedominuje domácej súťaži tak ako SSC Neapol v Serii A.
  • Stanislav Lobotka je stabilný člen základnej jedenástky Neapolu. Doteraz nastúpil v každom zápase sezóny.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Neapol zvíťazí 2.18 2.16
  • Zápas: Frankfurt vs Neapol
  • Súťaž: Liga majstrov
  • Čas zápasu: 21. 2. 2023 o 21:00
  • Živý prenos: Premier Sport 2

Kde sledovať Frankfurt vs Neapol

Nie je veľa možností kde sledovať Frankfurt vs Neapol. Stávkové kancelárie na svojich internetových platformách ako napríklad TV Tipsport zápas nevysielajú. Duel je však možné sledovať naživo v televízii na stanici Nova Sport 3. Highlighty z osemfinálových stretnutí Ligy majstrov ponúka RTVS na stanici Šport.

Termín stretnutia Štadión
21. februára 2023 o 21:00 Deutsche Bank Park, Frankfurt

Lobotka je základný kameň v dominantnom Neapole

Lobotka je základný kameň v dominantnom Neapole v tejto sezóne. Jeho spoluhráči Gruzínec Kvaratskhelia a Nigérijčan Osimhen tvoria jeden z najlepších útokoch sveta. Napriek tomu čoraz viac odborníkov vyslovuje svoj názor, že práve slovenský stredopoliar je pre Neapol nenahraditeľný. Lobotka nastúpil do každého stretnutia v sezóne a v každom zápase dokáže ovládnuť stred ihriska. Aj vďaka nemu momentálne Neapol pôsobí neporaziteľne. Taktika tímu sa proti Frankfurtu nezmení. Neapol hrá počas celej sezóny v obrovskej rýchlosti. Po zisku lopty rýchlo narúša obranné línie súpera a dostáva sa do šancí. Tomu je prispôsobená aj obranná hra, ktorá je založená na pohybe a napádaní.

Lobotka je základný kameň v dominantnom Neapole

Zdroj: forbes.com

Frankfurt je priemerné nemecké mužstvo

Eintracht Frankfurt je priemerné nemecké mužstvo, aspoň podľa dlhodobých výsledkov. Frankfurt nepatrí medzi mužstvá, ktoré hrajú pravidelne európske poháre, skôr sa pohybuje uprostred tabuľky Bundesligy. V minulej sezóne však ukázal, že ho neradno podceňovať. Ovládol Európsku ligu, čo mu zabezpečilo miestenku do Ligy majstrov. V nej podáva sympatické výkony a bez šance nie je ani v osemfinále proti Neapol. Najväčšie nebezpečie pre Neapol predstavuje produktívny útočník Randal Kolo Muani. Letná posila Frankfurtu je najlepším strelcom i nahrávačom tímu.

Frankfurt je priemerné nemecké mužstvo

Zdroj: sempremilan.com

Frankfurt vs Neapol kurzy

Zápasové kurzy Frankfurt vs Neapol sú pochopiteľne naklonené viac na stranu talianskeho favorita. Na výhru domáceho Frankfurtu nájdete kurz 3.26, na hostí 2.18 a na remízu 3.62. Oba tímy majú produktívnu ofenzívu. Preto pôsobí lákavo tip na to, že oba tímy dajú gól, prípade stávky over / under. Na to, že obe mužstvá dajú gól je kurz 1.61. Možnosť viac ako 2.5 gólu v zápase je ohodnotená kurzom 1.80.

Tip redakcie: zvíťazí Neapol

Aktuálne pôsobí Neapol ako stroj na výhru. Prakticky celý tím je zdravotne v poriadku a hrá v skvelej forme. Frankfurt má síce solídny útok, ale Neapol je v útoku silnejší. K tomu má kvalitnejšiu obranu. Hrá navyše v oveľa väčšom tempe. Preto očakávame pokračovanie dominancie Neapola.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Neapol zvíťazí 2.18 2.16

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport,