Fight Night Challenge live stream živý prenos – Végh, Rytmus, Separ a Spirit

Všetci fanúšikovia bojových športov sa už tešia na podujatie Fight Night Challenge, kde nás aj tentokrát čakajú vynikajúce zápasy a jedinečné súboje. Tešiť sa môžeme na známe mená našej scény. Priblížime, aké sú napríklad v rámci Fight Night Challenge kurzy, na čo všetko sa môžeme tešiť, kde možno nájsť FNC livestream a veľa iného. Toto skvelé podujatie je na programe 3. júna 2022 o 18:00 a dejiskom bude NTC Aréna v Bratislave.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 30. Mája
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20 € za registráciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 100 € bez rizika
fight live tv logo
Fight Live TV za 9.99€

Vyberte si sekciu Fight Night Challenge

 • Fight Night Challenge program
 • Fight Night Challenge kurzy
 • Zápas Separ vs Spirit
 • Zápas Végh vs Newton
 • Zápas Rytmus vs Moloch
 • Fight Night Challenge ďalšie zápasy
 • Pravidlá Fight Night Challenge
 • Často kladené otázky
 • Fight Night Challenge živý prenos

  V rámci Fight Night Challenge 2 je ako hlavný zápas označovaný súboj slovenských raperov Separa a Spirita, ale tešiť sa môžeme aj na ďalšie mená ako Rytmus, Moloch, Refew, Flexking, vyššie spomínaný Attila Végh, či Samuel "Pirát" Krištovič.

  • Udalosť: Fight Night Challenge
  • Miesto: NTC Aréna, Bratislava
  • Čas: Piatok, 03. 06. 2022, 18:00

  Fight Night Challenge živý přenos

  Fight Night Challenge živý prenos budete môcť rovnako ako v minulosti sledovať priamo v dejisku alebo online. Júnová akcia nesie poradové číslo 2, pretože už raz sme podobne veľkolepú šou videli. Bolo to presne 27. decembra 2021 a v ringu sa vtedy predstavili Attila "Pumukli" Végh, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Gábor Boráros a mnohí iní. Na Fight Night Challenge 1 sa predstavil napríklad aj historicky prvý Čech v UFC Karlos "Terminátor" Vémola, ktorý však výnimočne nebojoval, ale uvádzal jednotlivé zápasy.

  Fight Night Challenge program

  Fight Night Challenge program začína oficiálne o šiestej večer, ale už o 17:30 začne úvodné štúdio programu, v ktorom bude divákov sprevádzať trojica známych mien - bývalý hokejista a dnes známy moderátor Boris Valábik a spolu s ním dvaja slovenskí MMA zápasníci Lajoš Klein a Martin Buday. Všetci sa už tešíme na to, aké prinesie Fight Night Challenge výsledky. Oficiálny začiatok podujatia je naplánovaný na 18:00, kedy vypukne samotná šou a celkovo je na programe až 9 zápasov. To je dokonca o dva viac, než bolo na prvom podujatí FNC.

  Fight Night Challenge (04. 06 2022)Plánovaný začiatok
  SEPAR vs SPIRITokolo 22:45
  VÉGH vs NEWTONokolo 22:00
  RYTMUS vs MOLOCHokolo 21:15
  PIRÁT vs KIRÁLYokolo 20:30
  REFEW vs FLEXKINGokolo 20:00
  KAREŠ vs CVERNAokolo 19:30
  LANDL vs YAELokolo 19:00
  ČEPO vs JEVICKÝokolo 18:30
  ZOLD vs HAČKOokolo 18:00

  Hlavným zápasom večera Fight Night Challenge live bude súboj mainstreamových slovenských raperov, v ktorom si zmerajú sily Michal "Spirit" Dušička a jeho takmer menovec Michael "Separ" Kmeť. Prestížny zápas bude určite aj celkovo už tretí súboj Attilu Végha proti Američanovi Manuelovi Newtonovi.

  Fight Night Challenge kurzy

  Fight Night Challenge kurzy si možno už teraz dohľadať vo viacerých stávkových kanceláriách. Z najsledovanejších zápasov vám prinášame pár zaujímavých tipov. V prípade hlavného zápasu Separ vs Spirit veria stávkové kancelárie viac Michaelovi Kmeťovi, na ktorého je kurz 1.50, zatiaľ čo na výhru Spirita je kurz 2.38.Veľmi nízky kurz je napríklad na Attilu Végha, konkrétne 1.22, čo iba svedčí o tom, že 36-ročný Slovák je proti Američanovi Newtonovi veľkým favoritom a to aj napriek tomu, že bilancia ich vzájomných súbojov je nerozhodne 1:1. Z ďalších kurzov doslova udrie do očí obrovský nepomer v prípade dvojice Rytmus a Moloch. Na Rytmusa, ktorý už má za sebou dva veľké fighty, je kurz 1,07, ale na výhru Molocha je kurz 6,71.

  Zápas turnaja Fight Night ChallengeKurz TipsportKurz Fortuna
  SEPAR vs SPIRIT1.50 vs 2.381.85 vs 2.18
  VÉGH vs NEWTON1.22 vs 3.761.30 vs 3.95
  RYTMUS vs MOLOCH1.07 vs 6.711.10 vs 6.40
  PIRÁT vs KIRÁLY1.25 vs 3.481.23 vs 4.00
  REFEW vs FLEXKING1.50 vs 2.381.80 vs 2.20
  KAREŠ vs CVERNA1.94 vs 1.752.02 vs 1.75
  LANDL vs YAEL1.94 vs 1.751.75 vs 1.98
  ČEPO vs JEVICKÝ1.06 vs 7.071.08 vs 6.64
  ZOLD vs HAČKO1.25 vs 3.481.30 vs 3.38

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Ak ste si doteraz ešte v Tipsporte nevytvorili hráčsky účet, neváhajte a pridajte sa do najväčšej komunity tipérov. Pri novej registrácii čaká na vás bonus 20 € zadarmo, ale aj vkladový bonus až do výšky 4000 €.

  Fight Night Challenge kurzy

  Fight Night Challenge preview zápasov

  Pre tých, ktorí chcú sledovať Fight Night Challenge naživo sú dve možnosti. Prvou z nich je kúpa vstupenky, pričom ceny lístkov začínajú na sume 39,99 eur (na tribúnu B a C). Pobyt na tribúne A stojí 59,99 eur a potom sú k dispozícii aj rôzne lóže, z ktorých sú mnohé už vypredané, ale tam je cena, pochopiteľne, vyššia. Existuje však aj lacnejšia a pre mnohých pohodlnejšia alternatíva, kde sledovať Fight Night Challenge.  Ako sme si už pri týchto medializovaných zápasoch zvykli, aj teraz máme možnosť sledovať ich online za poplatok. FNC livestream si budete môcť vychutnať aj z pohodlia domova vďaka službe Fight Night Challenge PPV, čo je skratka pre anglický výraz "pay per view", teda zaplatiť za možnosť sledovania. Tu je cena 9,99 eur. V čase písania článku je v hre aj možný livestream Fight Night Challenge Twitch. Twitch je online platforma pre živé vysielanie, niekedy nazývaná aj ako televízna sieť.

  Fight Night Challenge 2

  Zápas Separ vs Spirit

  Zápas Separ vs Spirit je jednoznačne najväčším trhákom celého podujatia. Favorit sa ale tipuje len veľmi ťažko, pretože obaja borci sú známi predovšetkým ako raperi a hudobníci, nie ako profi fighteri. Na výhru Separa proti Spiritovi je kurz 1.50, zatiaľ čo na výhru Majka Spirita je v čase písania článku napríklad na Tipsport kurz 2.38. Len pre zaujímavosť dopĺňame, že Spirit nedávno na sociálnych sieťach zdieľal fotku svojej vymakanej postavy a rozhodne ho nemožno podceňovať.

  Zápas Separ vs Spirit

  Tip na víťaza

  Spirit aj Separ už niekoľko týždňov či dokonca mesiacov intenzívne trénujú a často zdieľajú so svojimi fanúšikmi fotky a videá z prípravy. Obaja rodáci z Bratislavy podľa svojich vyjadrení berú tento vzájomný súboj ako veľkú výzvu, nielen športovú, ale ja osobnostnú. Stávkové kancelárie preferujú skôr Separa, avšak naša redakcia je naklonená na výhru Majka Spirita.

  Zápas Separ vs Spirit
  1.50 vs 2.38

  Zápas Végh vs Newton

  Zápas Végh vs Newton bude bez pochýb zaujímavý súboj dvoch ostrieľaných harcovníkov MMA. Slovák Attila Végh (36) sa tretíkrát v kariére postaví proti o dva roky staršiemu Američanovi Emanuelovi Newtonovi (38). Zaujímavé je, že Végh aj Newton sa počas svoje kariéry stali šampiónmi poloťažkej váhy v Bellatore. Ich tretí vzájmný boj sa mal odohrať už na premiérovom podujatí FNC, ale kvôli Newtonovmu pozitívnemu testu na Covid sa zápas zrušil. Attila napokon bojoval proti Čechovi Patrikovi Kinclovi, ktorého zdolal na body.

  Zápas Végh vs Newton

  Tip na víťaza

  Végh a Newton proti sebe bojovali už dvakrát. Premiérovo v roku 2012, kedy Attila ich vzájomný boj vyhral a krátko potom, konkrétne v roku 2013, slovenský zápasník vyhral aj titul v organizácii Bellator MMA. Paradoxne, o svoj titul Attila o rok neskôr prišiel a bolo to práve po druhom zápase proti Newtonovi, ktorý rodáka z Dunajskej Stredy zdolal na body. Myslíme si, že Attila Végh nesklame pred domácim publikom a zápas si postráži.

  Zápas Végh vs Newton
  1.22 vs 3.76

  Zápas Rytmus vs Moloch

  Zápas Rytmus vs Moloch bude zaujímavý najmä pre fanúšikov slovenskej hip-hopovej scény. Obaja sú totiž dlhoročnými rapermi a majú po celom Slovensku mnoho skalných fanúšikov. Rytmus a Moloch mali v minulosti viacero slovných výmien názorov, takže bude určite veľmi zaujímavé sledovať, ako títo borci dopadnú v boji zoči-voči. Ako už bolo uvedené vyššie, favoritom tohto súboja je jednoznačne Patrik. V jeho prospech hrá totiž jeho Fight Night Challenge fight card.

  Zápas Rytmus vs Moloch

  Tip na víťaza

  Rytmus má za sebou už dva súboje s uznávanými zápasníkmi. Svoju premiéru si odbil v legendárnej bitke proti Marpovi a následne sa v rámci FNC 1 postavil proti Gáborovi Borárosovi. Moloch pôsobí skôr ako boxovací panák a kurz na jeho výhru je až 6,71. V tomto prípade súhlasíme so stávkovými kanceláriami a myslíme si, že Rytmus tento duel zvládne.

  Zápas Rytmus vs Moloch
  1.07 vs 6.71

  Fight Night Challenge ďalšie zápasy

  Fight Night Challenge ďalšie zápasy, ktoré stoja za pozonosť, sú napríklad zápas Pirát vs Király, kde sa proti sebe postavia slovenský MMA zápasník Samuel "Pirát" Krištovič a známy tréner Matej Király. V rámci ďalších duelov nás čaká napríklad boj hudobníkov Refew vs Flexking. Zoči-voči sa postavia aj niekdajší promotér XFN Petr Kareš proti českému MMA zápasníkovi Alexanderovi Cvernovi, ktorého prezývajú Cverminátor.

  Fight Night Challenge ďalšie zápasy

  Zaujímavý by mohol byť aj súboj známeho fitness trénera Janyho Landla proti slovenskému hercovi Matúšovi Kolárovskému. Tento 20-ročný mladík s prezývkou Yael sa v posledných mesiacoch často skloňoval aj v slovenských bulvárnych médiách kvôli tomu, že má dieťa so známou slovenskou speváčkou z dua Twiins.

  Srbsko-slovenský MMA zápasník Vlasto „El Chapo“ Čepo si zmeria sily s Patrikom Jevickým, pričom ich posledný vzájomný duel na podujatí Oktagon Undergorund sa musel páčiť každému fanúšikovi. Na záver dávame do pozornosti ešte zápas Zold vs Hačko, kde si boxerista a bývalý Rytmusov tréner Tommy Zold zmeria sily s Filipom Hačkom z trnavského Spartakus Fight Gym.

  Pravidlá Fight Night Challenge

  Pravidlá Fight Night Challenge sú trošku ohýbateľné kvôli atraktivite zápasov a zápasníkov. Organizácia FNC prináša celebritné boxerské súboje od roku 2021 a v týchto unikátných zápasoch sa bojuje buď podľa pravidiel klasického boxu, prípadne podľa pravidiel MMA, všetko záleží na konkrétnej dvojici zápasníkov. Možné sú aj prípadné špeciálne upravené pravidlá. Bojuje sa zväčša na 3-minútové kolá, počet kôl býva štandardne v rozpätí 4-6.

  Pravidlá Fight Night Challenge

  Často kladené otázky

  Bude možné sledovať Fight Night Challenge live stream zadarmo??

  Fight Night Challenge live stream zadarmo si môžete pozrieť v stávkovej kancelárii Fortuna. Samozrejme musíte prejsť kompletnou registráciou.

  Kde sa dá ešte sledovať Fight Night Challenge livestream?

  Na oficiálnej stránke podujatia Fight Night Challenge 2 je možné si zaplatiť za možnosť sledovania živého prenosu formou Fight Night Challenge PPV. Cena je 9,99 eur.

  Kde a kedy sa uskutoční Fight Night Challenge 2022?

  Podujatie Fight Night Challenge sa uskutoční v Bratislave, presnejšie v NTC Aréne. Začiatok je naplánovaný v piatok 3. júna 2022 o 18:00

  Nastúpi na Fight Night Challenge 2022 Atilla Végh proti Rytmusovi?

  Nie, Rytmusa v rámci FNC 2 čaká zápas Rytmus vs Moloch a Attila Végh si zmeria sily s Američanom Emanuelom Newtonom.

  V ktorých bojových umeniach sa bude zápasiť na Fight Night Challenge 2?

  Na tejto udalosti ide výhradne o box.

  Aké sú pravidlá udalosti Fight Night Challenge 2?

  Bojuje sa buď podľa pravidiel klasického boxu alebo podľa regulí MMA. Možné sú aj prípadné špeciálne upravené pravidlá. Bojuje sa na 3-minútové kolá, počet kôl býva štandardne v rozpätí 4-6. Ešte dopĺňame, že po treťom odpočítavaní je zápas ukončený a že súboje môžu skončiť aj remízou.

  Všetci fanúšikovia bojových športov sa už tešia na podujatie Fight Night Challenge, kde nás aj tentokrát čakajú vynikajúce zápasy a jedinečné súboje. Tešiť sa môžeme na známe mená našej scény. Priblížime, aké sú napríklad v rámci Fight Night Challenge kurzy, na čo všetko sa môžeme tešiť, kde možno nájsť FNC livestream a veľa iného. Toto skvelé podujatie je na programe 3. júna 2022 o 18:00 a dejiskom bude NTC Aréna v Bratislave.

  Mohlo by vás zaujímať

  Rytmus vs Moloch – Fight Night Challenge

  Prichádza najväčší boxerský zážitok tohto roka. Veľké podujatie Fight Night Challenge pozýva všetkých fanúšikov bojových športov do priestorov NTC Arény, kde sa stretnú nielen profesionálny…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…