Club Brugge vs Fiorentina: Európska konferenčná liga semifinále preview


Už v stredu 8. mája o 18:45 sa koná odveta semifinále Európskej konferenčnej ligy Club Brugge vs Fiorentina. Po úvodnom dueli v Taliansku môže byť o niečo spokojnejšia Fiorentina. Výsledok 3:2 však necháva dvierka na postup pootvorené aj pre belgický tím. Postúpi Fiorentina do svojho druhého EKL finále v rade? V priamom prenose sa o tom môžete presvedčiť na športovej stanici Sport 1.

Club Brugge vs Fiorentina: Európska konferenčná liga semifinále preview

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Úvodný zápas semifinále Európskej konferenčnej ligy zvládla lepšie Fiorentina. O svojej výhre 3:2 však rozhodla až v nadstavenom čase.
  • Club Brugge v generálke na odvetu EKL vyhrali na pôde Antverp 2:1 a mieria za domácim titulom.
  • Fiorentina zakopla na trávniku zachraňujúcej sa Verony, keď tam prehrala po výsledku 1:2.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Club Brugge 2.54 2.60

Kde sledovať duel Club Brugge vs Fiorentina

Odvetný zápas semifinále Club Brugge vs Fiorentina je na programe v stredu 8. mája od 18:45. Priamy prenos zo stretnutia odvysiela športová televízna stanica Sport 1.

Informácie k zápasu
Súťaž:
Európska konferenčná liga
Termín stretnutia:
8. mája 2024 o 18:45
Štadión:
Jan Breydel Stadion, Bruggy
Kde sledovať:
Sport 1

Fiorentina o svoje druhé finále v rade, Bruggy budú proti

Fiorentina minulý rok vo finále Európskej konferenčnej ligy v Prahe nezvládla získať titul, keď podľahla West Hamu. Teraz má šancu na reparát, najprv však musí prejsť cez Club Brugge. V prvom zápase to však nebolo nič jednoznačné. Belgický tím totiž dokázal dvakrát odpovedať na jej góly a až do 91.minúty držal lichotivý remízový stav. O osude zápasu napokon rozhodol angolský útočník M’Bala Nzola, pre ktorého to bol len 6 presný zásah v drese Fiorentiny. Club Brugge je víťaz Pohára UEFA 1975/76 a Európskeho pohára 1977/78, takže na ďalšiu európsku trofej čaká už 46 rokov. Len v marci nastúpil na trénerskú lavičku tímu Nicky Hayen a od jeho príchodu ešte Bruggy súťažný zápas neprehrali. Samozrejme až na minulotýždňovú nešťastnú prehru vo Fiorentine. Chémia v mužstve funguje, belgický titul majú na dohľad a nereálna nie je ani účasť vo finále EKL v Aténach.

Club Brugge vs Fiorentina kurzy

O tom, že v tomto zápase to bude veľmi napínavé, svedčia aj vypísané Club Brugge vs Fiorentina kurzy. Na domáci tím si môžete staviť napríklad v Tipsporte pri kurze 2.54, na hostí je len o niečo vyšší 2.69. Nerozhodný výsledok v riadnom hracom čase má kurz 3.32.

Tip redakcie: Vyhrá Club Brugge

Odkedy sa koučovania v Brugách ujal Nicky Hayen, tím získal silný stimul. Vo štvrťfinále po výbornom výkone v oboch zápasoch dokázali vyradiť PAOK Solún s výsledným skóre 3:0. V domácej lige zase vedú skupinu o titul o 2 body pred Anderlechtom, pričom v nej začínali až na 4.mieste. Ja osobne by som tu vyskúšal prekvapenie v podobe vyradenia Fiorentiny, ktorá v poslednom čase nepredvádza najlepšie výkony.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Club Brugge 2.54 2.60
Club Brugge dá 1.gól v zápase 1.96 1.98
do finále EKL postúpi Club Brugge 3.37 3.25

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia