Chorvátsko vs Taliansko kurzy a preview: EURO 2024


Ani jeden z tímov nemá pred posledným zápasom v skupine istotu postupu. Horšie sú na tom Chorváti, ktorí majú v skupine B iba jeden bod. Taliansko po šlágri so Španielskom a prehre 0:1 tri. Ako napokon dopadne priamy súboj o postup do play-off EURO 2024 Chorvátsko vs Taliansko? Kurzy stávkových kancelárií ale naozaj len mierne favorizujú hráčov z Apeninského polostrova. V pondelok 24. júna od 21:00 si tento dôležitý duel v priamom prenose môžete pozrieť na Markíze a Voyo.

Chorvátsko vs Taliansko kurzy a preview: EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Taliani v prestížnom súboji so Španielskom prehrali vlastným gólom Calafioriho z 55.minúty stretnutia.
  • Aj Chorváti majú na EURO 2024 na konte prehru so Španielskom (0:3). Skôr ich však bude mrzieť remíza s Albánskom vo svojom druhom zápase skupiny.
  • Kurzy na tento zápas sú pomerne vyrovnané. Len mierne naklonené na stranu Talianska (2.40 vs 3.05).

Chorvátsko vs Taliansko kurzy

ME vo futbale 2024 kurzy na zápas Chorvátsko vs Taliansko naozaj len „jemne“ favorizujú úradujúcich európskych šampiónov. A to aj napriek tomu, že si v posledných 10 vzájomných zápasoch s Chorvátskom nepripísali jedinú výhru. Na víťazstvo Talianska si v Tipsporte môžete staviť s kurzom 2.39. Na Chorvátov je kurz 3.06 a na remízu 3.33.

Chorvátsko vlajka
Chorvátsko Náš tip
taliansko vlajka
Taliansko

TIP REDAKCIE: Vyhrá Chorvátsko

Taliani boli v zápase so Španielmi výrazne horším tímom, takže výsledok 0:1 im môže vlastne ešte lichotiť. Chorváti zase majú poslednú šancu zabojovať o postup a iné ako 3 body z tohto zápasu pre nich nič nerieši. Aj preto sa v tomto prípade prikláňame k víťazstvu „Vatrani“. Obhajcovia titulu tak budú dúfať, že ďalej postúpia z tabuľky najlepších tímov z 3. miest svojich skupín. Najvýhodnejší kurz na Chorvátov aktuálne nájdete v Doxxbete (3.20).
Chorvátsko víťaz
Taliansko víťaz
menej ako 9.5 rohov v zápase
1.polčas remíza
viac gólov padne v 2. polčase

Pošlú Chorváti „azúrových“ domov?

EURO 2024 pavúk bez obhajcov titulu? Áno, aj presne takáto situácia môže nastať po prípadnej prehre s Chorvátskom. Naopak, bod z tohto zápasu, by s najväčšou pravdepodobnosťou znamenal i priamy postup zo skupiny. A na tento variant podľa nás staví aj tréner azúrových Spalletti. Remíza v 1. polčase má v stávkových kanceláriách naozaj zaujímavý kurz. V Doxxbete je to skoro až 2.20.

Taliani zatiaľ na šampionáte nepresvedčili

Taliansko zatiaľ na tohtoročných ME vo futbale veľmi nepresvedčilo. Ale pozor, ani na poslednom EURO s nimi nikto veľmi nerátal a napokon vo finále vo Wembley dokázali zdolať Angličanov. V poslednom vystúpení skupiny B sa tak očakáva skôr opatrný futbal. Čo bude platiť aj na rohy. Ani v jednom zápase týchto tímov na šampionáte sme nevideli viac ako 8 rohových kopov. Skúste preto staviť na rohový under 8.5 aj tentoraz. V Tipsporte je na túto príležitosť lákavý kurz až 2.37.

Kde sledovať duel Chorvátsko vs Taliansko

Posledné zápasy v skupinách sa hrajú v rovnakom čase. Takže môžete očakávať priame prenosy na Markíze a zároveň aj na Dajto. Zápas Chorvátsko vs Taliansko sa hrá v pondelok 24. júna od 21:00 a naživo ho bude vysielať konkrétne Markíza. Takisto si ho však môžete pozrieť live na Voyo a neskôr aj kedykoľvek zo záznamu.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
24.júna 2024 o 21:00
Štadión:
Red Bull Arena, Leipzig
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia