Carlos Alcaraz vs Daniil Medvedev: US Open semifinále


US Open už v rámci mužskej dvojhry pozná štvoricu najlepších, ktorí sa pobijú o postup do finále. Zápas Carlos Alcaraz vs Daniil Medvedev začína v noci z piatka na sobotu 9. septembra 2023 o 1:00. Hrá sa v New Yorku v USTA Billie Jean King National Tennis Center. V dnešnom článku si môžete prečítať, kde sledovať tento duel. Ďalej vám pripomenieme nedávne výkony oboch aktérov. Na záver predstavíme Carlos Alcaraz vs Daniil Medvedev kurzy a zaujímavé príležitosti na stávky.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Carlos Alcaraz vs Daniil Medvedev: US Open semifinále

  • Tenisti sa proti sebe postavili zatiaľ 3x. Dvakrát vyhral Alcaraz, raz Medvedev.
  • Vo svojich štvrťfinálových zápasoch obaja nestratili ani set a vyhrali 3:0 na sety.
  • Stávkové kancelárie pred týmto semifinále favorizujú mladšieho z hráčov Alcaraza.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Presný výsledok 3:0 na sety 2.67 2.32

Kde sledovať Carlos Alcaraz vs Daniil Medvedev

TV Tipsport prináša vo forme livestreamu väčšinu zápasov US Open. Ďalšou možnosťou, kde sledovať Carlos Alcaraz vs Daniil Medvedev je napríklad Fortuna TV. Priamy prenos v TV vysiela televízna stanica Eurosport 1. Samotný duel začína v sobotu 9. septembra 2023 o 01:00, štúdio pred zápasom štartuje o 00:30. Highlighty zo všetkých stretnutí môžete nájsť na YouTube. Napríklad nižšie si pozrite zostrihy zo štvrťfinále medzi Alcarazom a Zverevom.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
9. 9. 2023 o 01:00 USTA Billie Jean King National Tennis Center, New York Eurosport 1, TV Tipsport, Fortuna TV

Alcaraz poľahky zdolal Zvereva

Vo štvrťfinále turnaja Alcaraz poľahky zdolal Zvereva. 20-ročný Španiel je najvyššie nasadeným hráčom rebríčka a proti o 6 rokov staršiemu Nemcovi bol jasne lepší. Prvý set vyhral 6:3, druhý 6:2 a v treťom uzavrel svoj postup do semifinále po výsledku 6:4. Carlos Alcaraz predtým v osemfinále zdolal Taliana Mattea Arnaldiho, taktiež pomerom 3:0 na sety. O dva roky staršieho tenistu vyradil po setoch 6:3, 6:3 a 6:4. Proti Medvedevovi sa postavil zatiaľ trikrát, dvakrát uspel. Obe výhry nad Rusom si pripísal v tomto roku. Najskôr ho na ATP Masters 1000 Indian Wells zdolal 2:0 na sety a následne v semifinále Wimbledonu 3:0 na sety.

Alcaraz poľahky zdolal Zvereva

Zdroj: marca

Medvedev si poradil s Rublevom

Po dvojici Alcaraz a Djokovic je Daniil Medvedev tretím najväčším favoritom na to, kto vyhrá US Open 2023. Celkovo tretí nasadený hráč rebríčka ATP má za sebou dobré štvrťfinále, v ktorom si poradil so svojim krajanom Andreyom Rublevom. 27-ročný Medvedev nestratil ani set a Rubleva vyradil z turnaja po výsledkoch 6:4, 6:3 a 6:4. V predchádzajúcom osemfinále zdolal Austrálčana Alexa de Minaura 3:1 na sety. Proti Alcarazovi naposledy dvakrát prehral. V ich prvom vzájomnom súboji ho ale porazil po setoch 6:4, 6:1 a 6:2. Bolo to na Wimbledone v roku 2021.

Medvedev si poradil s Rublevom

Zdroj: edition

Carlos Alcaraz vs Daniil Medvedev kurzy

Carlos Alcaraz vs Daniil Medvedev kurzy hovoria v prospech Španiela, na ktorého je kurz 1,29, zatiaľ čo na Medvedeva 3,91. Tipovacie stratégie ponúkajú rôzne možnosti. Najčastejšie stávky sú handicap gamy na Alcaraza -4.5 s kurzom 1,60 alebo handicap gamy -5.5 na Alcaraza, kde je kurz 1,84. Pomerne veľa tipérov si podalo aj na presný výsledok zápasu 3:0 na sety, ktorý má kurz 2,67. Tip, že Alcaraz vyhrá prvý set má kurz 1,42, v prípade Medvedeva je to 2,87. Stávka, že bude v zápase tie-break je vypísaná s kurzom 1,86 a rovnaký kurz je aj pri možnosti, že tie-break nebude.

Tip redakcie: Presný výsledok 3:0 na sety

Tento rok sa proti sebe postavili dvakrát a Alcaraz vyhral nad Medvedevom všetkých 5 setov. Mladučký Španiel je stále vo vynikajúcej forme a preto by tentokrát stála za úvahu trošku riskantnejšia stávka a síce presný výsledok 3:0 na sety. Takto skončilo aj ich posledné vzájomné meranie síl.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Presný výsledok 3:0 na sety 2.67 2.32

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia