Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev: US Open štvrťfinále


US Open pokračuje v mužskej i ženskej dvojhre štvrťfinálovými duelmi. Zápas Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev začína v stredu 6. septembra 2023 o 18:00. Hrá sa na USTA Billie Jean King National Tennis Center v New Yorku. Najmä prvý menovaný patrí medzi top favoritov na to, kto vyhrá US Open. V tomto článku sa dozviete, kde sledovať tento duel. Ďalej si pripomenieme cestu oboch tenistov medzi osmičku najlepších na tomto turnaji. Na záver už tradične predstavíme zaujímavé stávkové príležitosti a Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev kurzy.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev: US Open štvrťfinále

  • Alcaraz zatiaľ stratil jediný set v štyroch zápasoch. Zverev stratil dva sety napríklad v osemfinále proti Sinnerovi.
  • Títo dvaja tenisti proti sebe nastúpili zatiaľ 5x. V troch prípadoch vyhral Zverev, dvakrát Alcaraz.
  • Stávkové kancelárie výrazne favorizujú Španiela. Všetky kurzy nájdete nižšie v článku.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Alcaraz vyhrá prvý set a zápas 1.47 1.44

Kde sledovať Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev

Je viac možností, kde sledovať Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev. Livestreamy z US Open prinášajú TV Tipsport a Fortuna TV. Televízne priame prenosy z tohto turnaja vysielajú v prípade mužov i žien striedavo stanice Eurosport 1, Eurosport 2 a Eurosport 4K. Zostrihy z duelov sú krátko po ich skončení zverejňované na YouTube. Napríklad vo videu nižšie si môžete pozrieť highlighty z predchádzajúceho kola medzi Alcarazom a Arnaldim.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
6. 9. 2023 o 18:00 USTA Billie Jean King National Tennis Center, New York Eurosport 1, 2, Eurosport 4K, TV Tipsport, Fortuna TV

Alcaraz stratil jeden set

V doterajších štyroch zápasoch turnaja Alcaraz stratil jeden set. Stalo sa tak v treťom kole proti Danielovi Evansovi, ktorého porazil po setoch 6:2, 6:3, 4:6 a 6:3. Predtým v druhom kole vyhral 3:0 na sety nad Lloydom Harrisom a v prvom kole vyradil Dominika Koephera. Naposledy sa predstavil v osemfinále, kde bol jeho súperom Talian Matteo Arnaldi. Carlos Alcaraz nenechal nič na náhodu a po setoch 6:3, 6:3 a 6:4 relatívne pohodlne postúpil medzi osmičku najlepších. Proti Zverevovi to bude už šiesty vzájomný zápas. Tento rok sa stretli zatiaľ raz na ATP Masters 1000 v Madride a španielsky tenista vyhral 2:0 na sety.

Alcaraz stratil jeden set

Zdroj: edition

Zvereva potrápil Sinner

Alexander Zverev začal svoju púť na tomto turnaji v prvom kole proti Aleksandarovi Vukicovi, ktorého zdolal 3:0 na sety. V druhom nemecký tenista pokoril svojho krajana Daniela Altmaiera 3:1 na sety. V treťom kole bol jeho súperom Grigori Dimitrov a Zverev s ním prehral prvý set 6:7.V druhom dramatickom ale vyhral 7:6 a v ďalších dvoch už triumfoval zhodne 6:1 a postúpil do osemfinále US Open. Tam Zvereva potrápil Sinner. Celkovo dvanásty nasadený Zverev ale Jannika Sinnera napokon zdolal 3:2 po setoch 6:4, 3:6, 6:2, 4:6 a 6:3. 26-ročný Nemec naposledy nad Alcarazom vyhral minulý rok na Roland Garros vo Francúzsku.

Zvereva potrápil Sinner

Zdroj: usopen

Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev kurzy

Carlos Alcaraz vs Alexander Zverev kurzy favorizujú Španiela. Na Alcaraza je kurz 1,23, na Zvereva 4,62. Aj v tomto prípade skúšajú stávkujúci rôzne tipovacie stratégie. Medzi najčastejšie tipy patrí napríklad viac ako 3.5 setu v zápase s kurzom 1,74 alebo že Zverev vyhrá viac ako 0.5 setu, kde je kurz 1,56. Častá je tiež stávka viac ako 31.5 gamov v zápase, pri ktorej je kurz 1,43. Tip, že v 1. sete bude menej ako 9.5 gamov je v ponuke s kurzom 2,03. Stávka, že bude viac ako 9.5 gamov v prvom sete má kurz 1,71.

Tip redakcie: Alcaraz vyhrá prvý set a zápas

Carlos Alcaraz je veľkým favoritom nielen tohto zápasu, ale celého US Open. V doterajšom priebehu stratil jediný set, naopak Zverev sa v osemfinále poriadne trápil so Sinnerom. Nemec po jednom sete stratil aj v predchádzajúcich dvoch kolách. Preto tentokrát tipujeme, že Španiel Alcaraz vyhrá prvý set aj celý zápas.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Alcaraz vyhrá prvý set a zápas 1.47 1.44

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia