Bundesliga živý prenos, tabuľka, program a kurzy

Bundesliga živý prenos, tabuľka, program a kurzy na jednom mieste. Nemecká najvyššia súťaž patrí bezpochyby k jednej z najpopulárnejších a ostro sledovaných futbalových líg na svete. V článku sa dozviete, ako môžete sledovať online Bundesligu živé prenosy cez stávkové kancelárie, ako je TV Tipsport a iné. Pozrieme sa aj na ktorých športových TV kanáloch môžete sledovať jednotlivé Bundesligové zápasy. Zameriame sa na aktuálnu tabuľku, program zápasov, ale aj kurzy, ktoré vypísali stávkové kancelárie na celkové umiestnenie v súťaži.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 30. Mája

Kde sledovať Bundesligu online naživo

Čoraz viac sa stáva populárnejším sledovať Bundesligu online živé prenosy naživo cez stávkové kancelárie alebo cez rôzne iné webové portáli. Okrem toho si samozrejme môžete vychutnávať zápasy nemeckej najvyššej súťaže aj cez rôznych poskytovateľov TV služieb.

Bundesliga živý prenos

Tipéri však preferujú využívať live streamovanie zápasov cez stávkové kancelárie, pretože si môžu rovno kontrolovať svoje tikety alebo uzatvárať live stávky. V nasledujúcich sekciách nižšie si priblížime jednotlivé možnosti, kde môžete sledovať Bundesligu živé prenosy.Vyberte si sekciu Bundesligy

 • Nemecká futbalová Bundesliga online - živý prenos online na TV Tipsport
 • Bundesliga live stream na Fortuna TV
 • Bundesliga live stream Synottip
 • Bundesliga 2022 - TV prenosy online v mobile
 • Bundesliga prenosy - Nova Sport 3, Nova Sport 4 , Digi TV, O2, Magio TV
 • Bundesliga tabuľka
 • Bundesliga program
 • Bundesliga kurzy
 • Často kladené otázky
 • Nemecká futbalová Bundesliga online - živý prenos online na TV Tipsport

  Nemeckú futbalovú Bundesligu živé prenosy môžete sledovať online na TV Tipsport. Stačí, ak sa zaregistrujete, overíte si vaše hráčske konto a tak získate na 7 dní sledovanie živých prenosov zadarmo. Avšak, ak chcete sledovať Bundesliga online live streamy až do konca sezóny, musíte mesačne pretipovať minimálne 1,2 €. Po registrácii vás Tipsport odmení aj bonusom 20 € na vaše prvé stávky bez rizika a vstupným bonusom do výšky 4000 €. Sledovanie Bundesligy live streamov cez TV Tipsport je naozaj jednoduché.

  Bundesliga v TV Tipsport

  Nemecká futbalová Bundesliga online - živý prenos online na TV Tipsport

  Bundesliga live stream na Fortuna TV

  Zápasy Bundesligy live stream si môžete vychutnávať aj na Fortuna TV. Pre prístup k Bundesligovým online live streamom si musíte vytvoriť a overiť vaše hráčske konto. Po úspešnej registrácii získate bonus 30 € na vaše prvé stávky bez rizika. Bundesligu live potom môžete sledovať počas celej sezóny, ak na vašom účte máte aspoň minimálny zostatok. Sledujte naplno, ako sa darí slovenským futbalistom Pekaríkovi, Dudovi alebo Bénesovi a stavte si na ich tímy.

  Bundesliga vo Fortuna TV

  Bundesliga live stream na Fortuna TV

  Bundesliga live stream Synottip

  Bundesliga live stream zápasy môžete sledovať aj cez stávkovú kanceláriu Synottip. Aby ste mohli pozerať atraktívne duely Bundesligy Synottip je potrebné mať vytvorený a overený hráčsky účet. To je všetko a Synottip vás ešte odmení aj 50 € na vaše prvé stávky bez rizika a okrem toho môžete získať aj vstupný bonus do výšky 5000 €. Sledovanie Bundesligy živých prenosov cez Synottip sa naozaj oplatí.

  Bundesliga live stream Synottip

  Bundesliga 2022 - TV prenosy online v mobile

  Ak si chcete vychutnať Bundesligu 2022 TV prenosy kdekoľvek a kedykoľvek, nie je to žiadny problém. Stačí, ak si stiahnete mobilné aplikácie. Môžete zvoliť oficiálnu aplikáciu, ktorá obsahuje najdôležitejšie informácie z Bundesligy, ako sú novinky, rozpis zápasov, tabuľka a iné. Alebo si stiahnete niektorú aplikáciu od stávkových kancelárií. Tipsport apka vám ponúkne podobné možnosti, ako keby ste navštívili portál cez PC, či už ide o live kurzy, štatistiky, live streaming, live tracker alebo aj analýzy a diskusné fórum. Samozrejme podobné funkcie nájdete v aplikáciach od Fortuny alebo Synottipu.

  Bundesliga 2022 - TV prenosy online v mobile

  Bundesliga prenosy - Nova Sport 3, Nova Sport 4 , Digi TV, O2, Magio TV

  Ak preferujete sledovanie Bundesligových prenosov cez TV je dôležité, aby ste mali prístup k novým športovým kanálom, ako sú Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Tieto programy môžete nájsť u poskytovateľov TV služieb O2 TV alebo Magio TV. Nezabúdajte, že tieto stanice nie sú v základných balíkoch, ale v prémiových. Bundesligu na Digi TV už nenájdete, pretože ukončili vysielanie tejto súťaže v roku 2021.

  Bundesliga prenosy - Nova Sport 3, Nova Sport 4 , Digi TV, O2, Magio TV

  Bundesliga tabuľka

  Bundesliga tabuľka obsahuje 18 tímov, čo predstavuje 34 zápasov za sezónu. Ako môžete vidieť z tabuľky nižšie Bayern Mníchov má na čele 8 bodový náskok pred druhou Borussiou Dortmund a 14 bodový náskok pred tretím tímom Bayer 04 Leverkusen. Ani zďaleka nie je o víťazovi rozhodnuté, keďže do konca sezóny zostáva odohrať ešte 10 zápasov. V najbližšom kole Bayern Mníchov privíta na svojom domácom štadióne tretí celok Bayer Lerverkusen a Dortmund pocestuje do Mainzu. Určite bude zaujímavé sledovať Bundesligu až do konca sezóny, či sa Bayernu mníchov podarí získať 10 titul za sebou.

  Standings provided by SofaScore LiveScore

  Bundesliga program

  Bundesliga program sa naplno rozbehol 13. Augusta 2021 a meno víťaza celej ligy sa dozvieme 14. Mája 2022. Počas celej sezóny sa odohrá 34 kôl, čo predstavuje dokopy 306 zápasov. Každé mužstvo odohrá 17 zápasov na domácom štadióne a 17 zápasov vonku. Následne bude pokračovať letná prestávka a potom opäť príprava na ďalšiu sezónu. Uvidíme, či sa v tejto sezóne Bayernu Mníchov podarí získať do zbierky 32. trofej alebo sa naňho dotiahne Borussia Dortmund, ktorej sa Bundesligu podarilo vyhrať zatiaľ 8-krát. O jeden titul viac, čiže 9, získal Norimber, ktorý však vypadol z najvyššej nemeckej futbalovej súťaže.

  Bundesliga kurzy

  Stávkové kancelárie tipérom ponúkajú v ponuke kurzy na Bundesligové zápasy, či už ide o krátkodobé stávky na jednotlivé zápasy, ktoré sa každým kolom menia alebo dlhodobé stávky na celkového víťaza súťaže. Pri krátkodobých stávkach môžete tipovať na víťaza stretnutia, počet gólov, ktorý hráč strelí gól v zápase alebo na rôzne handicapy. V tabuľke nižšie si môžete pozrieť aktuálne dlhodobé stávky na víťaza Bundesligy. Ako môžete vidieť Bayern Mníchov jednoznačne dominuje a je favoritom na víťazstvo celej súťaže. Ako 2. mužstvo na víťazstvo stávkové kancelárie zvolili Dortmund, 3. Leverkusen a 4. RB Leipzig.

  TímKurz TipsportKurz FortunaKurz SynottipKurz Doxxbet
  Bayern Mníchov1.021.031.011.01
  Dortmund20.0020.0020.0020.20
  Leverkusen250.00220.00180.00180.00
  Leipzig1000.00850.00775.00800.00

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Často kladené otázky

  Kedy začína a kedy končí sezóna Bundesligy?

  Bundesligová sezóna 2021/2022 začala 13. augusta 2021 a končí 14. mája 2022.

  Kde sa dajú sledovať Bundesliga online živé prenosy?

  Bundesligové online živé prenosy môžete sledovať po úspešnej registrácii cez TV Tipsport, Fortuna TV alebo TV Synottip.

  Aké podmienky je potrebné splniť pre sledovanie online živých prenosov cez stávkové kancelárie?

  Ak sa rozhodnete sledovať Bundesligu live cez TV Tipsport, je potrebné každý mesiac uzatvoriť tiket v hodnote aspoň za 1,2 €. Ak využite služby Fortuny TV, tak vám stačí mať na hráčskom konte kladný zostatok aspoň 0,10 €. Ak sa rozhodnete sledovať Synottip TV, tak vám stačí mať vytvorený a overený hráčsky účet.

  Na ktorých TV programoch sa dá sledovať Bundesliga live?

  Bundesligové živé prenosy v TV môžete sledovať na programoch Nova Sport 3, Nova Sport 4, ktoré sú súčasťou prémiového balíčka Magio TV, ale aj u poskytovateľa O2 TV . Digi TV už od roku 2021 neposkytuje možnosť sledovať najvyššiu nemeckú súťaž.

  Ktorý tím podľa stávkových kancelárií vyhrá Bundesligu?

  Podľa vybraných stávkových kancelárií vyhrá Bundesligu jednoznačne Bayern Mníchov, ktorý má momentálne 8 bodový náskok pred druhou Borussiou Dortmund. Do konca sezóny ostáva však odohrať ešte 10 zápasov a všetko je otvorené.

  Ktorý tím získal najviac Bundesligových titulov?

  Najviac Bundesligových titulov, v počte 31, získal bavorský veľkoklub Bayern Mníchov. Druhý tím, ktorý získal najviac titulov je Norimberg s počtom 9, avšak ten vypadol a nefiguruje v Bundeslige.

  Koľko slovenských futbalistov pôsobí v Bundeslige?

  Momentálne v Bundeslige pôsobia traja slovenskí futbalisti a to Pekarík v Herthe Berlin, Duda v Kolíne a Bénes v Augsburgu.

  Bundesliga živý prenos, tabuľka, program a kurzy na jednom mieste. Nemecká najvyššia súťaž patrí bezpochyby k jednej z najpopulárnejších a ostro sledovaných futbalových líg na svete. V článku sa dozviete, ako môžete sledovať online Bundesligu živé prenosy cez stávkové kancelárie, ako je TV Tipsport a iné. Pozrieme sa aj na ktorých športových TV kanáloch môžete sledovať jednotlivé Bundesligové zápasy. Zameriame sa na aktuálnu tabuľku po 24. kole, program zápasov, ale aj kurzy, ktoré vypísali stávkové kancelárie na celkové umiestnenie v súťaži.

  Mohlo by vás zaujímať

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Cashout

  Čo je vlastne cashout? V tomto článku sa dozviete ako cashout správne využívať a prečo je medzi tipérmi taký obľubený. Taktiež si ukážeme ako sa…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…