Bundesliga živý prenos, program a kurzy

Bundesliga živý prenos, program a kurzy

Bundesliga živý prenos, program a kurzy na jednom mieste. Nemecká najvyššia súťaž patrí bezpochyby k najpopulárnejším a ostro sledovaným futbalovým ligám na svete. V článku sa dozviete, ako môžete sledovať online Bundesligu livestream cez stávkové kancelárie. Pozrieme sa aj na ktorých športových TV kanáloch môžete sledovať jednotlivé Bundesligové zápasy. Zameriame sa na program zápasov, ale aj kurzy, ktoré vypísali stávkové kancelárie na celkové umiestnenie v súťaži.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 21. Apríla

Vyberte si sekciu Bundesligy

 • Kde sledovať Bundesligu online naživo
 • Nemecká futbalová Bundesliga online - živý prenos online na TV Tipsport
 • Bundesliga live stream na Fortuna TV
 • Bundesliga live stream Synottip
 • Bundesliga 2023/24 - TV prenosy online v mobile
 • Bundesliga prenosy - Nova Sport 3, Nova Sport 4 , Digi TV, O2, Magio TV
 • Bundesliga program
 • Bundesliga kurzy
 • Často kladené otázky
 • Kde sledovať Bundesligu online naživo

  Čoraz viac sa stáva populárnejším sledovať Bundesligu online živé prenosy naživo cez stávkové kancelárie. Prípadne cez rôzne iné webové portály. To však nie je jediná možnosť, ako sledovať Bundesliga živý prenos. Okrem toho si môžete zápasy nemeckej najvyššej súťaže vychutnávať aj cez rôznych poskytovateľov TV služieb. Tipéri však preferujú využívať live streamovanie zápasov cez stávkové kancelárie. A to preto, že si môžu rovno kontrolovať svoje tikety alebo uzatvárať live stávky. V nasledujúcich sekciách nižšie si priblížime jednotlivé možnosti, kde môžete sledovať Bundesliga živý prenos.  Nemecká futbalová Bundesliga online - živý prenos online na TV Tipsport

  Bundesliga živý prenos môžete sledovať na TV Tipsport. Stačí, ak sa zaregistrujete, overíte si vaše hráčske konto, a tak získate na 7 dní sledovanie živých prenosov zadarmo. Avšak, ak chcete sledovať Bundesliga živý prenos až do konca sezóny, musíte mesačne pretipovať minimálne 1,2 €. Po registrácii vás Tipsport odmení aj výhodným registračným bonusom.

  Bundesliga v TV Tipsport

  Nemecká futbalová Bundesliga online - živý prenos online na TV Tipsport

  Bundesliga live stream na Fortuna TV

  Bundesliga live stream na Fortuna TV je taktiež jednou z možností. Pre prístup k Bundesligovým online live streamom si musíte vytvoriť a overiť vaše hráčske konto. Bundesliga live stream môžete následne sledovať počas celej sezóny, ak na vašom účte máte aspoň minimálny zostatok. Sledujte naplno, ako sa darí jednotlivým tímom a buďte v centre diania.

  Bundesliga vo Fortuna TV

  Bundesliga live stream na Fortuna TV

  Bundesliga live stream Synottip

  Bundesliga live stream Synottip je tiež možný. Aby ste však mohli pozerať atraktívne duely Bundesligy Synottip je potrebné mať vytvorený a overený hráčsky účet. Synottip registrácia je však jednoduchá a zvládne ju každý. Keď máte konto, môžete začať pozerať Bundesliga živý prenos bez akýchkoľvek prekážok.

  Bundesliga live stream Synottip

  Bundesliga 2023/24 - TV prenosy online v mobile

  Ak si chcete vychutnať Bundesliga živý prenos kdekoľvek a kedykoľvek, nie je to žiadny problém. Stačí, keď si stiahnete mobilné aplikácie. Môžete zvoliť oficiálnu aplikáciu, ktorá obsahuje najdôležitejšie informácie z Bundesligy, ako sú novinky, rozpis zápasov, tabuľka a iné. Alebo si stiahnete niektorú aplikáciu od stávkových kancelárií. Tipsport aplikácia vám ponúkne podobné možnosti, ako keby ste navštívili portál cez PC. Platí to pre live kurzy, štatistiky, live streaming alebo aj analýzy a diskusné fórum. Samozrejme, podobné funkcie nájdete v aplikáciach od Fortuny alebo Synottipu.

  Bundesliga 2023/24 - TV prenosy online v mobile

  Bundesliga prenosy - Nova Sport 3, Nova Sport 4 , Digi TV, O2, Magio TV

  Ak preferujete sledovanie Bundesligových prenosov cez TV, je dôležité, aby ste mali prístup k novým športovým kanálom, ako sú Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Tieto programy môžete nájsť u poskytovateľov TV služieb O2 TV alebo Magio TV. Nezabúdajte, že tieto stanice nie sú v základných balíkoch, ale v prémiových.

  Bundesliga prenosy - Nova Sport 3, Nova Sport 4 , Digi TV, O2, Magio TV

  Bundesliga program

  Bundesliga program sa naplno rozbehol 18. augusta 2023. Meno víťaza celej ligy sa dozvieme 18. mája 2024. Počas celej sezóny sa odohrá 34 kôl, čo predstavuje dokopy 306 zápasov. Každé mužstvo odohrá 17 zápasov na domácom štadióne a 17 zápasov vonku. Následne bude pokračovať letná prestávka a potom opäť príprava na ďalšiu sezónu. Uvidíme, komu sa podarí vyhrať tento rok. Predstavu o favoritoch môžete získať pomocou kurzov, ktoré uvádzame nižšie.

  Bundesliga kurzy

  Bundesliga kurzy ponúkajú viaceré stávkové kancelárie. Môže ísť o krátkodobé stávky na jednotlivé zápasy, ktoré sa každým kolom menia. Alebo dlhodobé stávky na celkového víťaza súťaže. Pri krátkodobých stávkach môžete tipovať napríklad víťaza stretnutia či počet gólov. V tabuľke nižšie si môžete pozrieť aktuálne dlhodobé stávky na víťaza Bundesligy.

  Tím Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Synottip
  Bayern Mníchov 1.25 1.25 1.25
  Leverkusen 10.00 7.50 7.25
  Dortmund 12.00 10.00 10.80
  RB Leipzig 15.00 15.00 16.10

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Často kladené otázky

  Kedy začína a kedy končí sezóna Bundesligy?

  Bundesligová sezóna 2023/23 začala 18. augusta 2023 a končí 18. mája 2024.

  Kde sa dajú sledovať Bundesliga online živé prenosy?

  Bundesligové online živé prenosy môžete sledovať po úspešnej registrácii cez TV Tipsport, Fortuna TV alebo TV Synottip.

  Aké podmienky je potrebné splniť pre sledovanie online živých prenosov cez stávkové kancelárie?

  Ak sa rozhodnete sledovať Bundesligu live cez TV Tipsport, je potrebné každý mesiac uzatvoriť tiket v hodnote aspoň za 1,2 €. Ak využite služby Fortuny TV, tak vám stačí mať na hráčskom konte kladný zostatok aspoň 0,10 €. Ak sa rozhodnete sledovať Synottip TV, tak vám stačí mať vytvorený a overený hráčsky účet.

  Na ktorých TV programoch sa dá sledovať Bundesliga live?

  Bundesligové živé prenosy v TV môžete sledovať na viacerých programoch. K nim patria Nova Sport 3 a Nova Sport 4, ktoré sú súčasťou prémiového balíčka Magio TV. Ale nájdete ich aj u poskytovateľa O2 TV.

  Ktorý tím podľa stávkových kancelárií vyhrá Bundesligu?

  Podľa vybraných stávkových kancelárií vyhrá Bundesligu jednoznačne Bayern Mníchov. Do konca sezóny však zostáva ešte dlhý čas, preto sa to môže zmeniť.

  Ktorý tím získal najviac Bundesligových titulov?

  Najviac Bundesligových titulov, v počte 33, získal bavorský veľkoklub Bayern Mníchov. Druhý tím, ktorý získal najviac titulov je Norimberg s počtom 9, avšak ten vypadol a nefiguruje v Bundeslige.

  Bundesliga živý prenos, program a kurzy na jednom mieste. Nemecká najvyššia súťaž patrí bezpochyby k najpopulárnejším a ostro sledovaným futbalovým ligám na svete. V článku sa dozviete, ako môžete sledovať online Bundesligu livestream cez stávkové kancelárie. Pozrieme sa aj na ktorých športových TV kanáloch môžete sledovať jednotlivé Bundesligové zápasy. Zameriame sa na program zápasov, ale aj kurzy, ktoré vypísali stávkové kancelárie na celkové umiestnenie v súťaži.

  Mohlo by vás zaujímať

  Fortuna TV

  Na platforme Fortuna TV môžete sledovať veľké množstvo živých prenosov. V článku si priblížime výhody a nevýhody, podmienky na sledovanie a ako získať TV zadarmo.…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Aké všetky zápasy si tu môžete pozrieť a aká je cena TV Tipsport?…

  Cashout

  Čo je vlastne cashout? V tomto článku sa dozviete ako cashout správne využívať a prečo je medzi tipérmi taký obľubený. Taktiež si ukážeme ako sa…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Stávkové kancelárie ponúkajú v súčasnosti viac možností stávkovania ako kedykoľvek predtým. V tejto časti…