Atalanta Bergamo vs Leverkusen kurzy a preview: Európska liga finále


Už v stredu 22. mája sa hrá finále Európskej ligy UEFA. V írskom Dubline o 21:00 proti sebe nastúpia Atalanta Bergamo vs Leverkusen. Oba tímy majú za sebou spanilú pohárovú jazdu, stávkové kancelárie však viac veria novému nemeckému majstrovi. Kurz približne 1.85 na Leverkusen odzrkadľuje skvelú formu „farmaceutov“, ktorí majú v tejto sezóne na konte niekoľko obdivuhodných primátov. Napríklad šnúru 50 súťažných zápasov bez prehry. Futbalové divadlo si môžete pozrieť v priamom prenose na RTVS Šport.

Atalanta Bergamo vs Leverkusen kurzy a preview: Európska liga finále

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Leverkusen je len krok od získania unikátneho „treble“. K majstrovskému titulu môže dnes pridať triumf v EL a v sobotu DFB Pokal.
  • Atalanta Bergamo zase siaha na svoju vôbec prvú európsku trofej.
  • Oba tímy sa v roku 2022 stretli v osemfinále Európskej ligy. Po výsledkoch 3:2 a 1:0 postúpila ďalej Atalanta Bergamo.

Atalanta Bergamo vs Leverkusen kurzy

Kurzy na finále Európskej ligy Atalanta Bergamo vs Leverkusen ukazujú na víťazstvo nemeckého tímu. Áno, zverenci Xabiho Alonsa sú ozajstnými favoritmi finále, no Atalanta už zo súťaže vyradila Liverpool, Sporting či Marseille. Až také jednoznačné to teda nebude. Na Leverkusen tak môžete staviť s kurzom 1.86, na Bergamo 4.40 a na remízu pri kurze 3.70. Nezabudnite pri tom použiť náš Doxxbet skaut kód.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Bergamo víťaz
kurz 4.40
kurz 4.36
Leverkusen víťaz
kurz 1.86
kurz 1.84
Remíza
kurz 3.75
kurz 3.70
Tip redakcie: Leverkusen získa trofej EL

Leverkusen si v tejto sezóne nenechá utiecť historické treble. Podľa nás teda Atalantu Bergamo vo finále Európskej ligy zdolá. Len to nemusí byť práve v riadnej hracej dobe. Atalanta pod vedením trénera Gasperiniho ukázala obdivuhodné výkony ako doma v lige, tak aj v Európe. Určite je v ich silách toto stretnutie zdramatizovať. Na viac im už však nezostane síl. Pozrite si ďalšie tipy na zápas:

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Leverkusen – víťaz zápasu do rozhodnutia 1.40 1.45
Oba tímy dajú gól 1.81 1.77
1.gól v zápase Atalanta Bergamo 2.60 2.64

Leverkusen je kurzový favorit vďaka neskutočnej sezóne

Leverkusen má naozaj neskutočnú sezónu, ale už vo viacerých dueloch musel dobiehať gólové manko. Aj v rámci Európskej ligy. Napríklad v semifinálovej odvete s AS Rím prehrával už 0:2. Podobne vo štvrťfinále s West Hamom, keď vyrovnať dokázal až na úplnom konci zápasu. Aj preto je celkom možné, že sa vo finále EL ligy môže ako prvá presadiť Atalanta. Odporúčame staviť v zaujímavom kurze 2.60 v Doxxbete. V posledných zápasoch Leverkusenu v EL sa tiež veľmi často vyťahovali žlté karty. V úvodnom zápase s Rímom až sedem, v odvete šesť kariet. V odvetnom zápase s West Hamom ich bolo dokonca až jedenásť. Finále bude určite o niečo opatrnejšie, ale s pribúdajúcim časom ich bude určite pribúdať. Kurz 2.46 na 5.5 kartový over v Doxxbete je tak naozaj lákavý.

Kurz na víťazstvo Atalanty vôbec nie je nereálny

Atalanta Bergamo je v Európskej lige veľmi produktívna už v 1. polčase. Gól takto dokázala streliť v každom jednom zápase na ihrisku súpera. Počnúc skupinovou fázou, až po súboje v play-off. Teraz je síce vedená ako domáci tím, no hrá sa samozrejme v Dubline. Kurz 2.60 v Doxxbete na to, že sa presadí v tomto dueli už v úvodnom dejstve je výhodný.

Kde sledovať duel Atalanta Bergamo vs Leverkusen

Duel Atalanta Bergamo vs Leverkusen sa hrá v stredu 22. mája v Dubline. Výkop prestížneho zápasu je naplánovaný na 21:00. V priamom prenose si ho môžete pozrieť na stanici RTVS Šport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
22.mája 2024 o 21:00
Štadión:
Dublin Arena, Dublin
Kde sledovať:
RTVS Šport

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia