Anglicko vs Švajčiarsko kurzy a preview: štvrťfinále EURO 2024


Angličania mohli na EURE baliť kufre už po osemfinálovom zápase so Slovenskom. Hrdý Albión však v 95. minúte spasil Bellingham a víťazstvo spečatil gólom v úvode predĺženia Kane. A hoci Švajčiari vo štvrťfinále môžu byť ešte tvrdší oriešok, kurzy stávkových kancelárií sú na ich strane. Duel Anglicko vs Švajčiarsko je na programe v sobotu 6. júla o 18:00 na štadióne v Düsseldorfe. V priamom prenose si ho môžete pozrieť na stanici Dajto alebo na Voyo.

Anglicko vs Švajčiarsko kurzy a preview: osemfinále EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Anglicko na turnaji zatiaľ nepresvedčilo. Po dvoch remízach v skupine, takmer vypadlo v osemfinále s jedným z najväčších outsiderov na šampionáte.
  • Švajčiari v osemfinále zaslúžene stopli obhajcu titulu z Talianska po výsledku 2:0. Predtým mali na lopate domáce Nemecko, keď vyrovnávajúci gól dostali až v nadstavenom čase.
  • Postup favorizovaného Anglicka do semifinále má aktuálne kurz 1.60. Ak tam vidíte skôr Švajčiarsko, staviť naňho môžete pri kurze 2.41.

Anglicko vs Švajčiarsko kurzy

EURO kurzy na zápas Anglicko vs Švajčiarsko favorizujú anglický tím i napriek nevýrazným výkonom. Ich víťazstvo v riadnom hracom čase má kurz 2.24. Švajčiari sú podobne ako v predchádzajúcom zápase s Talianmi kurzovým outsiderom. S takmer identickým kurzom 3.96 na výhru po 90. minútach zápasu. Remíza má kurz 3.00.

Anglicko vlajka
Anglicko
Švajčiarsko Náš tip

TIP REDAKCIE: Neprehra Švajčiarsko

Anglicko si podľa nás svoju dávku šťastia už na tomto šampionáte vyčerpalo. Tím, ktorý má na súpiske najdrahších hráčov na EURO 2024, toho naozaj zatiaľ veľa nepredviedol. Švajčiari sú naopak príjemným prekvapením turnaja. S domácimi Nemcami siahali na všetky tri body a v osemfinále vyprevadili domov Talianov. Angličanom budú vo štvrťfinále určite vzdorovať tiež. Na neprehru Švajčiarska v riadnom hracom čase môžete staviť v Tipsporte s kurzom 1.71. Pozrite si aj ďalšie naše tipy s výhodnými kurzami:
Anglicko
Švajčiarsko
Neprehra Švajčiarsko
Viac rohov bude v 2. polčase
Remíza 1.polčas

Anglicko na ľahšej strane pavúka?

Angličania si po skupinovej fáze turnaja svoju stranu EURO pavúka mohli len pochvaľovať. Zápas so Slovenskom však ukázal, že ich žreb je len zdanlivo ľahší. V prieniku medzi TOP 4 tímy ME vo futbale im teraz stojí v ceste Švajčiarsko. Na čele s tvorcom hry Granitom Xhakom, ktorý dlhé roky hájil farby Arsenalu. V zápase očakávame väčšiu aktivitu od oboch tímov až v druhom polčase. Čo by sa okrem iného mohlo prejaviť aj vo zvýšenom počte rohov. Viac rohov v 2. polčase padlo dokonca vo všetkých skupinových zápasoch Anglicka. Vo výhodnom kurze 1.90 v Tipsporte môžete staviť na túto možnosť aj teraz.

Švajčiarsko na EURE zatiaľ s bilanciou 2 výhry a 2 remízy

Švajčiari to majú na turnaji zatiaľ po dve výhry a dve remízy. A na prehru to celkom nevyzerá ani v tomto zápase. Minimálne teda aspoň do 1. polčasu, kde sa čaká opatrný futbal so zabezpečenou obranou a s minimom šancí. Keď sa pozrieme na vzájomné zápasy týchto tímov za posledných 10 rokov, tak všetkých 5 skončilo prvopolčasovou remízou. A v štyroch z nich dokonca nepadol ani gól. Na prvopolčasovú remízu je vypísaný celkom zaujímavý kurz skoro 1.95, bezgólová remíza ho má ešte lákavejší. Presne 2.45 v Tipsporte.

Kde sledovať duel Anglicko vs Švajčiarsko

Štvrťfinálový duel Anglicko vs Švajčiarsko je na programe v sobotu 6. júla od 18:00 na štadióne v Düsseldorfe. V priamom prenose ho budete môcť sledovať na obrazovkách televízie Dajto. Prípadne prostredníctvom streamovacej služby Voyo, kde je k dispozícii kompletný EURO 2024, naživo aj zo záznamu.

Informácie k zápasu
Súťaž
EURO 2024
Termín stretnutia:
6. júla 2024 o 18:00
Kurzy Tipsport:
2.22 vs 3.87
Miesto zápasu:
Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf
Kde sledovať:
Dajto, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia