Anglicko vs Slovinsko kurzy a preview: EURO 2024


Záverečný zápas v skupine C majú pred sebou aj Angličania a Slovinci. Ani jeden z tímov na týchto ME ešte neprehral. No kým hrdý Albión je na prvom mieste tabuľky, Slovinci s dvoma bodmi okupujú tretie miesto. Favorit zápasu je jasný. Kurz na výhru Anglicka je najnižší v rámci ich doterajších konfrontácií s Dánskom i Srbskom. Ale na trávniku sa vždy začína od 0:0. Zápas Anglicko vs Slovinsko v utorok 25. júna od 21:00 vysiela v priamom prenose televízia Markíza a Voyo.

Anglicko vs Slovinsko kurzy a preview: EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Anglicko ako jeden z najväčších favoritov Eura a zatiaľ nenapĺňa očakávania fanúšikov. Po chudobnej výhre 1:0 so Srbskom prišla naposledy strata bodov s Dánskom (1:1).
  • Slovinsko stále živí postupové nádeje. A mohlo to byť ešte veselšie, keby v ostatnom zápase so Srbskom neinkasovali vyrovnávajúci gól v 95. minúte.
  • Kurz na víťazstvo Anglicka je len 1.37. K istote postupu do ďalšej fázy turnaja im však stačí len bod. Len pre zaujímavosť, neprehra Slovinska má aktuálne kurz 3.21.

Anglicko vs Slovinsko kurzy

Anglicko vs Slovinsko kurzy naznačujú, že Albión by v tomto zápase nemal mať so svojim súperom väčšie problémy. Na ich víťazstvo je momentálne kurz stávkových kancelárií približne 1.40. Na prekvapivú výhru outsidera zo Slovinska si môžete podať s kurzom skoro 9.00 a na remízu 4.80.

Anglicko vlajka
Anglicko Náš tip
Slovinsko vlajka
Slovinsko

TIP REDAKCIE: Anglicko vyhrá a bude viesť už po polčase

Anglicko nastúpi na svoj tretí duel v skupine C s vedomím, že osemfinále ME vo futbale „majú v suchu“. Môžu hrať uvoľnenejšie a svojim fanúšikom tak snáď konečne predvedú výkon hodný vicemajstra Európy. Slovinci naopak v tomto zápase musia, čo nohy a hlavy skôr zväzuje. V redakcii predpokladáme, že Anglicko bude viesť už do polčasu a napokon duel dovedie až do víťazného konca.
Anglicko víťaz
Slovinsko víťaz
Anglicko vyhrá zápas aj 1. polčas
V 30.minúte zápasu bude viesť Anglicko
Harry Kane dá gól

Angličania pokračujú v nevýrazných výkonoch

Anglicko má po dvoch zápasoch v skupine na konte 4 body, no ich výkon bol prinajmenšom nevýrazný. Tréner Gareth Southgate totiž zo svojich ofenzívnych klenotov stále nedokáže dostať to najlepšie. To by sa mohlo zlomiť práve v tomto zápase. Rýchlym gólom do polčasu, ako to doteraz dokázali v každom zápase na EURO v Nemecku. S Dánskom Harry Kane v 18. minúte (Dáni vyrovnali v 34. minúte), so Srbskom Bellingham už v 13. minúte. Skúste preto v Tipsporte staviť s výhodným kurzom 2.45 na možnosť, že Anglicko bude v 30. minúte zápasu viesť aj teraz.

Situácia v skupine C je zamotaná, postúpiť môžu všetci

Situácia v C skupine EURO 2024 je poriadne zamotaná a o všetkom rozhodnú až utorkové zápasy. Postúpiť môžu aj Slovinci. Tí môžu len ľutovať, že v zápase so Srbskom prišli o svoje prvé víťazstvo v histórii ME vo futbale. Gólom v piatej minúte nadstaveného času. Platí však i to, že zatiaľ v každom dueli na ME dokázali streliť gól. Dokonca sa im to podarilo v 14 reprezentačných zápasoch za sebou. A to majú za sebou konfrontácie napríklad aj s Portugalskom či USA. Možnosť, že sa im podarí presadiť v zápase s Anglickom má v Tipsporte kurz skoro 2.0.

Kde sledovať duel Anglicko vs Slovinsko

Anglická reprezentácia dokáže k televíznym obrazovkám prilákať milióny divákov. Pozrite si aj vy v utorok 25. júna priamy prenos zápas Anglicko vs Slovinsko na Markíze alebo Voyo. Výkop na štadióne v Kolíne nad Rýnom je naplánovaný na 21:00.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
25.júna 2024 o 21:00
Štadión:
RheinEnergieStadio, Kolín nad Rýnom
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia