Andrey Rublev vs Novak Djokovic: Wimbledon štvrťfinále


Na turnaji Wimbledon 2023 už v rámci mužskej dvojhry poznáme osmičku najlepších a tých čakajú štvrťfinálové stretnutia. Zápas Andrey Rublev vs Novak Djokovic začína v utorok 11. júla 2023 o 16:00. Hrá sa na trávnatom povrchu v londýnskom All England Clube. V tomto článku sa dočítate, kde sledovať tento duel. Ďalej si pripomenieme, ako sa obom tenistom zatiaľ darilo. Na záver nebudú chýbať ani Andrey Rublev vs Novak Djokovic kurzy.

Andrey Rublev vs Novak Djokovic: Wimbledon štvrťfinále

  • Títo dvaja súperi sa proti sebe postavili zatiaľ štyrikrát. V troch prípadoch vyhral Djokovic, raz Rublev.
  • Posledný vzájomný duel sa odohral tento rok na Australian Open a Djokovic vyhral po setoch 6:1, 6:2 a 6:4.
  • Stávkové kancelárie favorizujú jednoznačne Srba. Presnú výšku kurzov nájdete v článku nižšie.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Rublev vyhrá aspoň jeden set 1.96 2.17

Kde sledovať Andrey Rublev vs Novak Djokovic

Je niekoľko alternatív, kde sledovať Andrey Rublev vs Novak Djokovic. Livestream aj s možnosťou live stávok ponúka TV Tipsport, taktiež aj Fortuna TV a Doxxbet. Televízny priamy prenos vysiela stanica Eurosport, konkrétne Eurosport 2 a Eurosport 4K. Zostrihy zo zápasov sú krátko po skončení duelu dostupné na YouTube. Nižšie nájdete video napríklad z osemfinále medzi Djokovicom a Hubertom Hurkaczom.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
11. 7. 2023 o 15:45 All England Club, Londýn Eurosport 2, Eurosport 4K, TV Tipsport, Fortuna tV

Djokovicov zápas bol prerušený

Mnoho fanúšikov verí, že to bude práve srbská legenda, kto vyhrá Wimbledon 2023. V osemfinále však našiel v Poliakovi Hubertovi Hurkaczovi viac než dôstojného súpera. Nedeľný Djokovicov zápas bol prerušený po dvoch setoch, v ktorých vyhral nad Hurkaczom zhodne 7:6 a 7:6. Duel sa dohrával v pondelok 10. júla 2023 a poľský tenista vyhral tretí set 7:5. V tom štvrtom ale Djokovic potvrdil svoje kvality a zvíťazil 6:4. 36-ročný Srb sa tak vo štvrťfinále Wimbledonu predstaví už šiesty raz v rade. Naposledy medzi najlepšou osmičkou londýnskeho turnaja chýbal ešte v roku 2016, kedy vypadol v 3. kole.

Djokovicov zápas bol prerušený

Zdroj: atptour

Rublev vyradil Bublika

Siedmy nasadený hráč rebríčka Andrey Rublev vyradil Bublika v osemfinále. S Kazachom zviedli dramatický súboj, ktorý trval 3 hodiny a 17 minút. Po setoch 7:5, 6:3, 6:7, 6:7 a 6:4 postúpil 25-ročný Rus do štvrťfinále, čím prekonal svoje maximum na Wimbledone. Tým bolo doteraz osemfinále z roku 2021. V predchádzajúcich kolách Rublev postupne porazil v prvom kole Austrálčana Maxa Purcella, v druhom krajana Karatseva a v treťom Belgičana Davida Goffina. Rodák z Moskvy už raz v kariére Srba zdolal. Podarilo sa mu to v roku 2022 v Belehrade, ale v posledných dvoch vzájomných zápasoch už bol Novak Djokovic nad jeho sily.

Rublev vyradil Bublika

Zdroj: atptour

Andrey Rublev vs Novak Djokovic kurzy

Andrey Rublev vs Novak Djokovic kurzy sú už vypísané vo všetkých stávkových kanceláriách. Na výhru Djokovica je kurz 1,09, na Rubleva 8,92. Stávkovanie na tenis aj v tomto prípade ponúka zaujímavé tipy, napríklad viac ako 3.5 setu v zápase s kurzom 2,07 alebo že Rublev vyhrá viac ako 0.5 setu v zápase, kde je kurz 1,96. Stávka, že v stretnutí bude menej ako 32.5 gamov je vypísaná s kurzom 2,02. Možnosť, že bude v zápase tie-break má kurz 1,69. Naopak, stávka, že tie-break nebude má kurz 2,06.

Tip redakcie: Rublev vyhrá aspoň jeden set

Obaja majú za sebou náročné osemfinále, po ktorom mali minimum priestoru na oddych a regeneráciu. Podobne ako stávkové kancelárie, aj my veríme viac Djokovicovi. V 4. kole ho ale Hurkacz poriadne potrápil a podobnú hru očakávame aj od Rubleva. Preto by v tomto prípade stála za úvahu stávka, že Rublev v zápase vyhrá aspoň jeden set.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Rublev vyhrá aspoň jeden set 1.96 2.17

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia