Zrušenie účtu


Máte zaujem o zrušenie účtu a neviete ako nato? Preto pre vás máme pripravený článok kde sa dozviete ako najjednoduchšie zrušiť herné konto v licencovaných stávkových kanceláriach na území SR. Vo väčšine prípadov je potrebné poslať písomnú žiadosť, avšak každá spoločnosť má mierne odlišné postupy.

Vyberte si v ktorej stávkovej spoločnosti si chcete zrušiť účet:

 • Tipsport zrušenie účtu
 • Fortuna zrušenie účtu
 • Synottip zrušenie účtu
 • Doxxbet zrušenie účtu
 • Niké zrušenie účtu
 • Tipos zrušenie účtu
 • Tipsport zrušenie účtu

  U Tipsportu je možné zrušiť učet na základe písomnej žiadosti s vlastnoručným podpisom. Formulár na zrušenie účtu je dostupný konkrétne na stránkach Tipsportu. Zrušiť účet je tiež možné prostredníctvom pošty, ktorú je potrebné zaslať na korešpondenčnú adresu spoločnosti:

  • TIPSPORT SK, a.s.
  • J. Kalinčiaka 14
  • 010 01 Žilina

  Písomná žiadosť musí obsahovať dôvod zrušenia účtu. Pred tým ako si budete chcieť zrušiť účet je však potrebné dbať nato aby zostatok nevykazoval mínusovú hodnotu. Následne vám bude hráčský učeť zrušený do piatich dní. Tipsport je zaviazaný informovať používateľa o kladnom finančnom zostatku na hernom účte a to do siedmich dní od zrušenia účtu.

  Prejsť do formulára na zrušenie účtu Tipsport

  Fortuna zrušenie účtu

  Zrusiť učet u Fortuny je jednoduché a dosiahnete toho tak, že vyberiete z konta peniaze a prestanete ho používať. Za účet sa neplatí a tak sa nemusíte obávať, že by ste skončili hned zadĺžený. Ak navyše po dobu 2 rokov nebudete manipulovať s herným účtom (to znamená neuschováte na ňom žiadnu finančnú hotovosť), tak vám bude následne automaticky zrušený.

  Ak potrebujete zrušiť účet najrýchlejším spôsobom, je potrebné poslať písomnú žiadosť na adresu spoločnosti. V žiadosti stačí konkrétne napísať, že žiadate zrušiť účet a pridať žltú klientsku kartu. Účet vám bude poté zrušený do jedného dňa po obdržaní žiadosti. O zostatkové peniaze na svojom účte samozrejme neprídete. Budú vám vrátené na overený bankový účet. Ideálnou možnosťou je výber peňazí pred zrušením herného účtu.


  Synottip zrušenie účtu

  Každý hráč môže kedykoľvek podať podnet a zrušiť účet u Synottipu. Stačí zaslať žiadosť o zrušeni hráčskeho účtu firme, zakrátko po odoslaní tejto žiadosti však nemôžeme ďalej aktívne využívať svoj hráčsky účet, hlavne nesmieme podávať nové stávky. Následne spoločnosť Synottip do 7 pracovných dní od doručenia žiadosti o zrušení účtu nám vráti nepoužité finančné prostriedky na bankový účet, ktorý bol spomenutý v žiadosti.

  Spoločnosť Synottip je oprávnená zrušiť hráčsky účet, ak je neaktívny viac ako 5 rokov. Je zaviazaná bezodkladne vyplatiť nespotrebovanú peňažnú čiastku na hráčsky bankový účet.

  Doxxbet zrušenie účtu

  U Doxxbet je zrušiť učet veľmi sandné. Zrušiť hráčske konto môžete dvoma spôsobmi. Prvý spôsob na DOXXbet zrušenie účtu je nasledovný:

  1. Otvorte stránku Doxxbet
  2. Následne sekciu “Správa účtu”
  3. Zvoľte “Zodpovedné hranie” – treba uviesť dôvod zrušenia herného účtu a heslo (obdržané po registrácii na e-mailovú adresu)

  Pri tomto spôsobe je však potrebné vedieť, že ide o dočasné zrušeni účtu, ktoré je možné opäť aktivovať. Aktivácia sa sprístupní najskôr od 7 dní od zaslania požiadavky na obnovenie hráčskeho účtu.

  Ak máte záujem zrušiť svoje hráčske konto permanentne, je nutné poslať žiadosť na e-mailovú adresu info@doxxbet.sk.

  Niké zrušenie účtu

  U Niké môžeme zrušiť učiť tak že obidve zmluvné strany mohou požiadať písomnou formou aj bez udania dôvodu. Niké zruší učet až nadobudne platnosti dňom jeho doručenia druhej zmluvnej strane. Zrušiť sa dá dvoma nasledujúcimi spôsobmi:

  • Odovzdaním na pobočke
  • Poštou

  Účet bude zrušený aj v prípade, ak tipujúci bude vykazovať minimálnu hranicu 0 € a to po dobu dlhšiu ako 120 dní. Niké môže vypovedať zmluvu aj v prípade ak je hráčske konto dlhodobo neaktívne. Niké je v takomto prípade zazmluvnené zaslať celý zostatok predplatného.

  Tipos zrušenie účtu

  U Tipos môžeme zrušiť učeť dočasne alebo natrvalo, požiadame pomocou elektronicky zaslanej žiadosti na e-mailovú adresu info@tipos.sk. Ak máte záujem o reaktiváciu účtu môžete požiadať najskôr po 48 hodinách uplynulých od odoslania žiadosti na dočasnú blokáciu hráčskeho konta.

  Ako získať bonus po zrušení účtu?

  Ak uvažujete nad zrušením účtu, za účelom získania bonusu, tak si to skúste dopredu rozmyslieť. Opätovnou registráciou v tej istej stávkovke nezískame aj bonus s tým spojený. Je to z dôvodu, že stávkové kancelárie sú povinné nejaký čas udržiavať údaje tipujúcich aj po zrušení účtu. Vďaka nim potom vedia určiť, či sme u nich už čerpali bonus alebo nie. Ak bol využitý ďalší už neposkytnú. Hlavne kvôli týmto skutočnostiam si treba dvakrát rozmyslieť zrušenie stávajúceho hráčskeho konta. Netreba hádzať flintu do žita a občas sledovať, či sa neobjaví bonus pre zaregistrovaných klientov. Hlavne v spoločnostiach ako Tipsport a Fortuna sa to stáva často.

  Ako získať vstupný bonus viackrát?

  Aj v prípade ako získať vstupný bonus viackrát je odpoveď zrejmá. Viackrát sa tento bonus nedá získať. Zrušiť učet je jednoduchý proces, ale registrácia na novo je niečo úplne iné a preto doporučujem tento krok zvážiť. Všetky dôvody sú uvedené v odstavci vyššie.