Zrušenie účtu v stávkových kanceláriach


Máte zaujem o zrušenie účtu v stávkovej kancelárii, no neviete ako na to? Pripravili sme si preto pre vás návod, ktorý vám s tým pomôže. Celý proces zrušenia je jednoduchý. Vo väčšine prípadov musíte poslať písomnú žiadosť do stávkovky. Inokedy stačí prestať účet používať. Aký je teda ten najlepší postup?

Najlepšie bonusy

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Vyberte si, v ktorej stávkovej spoločnosti si chcete zrušiť účet:

 • Tipsport zrušenie účtu
 • Fortuna zrušenie účtu
 • Synottip zrušenie účtu
 • Doxxbet zrušenie účtu
 • Niké zrušenie účtu
 • Tipos zrušenie účtu
 • Tipsport zrušenie účtu

  Zrušenie účtu v Tipsporte funguje na základe písomnej žiadosti s vlastnoručným podpisom. Formulár na zrušenie je dostupný konkrétne na stránkach Tipsportu. Zrušiť účet je tiež možné prostredníctvom pošty. Keď si zvolíte túto možnosť, list pošlite na adresu spoločnosti:

  • TIPSPORT SK, a.s.
  • J. Kalinčiaka 14
  • 010 01 Žilina

  Písomná žiadosť musí obsahovať dôvod zrušenia účtu. Ďalej myslite na to, že účet nesmie vykazovať mínusovú hodnotu. Ak toto všetko dodržíte, stávková spoločnosť ho zruší do piatich dní. Tipsport má povinnosť informovať používateľa o kladnom finančnom zostatku na hernom účte. A to do siedmich dní od zrušenia účtu.

  Prejsť do formulára na zrušenie účtu Tipsport

  Fortuna zrušenie účtu

  Zrušiť účet u Fortuny je jednoduché a dosiahnete to tak, že vyberiete z konta peniaze a prestanete ho používať. Za účet sa neplatí, a tak sa nemusíte obávať, že by ste skončili zadĺžený. Ak potrebujete zrušiť účet najrýchlejším spôsobom, pošlite písomnú žiadosť na adresu spoločnosti. V žiadosti stačí napísať, že žiadate účet zrušiť a pridať žltú klientskú kartu. Účet vám Fortuna následne zruší do jedného dňa po obdržaní žiadosti. O zostatkové peniaze na svojom účte neprídete. Vrátia sa vám na overený bankový účet. Ideálnou možnosťou je výber peňazí pred zrušením herného účtu.


  Synottip zrušenie účtu

  Každý hráč môže kedykoľvek podať podnet a zrušiť účet u Synottip. Stačí zaslať žiadosť o zrušenie stávkovej spoločnosti. Krátko po odoslaní tejto žiadosti však nemôžete ďalej aktívne využívať svoj hráčsky účet. Hlavne nesmiete podávať nové stávky. Spoločnosť Synottip vám následne do 7 pracovných dní vráti nepoužité finančné prostriedky. Urobí tak priamo na bankový účet, ktorý ste uviedli v žiadosti. Spoločnosť Synottip je oprávnená zrušiť hráčsky účet, ak je neaktívny viac ako 5 rokov. Ak by sa na ňom nachádzali peniaze, je zaviazaná bezodkladne ich vyplatiť.

  Doxxbet zrušenie účtu

  Zrušiť účet v Doxxbet je veľmi ľahké. Ak už v stávkovke nechcete podávať rôzne druhy stávok alebo využívať casino, držte sa nášho návodu. Konto môžete zrušiť dvoma spôsobmi. Prvý je nasledovný:

  1. Otvorte stránku Doxxbet
  2. Zvoľte sekciu “Správa účtu”
  3. Zvoľte “Zodpovedné hranie” – treba uviesť dôvod zrušenia herného účtu a heslo (obdržané po registrácii na e-mailovú adresu)

  Pri tomto spôsobe je však potrebné vedieť, že ide o dočasné zrušenie konta, ktoré je možné opäť aktivovať. Aktivácia sa sprístupní najskôr do 7 dní od zaslania požiadavky na obnovenie účtu..

  Ak máte záujem zrušiť svoje hráčske konto permanentne, pošlite žiadosť na info@doxxbet.sk.

  Niké zrušenie účtu

  U Niké môžete zrušiť svoje účet písomne a bez udania dôvodu. Stávková kancelária vám ho po obdržaní vašej žiadosť zruší. Žiadosť môžete spoločnosti doručiť dvoma spôsobmi:

  • Odovzdaním na pobočke
  • Poštou

  Účet vám stávkovka zruší, ak budete vykazovať minimálnu hranicu 0 € dlhšie ako 120 dní. Niké môže vypovedať zmluvu aj v prípade, ak je hráčske konto dlhodobo neaktívne. Niké je v takomto prípade zazmluvnené zaslať celý zostatok z hráčskeho účtu na váš bankový účet.

  Tipos zrušenie účtu

  U Tipos môžeme zrušiť účet dočasne alebo natrvalo. Stačí o to požiadať pomocou elektronicky zaslanej žiadosti na e-mailovú adresu info@tipos.sk. Požiadať môžete aj o reaktiváciu účtu. Urobiť sa tak dá najskôr po 48 hodinách od odoslania žiadosti na jeho dočasnú blokáciu.

  Ako získať bonus po zrušení účtu?

  Ak uvažujete nad zrušením účtu, za účelom získania bonusu, tak si to skúste dopredu rozmyslieť. Opätovnou registráciou v tej istej stávkovke nezískate aj vstupný bonus. Je to z dôvodu, že stávkové kancelárie sú povinné nejaký čas udržiavať údaje tipujúcich aj po zrušení účtu. Vďaka nim potom vedia určiť, či ste u nich už bonus čerpali alebo nie. Ak áno, ďalší vám už neposkytnú. Hlavne kvôli týmto skutočnostiam si treba dvakrát rozmyslieť zrušenie stávajúceho hráčskeho konta. Netreba hádzať flintu do žita a občas sledovať, či sa neobjaví bonus pre zaregistrovaných klientov. Hlavne v spoločnostiach ako Tipsport a Fortuna sa to stáva často.