Výhody a vychytávky v Tipsport


Užite si tipovanie v Tipsporte na maximum. Stávková kancelária si pre svojich hráčov pripravila množstvo výhod a zaujímavých bonusov. Tie môžete získať aj vy hneď po tom, ako sa zaregistrujete a vytvoríte si plnohodnotné konto. V tomto článku sme vám spísali všetky tipérske výhody v Tipsport aj s podmienkami, ktoré sa s nimi spájajú.

Výhody a vychytávky v Tipsport

Prejsť do registrácie Tipsport + 20 € zadarmo

Dokonalá kontrola tiketu

Stávková kancelária Tipsport si pre svojich hráčov pripravila vychytávku s názvom Uzavretie príležitosti. Vďaka tej máte možnosť svoju stávku kedykoľvek stopnúť, prípadne využiť úplný alebo čiastočný cashout a vybrať svoju výhru. Osud tiketu tak máte neustále pod kontrolou a veľmi jednoducho sa môžete vyhnúť tomu, že prídete o výhru.

Ako funguje uzavretie stávkovej príležitosti na tikete

Funkcia Uzavretie príležitosti je k dispozícii len pre online tipérov, ktorí majú plnohodnotný účet. Ak ste si ho ešte nevytvorili, budete tak musieť najprv spraviť. Tipsport registrácia je však rýchla. Nezaberie vám viac ako zopár minút. Následne si podajte tiket a v prípade, že sa udalosť nebude vyvíjať podľa vašich predstáv, ju jednoducho uzatvorte. Udalosť sa vyhodnotí s ponúkaným kurzom a neohrozí celý tiket. Kurz pri takomto uzatvorení však býva menší ako ten “originálne” natipovaný. V niektorých prípadoch môže byť aj menší ako 1. Výhru z uzatvoreného tiketu nezískate hneď. Musíte počkať, kým bude vyhodnotený celý tiket.

Uzavretie stávkovej príležitosti na tikete

Pridanie zápasov po uzatvorení

Pridanie zápasov po uzatvorení tiketu je ďalšou výhodou, s ktorou prišla stávková kancelária Tipsport. Tá v praxi funguje pomerne jednoducho. Na uzatvorený tiket umožňuje doplniť ďalšie zápasy kedykoľvek chcete. Dokážete si tak rýchlo a ľahko vylepšiť kurz, zvýšiť výhru a postrážiť si to, aby vám už žiadna stávka neutiekla. Pamätajte však, že aj táto funkcionalita je len pre plnohodnotných hráčov. Preto sa zaregistrujte, využite Tipsport akčný kód, vďaka ktorému získate výhodný bonus, a následne pridávajte zápasy na tiket podľa svojich predstáv.

Ako otvoriť stávkovú príležitosť na tikete

Dodatočné pridanie príležitosti na tiket poskytuje tipérovi väčšiu voľnosť pri jeho zostavovaní. Pridaný kurz pritom stávková kancelária započítava štandardne v plnej výške, ako by bol súčasťou tiketu od jeho uzatvorenia. Takýmto spôsobom dôjde k navýšeniu celkového kurzu a tým aj možnej výhry. Príležitosť môžete na tiket pridať dvoma spôsobmi. Prvý vyzerá takto:

  1. Kliknite na tlačidlo “Pridať príležitosť”, ktoré nájdete priamo na tikete.
  2. Po kliknutí sa dostanete do módu pridávania, kde si vyberáte prostredie, z ktorého chcete pridávať. To znamená Kurzy alebo Live.
  3. Následne si už len zvoľte z ponuky príležitosť, ktorú chcete, a potvrďte svoj výber.
  4. V rámci jednej operácie pridávania môžete pridať aj viacero príležitostí naraz.
  5. Počas pridávania sa vám bude na obrazovke zobrazovať aj kalkulácia. Tá zobrazí, ako sa mení celkový kurz a aká je možná výhra v prípade, že príležitosti skutočne pridáte.
  6. Funkciu Pridanie príležitosti využijete cez webové aj mobilné rozhranie či dokonca cez aplikáciu. Tipsport mobilná aplikácia je k dispozícii pre hráčov so zariadeniami Android a iOS.

Druhá možnosť, ako pridať príležitosť na tiket, je takáto:

  1. Začnite na zostavovači, kde si najprv vyberiete príležitosť na pridanie.
  2. Vyberte tiket, na ktorom nájdete tlačidlo “Pridať príležitosť”.
  3. Dostanete sa do módu pridávania, kde si vyberiete prostredie Kurzy alebo Live.
  4. Potvrďte svoj výber a máte hotovo. Všetko ostatné je rovnaké ako v prípade prvej možnosti.

Funkcionalita Úspešnosť príležitostí

Funkcionalita Úspešnosť príležitostí vám odhalí, či viete vybrať vhodnotné kurzy a byť tak dlhodobo v pluse. Ide o skvelú výhodu, ktorá sa zapáči najmä začínajúcim tipérom. Tí si pomocou nej môžu otestovať svoje znalosti a vyhnúť sa tak zbytočným finančným stratám. Okrem toho je však, samozrejme, k dispozícii aj pre skúsených hráčov, ktorí zas pomocou nej znížia riziko menších či väčších chýb.

Ako funguje Tipsport Úspešnosť príležitostí

Princíp fungovania funkcionality Úspešnosť príležitostí spočíva v tom, že každý tiket sa rozloží na sólo stávky. Z nich sa vypočíta úspešnosť, na základe ktorej hráč vie, ako sa mu darí. V praxi táto funkcionalita môže vyzerať, akoby ste natipovali stávky zvlášť a následne zrátali pomer zisk/strata vs vklad. Treba však povedať, že výsledky neodrážajú váš celkový finančný stav či výhry a straty na tiketoch. Funkcionalita totižto rozlišuje, či stávky vkladáte ako kombi alebo maxikombi a na základe toho identifikuje, čo vám ide najlepšie.

Tipsport Komunita plná inšpirácií

Tipsport Komunita plná inšpirácií je tou najväčšou na Slovensku. Skúsení hráči píšu blogy a analýzy, ktoré obsahujú dôležité informácie a tipy ku všetkým športom. Jednoducho tak môžete získať cenné rady, zlepšiť sa v tipovaní alebo sa dozvedieť o zaujímavej novinke. Všetko nájdete priamo na webovej stránke Tipsport v sekciách Blogy, Analýzy a Fórum, kde viete taktiež komunikovať priamo s ostatnými hráčmi.

Tipsport Komunita plná inšpirácií

Tipérske súťaže o milióny

Tipérske súťaže o milióny prinášajú každoročne hráčom výhry v hodnote viac ako 3 milióny eur. Lákavé sumy a ďalšie lukratívne odmeny môžete vyhrať v Tipovačkách, tipérskej Pyramíde aj v Tiplige. Pri jednotlivých hrách si nezabudnite odsledovať termín, aby ste náhodou niektorú z nich nezmeškali.

Tipérske súťaže o milióny

Ako hodnotíme Tipsport vernostný program

Hráči s plnohodnotným kontom majú k dispozícii aj Tipsport vernostný program. Jeho členom sa stávate automaticky po uzatvorení stávok s minimálnym kurzom 1,50€. A aké výhody vám prináša? Okrem pravidelných bonusov za každých 10 dní so stávkou si užijete aj pravidelné a rastúce odmeny za všetky tikety s kurzom aspoň 1.50. A nechýbajú ani prémie za získané bonusy v hodnote až 30 %.