Tipsport Pyramída – hrajte o 600.000€

Tipsport Pyramída je hra, ktorá sa skladá z 10 súťažných úrovní, v ktorých musíte trafiť požadovaný kurz. Ten sa každým kolom zvyšuje. Na dokončenie Pyramídy máte 42 dní, pričom naraz môžete hrať až 5 Pyramíd. Odmeny sa vám počítajú od štvrtého kola a môžu sa vyšplhať až na 600.000€. Zistite, ako sa zapojiť do Tipsport Pyramídy a aké podmienky sa s ňou spájajú.

Tipsport Pyramída

Čo je Tipsport Pyramída

Tipsport Pyramída je súťaž zložená z 10 kôl, počas ktorých sa musíte snažiť trafiť požadovaný kurz. Ak sa vám to nepodarí, v Pyramíde končíte a začínate odznova. Výnimkou je len situácia, keď požadovaný kurz nesplníte kvôli skontovanej príležitosti. Tipsport Pyramída 10. kolo má najvyšší kurz – 10.00. Naopak, prvé kolo zas najnižší – 1.1. Výsledný kurz na tikete, ktorý zaradíte do Pyramídy, sa počíta takto: výhra/vklad zaokrúhlené na dve desatinné miesta. Naraz môžete hrať až 5 Pyramíd. Každú ale s maximálne jedným uzatvoreným tiketom denne.

Ako sa zapojiť do Tipsport Pyramídy

Do Tipsport Pyramídy sa zapojíte uzatvorením tiketu za aspoň 2€. V prípade, že tiket uzatvárate na pobočkách, požiadajte obsluhu, aby ho zaradila do tejto súťaže. Ak tipujete online cez web alebo aplikáciu, kliknite na možnosť „Zaradiť do súťaže“. Presný postup zapojenia sa do Tipsport Pyramídy uvádzame nižšie.

 1. Prihláste sa do svojho účtu. Ak ho nemáte, zaregistrujte sa.
 2. Pri registrácii nezabudnite použiť Tipsport akčný kód.
 3. Vyberte si jednu z dostupných športových udalostí a podajte si tiket.
 4. Tipsport Pyramída tiket musí byť v hodnote aspoň 2€.
 5. Počas podávania tiketu nezabudnite v sekcii „Zaradiť do súťaže“ vybrať súťaž „Pyramída“.
 6. Kliknite na žlté tlačidlo „Staviť“.
Ako sa zapojiť do Tipsport Pyramídy

Odmeny a ceny v Tipsport Pyramíde

Tipsport Pyramída výhry sa odlišujú v závislosti od aktuálneho kola, v ktorom sa nachádzate. Prvú a najnižšiu výhru môžete získať vo 4. kole, pričom tú najvyššiu dostanete, keď sa vám podarí prepracovať do posledného, čiže do 10. kola. Nižšie v tabuľke uvádzame, o aké Tipsport Pyramída ceny súťažíte.

Súťažné kolo Minimálny kurz stávky Výhra
1. kolo 1.1
2. kolo 2.0
3. kolo 3.0
4. kolo 4.00 200 Netov
5. kolo 5.0 400 Netov
6. kolo 6.0 800 Netov
7. kolo 7.0 600€
8. kolo 8.0 8.000€
9. kolo 9.0 80.000€
10. kolo 10.0 min. 600.000€

Podmienky Tipsport Pyramídy

Tipsport Pyramída pravidlá sú jasné. Ešte pred zapojením do súťaže by ste si ich však mali podrobne naštudovať. Nižšie sme pre vás spísali tie najdôležitejšie.

 1. Na zapojenie sa do Tipsport Pyramídy musíte mať plnohodnotný hráčsky účet. Ak ho nemáte, zaregistrujte sa. Tipsport registrácia je rýchla a jednoduchá.
 2. V Pyramíde nezáleží na type stávky. Dôležitý je požadovaný minimálny kurz.
 3. Do súťaže sa počítajú predzápasové stávky aj live tipovanie.
 4. Tipsport Pyramída víťaz, ktorý sa dostane do 10. kola, získa min. 600.000€.
 5. Hranie na pobočke a online môžete počas jednej Pyramídy ľubovoľne striedať.
 6. Do súťaže sa zarátavajú aj tikety uzatvorené za Nety.
 7. V prípade Extratipu ide o kurz bez Extratipu.
 8. Ak použijete funkciu cashout, pre potreby Pyramídy sa tiket počíta, akoby ku cashoutu nedošlo. To znamená, že tiket musí celý vyjsť.
 9. Naraz môžete hrať až päť Pyramíd. Každú ale s jedným uzatvoreným tiketom denne. Výnimkou sú 1. – 3. kolo, ktoré môžete prejsť počas jedného dňa.
 10. Na ukončenie Pyramídy máte 42 dní. Tie sa začínajú počítať nasledujúci deň po uzatvorení prvého tiketu danej Pyramídy.
 11. Jednotlivými kolami Tipsport Pyramídy prechádzate postupne. Nemôžete natipovať viacero kôl dopredu.
 12. Pokiaľ vystúpite až na vrchol, získate hlavnú výhru.
 13. Hlavná výhra je Tipsport Pyramída 600.000€, ktorá sa zvyšuje každou ďalšou Pyramídou, ktorú ktokoľvek zahájil.
 14. Ak prejdete úspešne kolom Pyramídy, na ktorom je vypísaná cena, tzv. záchytný bod, získavate zaručenú prémiu.

Často kladené otázky

Ako dlho trvá jedna Tipsport Pyramída?

Na dokončenie Tipsport Pyramídy máte 42 dní. Tie sa začínajú počítať nasledujúci deň po uzatvorení prvého tiketu do danej Pyramídy. To znamená, že tipovať nemusíte každý jeden deň. Je ale dôležité, aby ste to stihli v priebehu 42 dní.

Aká je maximálna výhra v Tipsport Pyramíde?

Hráč, ktorý sa dostane do desiateho, čiže posledného kola, hrá o minimálne 600.000€. Táto suma sa navyšuje každou ďalšou Pyramídou, ktorú ktokoľvek zahájil.

Ako sa zapojiť do Tipsport Pyramídy?

Do Tipsport Pyramídy sa môžete zapojiť pomocou tiketu za aspoň 2€ a s kurzom minimálne 1.1. Ak tipujete cez web, v sekcii „Zaradiť do súťaže“ kliknite na možnosť „Pyramída“. V prípade, že ste na pobočke, požiadajte obsluhu o zaradenie tiketu do súťaže.