Tipsport fantasy – zostavte tím a vyhrajte skvelé ceny


Pre priaznivcov fantasy športu je tu skvelá novinka s názvom Tipsport fantasy. Stávková kancelária Tipsport takto umožní všetkým priaznivcom ľadového hokeja stať sa hokejovým trénerom a zostaviť svoj ideálny tím zadarmo. Navyše s možnosťou získať hodnotné odmeny. Všetky dôležité informácie o Tipsport fantasy lige čo to je, ako hrať, či aké sú ceny, nájdete práve v tomto článku.

Štart Tipsport fantasy ligy Celkové ceny Zúčastniť sa
2.9.2023 Až 8.8 miliónov Netov Hrať Tipsport Fantasy
Tipsport fantasy

Čo je to Tipsport fantasy

Tipsport fantasy je dlhodobá súťaž, ktorú Tipsport priniesol pre všetkých priaznivcov hokeja. O čom to vlastne celé je?

 • V hre sa stanete trénerom vlastného hokejového tímu vytvoreného z reálnych hráčov českej Tipsport extraligy alebo NHL.
 • Do tímu vyberáte šesť hráčov. To znamená troch útočníkov, dvoch obrancov a jedného brankára.K tomu si navyše môžete zvoliť aj troch náhradníkov.
 • A nezabudnite označiť kapitána.
 • Hodnotí sa viac herných parametrov, predovšetkým strelené góly, získané body, inkasované góly, strely na bránu, vylúčenia atď.
 • váš kapitán ich pritom získa dvojnásobok, takže si ho naozaj nezabudnite zvoliť.
 • Zostava sa dá vyberať zvlášť na každé kolo. Pokojne sa však môžete aj naďalej spoliehať na svojich osvedčených hráčov.

Ako hrať Tipsport fantasy

Tipsport fantasy ligu si môžete zahrať úplne zadarmo. Stačí, ak máte vytvorený účet v Tipsporte. Pokiaľ to tak náhodou ešte nie je, použite Tipsport akčný kód a ste okamžite v hre o zaujímavé odmeny. A k tomu so vstupným bonusom na tipovanie stávkových príležitostí. Krátky návod ako začať hrať:

 • Po prvé, prihláste sa do svojho stávkarského Tipsport účtu. Pokiaľ ho ešte nemáte, zaregistrujte sa.
 • Po druhé, zvoľte „Fantasy“, na webe na vrchnej lište. V aplikácii Tipsport je to dlaždica hneď v úvodnom hlavnom menu.
 • A po tretie, vyberte svoj vlastný tím z reálnych hráčov Tipsport extraligy alebo NHL. Každý z nich má stanovenú svoju cenu, ktorá sa v priebehu sezóny bude určite meniť.
 • Hodnota vášho tímu by nemala presiahnuť 100 miliónov. Po prekročení tejto hranice rátajte s penalizáciou získaných bodov v rozmedzí 1-40% (za každý milión navyše 1% zisku dole).
 • Zbierajte body a zabojujte o čo najlepšie postavenie v rebríčku trénerov. Odmeny pre hráčov sú nastavené na dennej, mesačnej aj celosezónnej báze.

Aké sú ceny v Tipsport fantasy lige

Tipsport fantasy ceny sú vo forme Netov. Odmenu získate, pokiaľ sa umiestnite na čo najlepšej pozícii v rebríčku trénerov. Napríklad najlepší tréner v tabuľke denné ceny získa 4.000 Netov. Pri mesačných cenách je to už 20.000 Netov. No a najlepší tréner sezóny si dokonca príde až na 400.000 Netov. Pre neznalých, ekvivalent 4.000€. Čo robiť so získanými netmi? Môžete ich použiť napríklad na tipovanie stávkových príležitostí z ponuky Tipsportu. Prípadne na sledovanie televízie Tipsport.

Tipsport Fantasy liga odmeny Ceny pre najlepších Zúčastniť sa
Denné ceny 1.400 – 4.000 Netov Skúsiť fantasy ligu
Mesačné ceny 6.000 – 20.000 Netov Skúsiť fantasy ligu
Celosezónne ceny 40.000 – 400.000 Netov Skúsiť fantasy ligu

Často kladené otázky

Čo je to Tipsport fantasy?

Tipsport fantasy je obľúbená súťaž športových fanúšikov určená milovníkom hokeja. Vy ako tréner môžete vybrať ideálnu zostavu kola z hráčov zo všetkých mužstiev súťaže a na základe ich výsledkov získať hodnotné ceny.

Kedy začína Tipsport fantasy liga?

Liga začína úvodným dňom programu českej extraligy. Konkrétne 14.9.2023 zápasom Plzeň-Třinec. Na neskôr je naplánovaná aj fantasy liga NHL. S predpokladaným začiatkom 7.10.2023 a zápasom San José-Nashville, ktorý sa mimochodom odohrá v Prahe.

Ako sa zúčastniť Tipsport fantasy?

Obľúbenej Tipsport fantasy ligy sa môžete zúčastniť tak, že sa prihlásite do svojho hráčskeho účtu na Tipsporte a vyberiete hráčov na vybrané kolo hokejovej súťaže. Pokiaľ konto nemáte, stačí sa zaregistrovať – a navyše k tomu získať aj stávkový bonus zadarmo a ďalšie výhody.