Tipsport bonusový kalendár – otestujte novinky s bonusom na každý deň

Tipsport bonusový kalendár je nová promo akcia, ktorá prináša hráčom zaujímavé bonusy. V čase od 26. júna do 4. júla 2023 budete môcť spolu získať až 180 voľných zatočení, pričom sa môžete zúčastniť aj turnaja o 10 000€. Nezabúdajte, na to, aby ste o bonus neprišli, sa budete musieť do svojho hráčskeho konta prihlásiť každý deň. Aké ďalšie podmienky je nutné splniť a čo všetko môžete získať?

Tipsport bonusový kalendár

Dátum Hodnota bonusu Vyzdvihnúť darček
26.6.2023 20 voľných zatočení Vyzdvihnúť bonus
27.6.2023 20 free spinov do hry 27 Joker Fruits Vyzdvihnúť bonus
28.6.2023 Až 20 zatočení na 27th Cabaret Vyzdvihnúť bonus
29.6.2023 Až 20 zatočení na 81th Cabaret Vyzdvihnúť bonus
30.6.2023 Až 20 zatočení na Book of Secrets Extra Vyzdvihnúť bonus
1.7.2023 20 zatočení na Easter Fortune Vyzdvihnúť bonus
2.7.2023 20 zatočení na Skull Bonanza Vyzdvihnúť bonus
3.7.2023 20 zatočení na 81 Joker Fruits Vyzdvihnúť bonus
4.7.2023 20 zatočení na Joker 5 Vyzdvihnúť bonus

Kde nájdem bonusový kalendár Tipsport

Aj vás zaujíma, kde nájdete bonusový kalendár Tipsport? Netreba sa ničoho báť. Celý proces je veľmi jednoduchý. Na začiatok je však dôležité vedieť, že na to, aby ste sa mohli do súťaže zapojiť, budete potrebovať plnohodnotný účet. Tipsport registrácia je rýchla. Celý proces vám zaberie len zopár minút. Stačí vyplniť základné informácie o sebe ako meno, priezvisko a dátum narodenia a zaslať dva doklady totožnosti. Tými môžu byť občiansky preukaz, pas, vodičský preukaz a podobne. Akonáhle budete mať plnohodnotný účet hotový, môžete sa zapojiť do Tipsport bonusového kalendára.

Kde nájdem bonusový kalendár Tipsport

 • Prihláste sa do svojho hráčskeho účtu. Ak ho ešte nemáte, zaregistrujte sa. Ako nový hráč môžete využiť aj zaujímavý Tipsport akčný kód.
 • Kliknite na možnosť “Kasíno”, ktorá sa nachádza v ľavej časti webovej stránky.
 • Následne kliknite na možnosť “Aktuality”, ktorá je ako štvrtá v hlavnom menu.
 • Na stránke vyberte promo akciu “Príjazd SYNOT noviniek” a pustite sa do roztočenia kolesa.
 • Bonus je k dispozícii každý deň. Ak o žiaden nechcete prísť, nezabudnite sa do svojho hráčskeho konta prihlásiť aspoň jedenkrát za deň.
Roztočiť koleso

Druhy darčekov v Tipsport bonusovom kalendári

Druhy darčekov v Tipsport bonusovom kalendári sú rôzne. K dispozícii sú každý deň, a to od 26. júna do 4. júla 2023. Celkovo môžete získať až 180 voľných zatočení a turnajové odmeny v hodnote 10 000€. Pamätajte však, že ak chcete tieto odmeny získať všetky, musíte sa počas trvania akcie prihlasovať do svojho hráčskeho účtu pravidelne, každý deň. V prípade, že by ste jeden deň vynechali, nárok na bonus strácate.

Dôležité podmienky a pravidlá Tipsport bonusového kalendára

 1. Promo akcia trvá od 26. júna do 4. júla 2023.
 2. Akcia je určená len pre hráčov, ktorí majú plnohodnotný účet. To znamená pre tých, ktorí počas registrácie alebo po nej overili svoju identitu zaslaním dvoch dokladov totožnosti.
 3. Ak chcete získať všetky bonusy, musíte sa do svojho hráčskeho konta prihlásiť každý jeden deň trvania promo akcie. V inom prípade strácate na bonus nárok.
 4. Voľné zatočenia sú určené výhradne aktívnym klientom, ktorí využívajú služby stávkovej kancelárie Tipsport.
 5. Voľné zatočenia sú k dispozícii hráčom, ktorí za posledných 30 dní uzatvorili stávky v internetovom kasíne v minimálnej hodnote 1 €.
 6. Podmienky je nutné splniť najneskôr 48 hodín pred štartom bonusu.

Ako hrať Tipsport bonusový kalendár

 • Prihláste sa do svojho plnohodnotného účtu na oficiálnej webovej stránke Tipsport.
 • Kliknite na možnosť “Kasíno” a následne na “Aktuality”.
 • Nájdite si promo akciu Tipsport bonusový kalendár.
 • Každý deň zatočte kolesom a získajte jeden z bonusov.
 • Bonus následne využite.
Ako hrať Tipsport bonusový kalendár

Často kladené otázky

Od kedy prebieha akcia Tipsport bonusový kalendár?

Akcia Tipsport bonusový kalendár prebieha od 26. júna do 4. júla 2023. Počas tohto obdobia bude k dispozícii každý deň nový bonus. Ak nechcete o žiaden prísť, nezabudnite sa každý deň prihlásiť do svojho účtu. Spätne si na bonus nárokovať nemôžete.

Ako sa môžem zapojiť do súťaže bonusový kalendár Tipsport?

Ak sa chcete zapojiť do súťaže bonusový kalendár Tipsport, prihláste sa do svojho hráčskeho účtu. V prípade, že ho ešte nemáte, sa zaregistrujte. Nezabudnite si overiť svoju totožnosť odoslaním dvoch dokladov, napríklad občianskeho preukazu a cestovného pasu. Následne kliknite na sekciu “Kasíno” a “Aktuality”, kde nájdete Tipsport bonusový kalendár.

Čo sa dá vyhrať v Tipsport bonusovom kalendári?

V Tipsport bonusovom kalendári môžete vyhrať viaceré zaujímavé ceny. Presnejšie ide až o 180 voľných zatočení a turnajové odmeny v hodnote 10 000€.