Tipsport akčné kurzy


Stávková kancelária Tipsport predstavila novinku s názvom akčné kurzy. Ide o zloženie dvoch obľúbených príležitostí s výrazným navýšením kurzovej hladiny. Akčné kurzy sú aktuálne dostupné len na najtipovanejších športoch, ktorými sú hokej, futbal a tenis. Zistite, aké podmienky sa s nimi spájajú a ako ich využiť.

Tipsport akčné kurzy

Ako fungujú Tipsport akčné kurzy

Tipsport bookmakeri pridajú do ponuky každý deň tri až päť akčných kurzov. Spravidla ich nájdete pri najtipovanejších stretnutiach. Platí, že na lístok môžete vložiť vždy iba jeden akčný kurz, pričom maximálna výška vkladu predstavuje 20 eur. Okrem jednoduchých stávok poskytne Tipsport aj zložené. Tie sa skladajú z dvoch obľúbených príležitostí. V rámci tenisu môže ísť napríklad o výsledok stretnutia a počet gamov. Aj keď akčné kurzy majú finančné obmedzenie, vždy sa jedná o zaujímavú stávkarskú príležitosť.

Kde nájdem Tipsport akčné kurzy

Tipsport akčné kurzy nájdete priamo na hlavnej webovej stránke stávkovej kancelárie. Označené sú ako „Špeciálna ponuka“. V prípade, že by ste si chceli jeden z akčných kurzov vložiť na lístok, držte sa postupu uvedeného nižšie.

Kde nájdem Tipsport akčné kurzy

  1. Prihláste sa do svojho hráčskeho účtu.
  2. Kliknite na zvolený akčný kurz.
  3. Vyplňte výšku vkladu a kliknite na možnosť „Staviť“.

Aké sú podmienky Tipsport akčných kurzov

  1. Tipsport akčné kurzy môžete zatiaľ využiť len pri športoch, ktorými sú futbal, hokej a tenis.
  2. Na to, aby ste mohli akčné kurzy Tipsport vložiť na lístok, musíte mať plnohodnotný účet. Ten získate po tom, ako počas registrácie overíte dva doklady totožnosti.
  3. Akčné kurzy Tipsport môžete využiť na jednoduchých aj zložených stávkach, ktoré sa skladajú z dvoch obľúbených príležitostí.

Často kladené otázky

Na aké stávky môžem využiť akčné kurzy Tipsport?

Tipsport akčné kurzy môžete využiť pri jednoduchých aj zložených stávkach, ktoré sa skladajú z dvoch obľúbených príležitostí.

Ako môžem využiť Tipsport akčné kurzy?

Tipsport akčný kurz môžete vložiť na lístok len v prípade, že máte plnohodnotný hráčsky účet. Ten získate, keď si overíte dva doklady totožnosti.

Na aké športy sú Tipsport akčné kurzy k dispozícii?

Tipsport akčné kurzy sú k zatiaľ k dispozícii len na najtipovanejšie športy. Tými sú hokej, futbal a tenis.