Swiatek vs Nosková: Australian Open 3. kolo preview


V treťom kole ženskej dvojhry na Australian Open 2024 uvidíme 20. januára súboj Swiatek vs Noseková. Svetová jednotka najprv v prvom kole vyradila Keninovú, šampiónku z roku 2020. Následne si po veľkom boji a na pokraji vyradenia poradila s Collinsovou, pre zmenu finalistkou z roku 2022. Teraz ju čaká len devätnásťročná česká nádej Linda Nosková. Ako dopadne tento ostro sledovaný súboj? Presvedčiť sa môžete sami v priamom prenose na stanici Eurosport so začiatkom 09:00.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Swiatek vs Nosková: Australian Open 3. kolo preview

  • Iga Swiatek sa v predošlom zápase prejavila ako pravá šampiónka. V rozhodujúcom sete prehrávala s Collins už 1:4, aby následne vyhrala 5 gamov za sebou a postúpila ďalej
  • Linda Nosková si najprv poradila v dvoch setoch s krajankou Bouzkovou, nasadenou 31. V druhom zase z pozície favorita vyradila prekvapenie turnaja, Američanku Kesslerovú
  • Swiatek sa s Noskovou stretla v súboji minulý rok v júli na turnaji vo Varšave. A zdolala ju tam celkom jednoznačne v dvoch setoch 6:1 a 6:4
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Iga Swiatek vyhrá a v zápase bude menej ako 18,5 gamov 1.67 1.69

Kde sledovať zápas Swiatek vs Nosková

Zápas Swiatek vs Nosková sa odohrá v sobotu 20. januára na dvorci Rod Laver Arena. A v priamom prenose si ho od 9:00 môžete pozrieť na športovej stanici Eurosport 1 a Eurosport 2. Live stream potom bude mimochodom dostupný napríklad aj na TV Tipsport.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
20. januára 2024 o 09:00 Rod Laver Arena, Melbourne Park Eurosport

Iga Swiatek to v predošlom kole mala už na mále

Iga Swiatek zatiaľ v rámci Australian Open 2024 narazila iba na hráčky, ktoré na tomto turnaji už niečo dosiahli. Keninová je grandslamová šampiónka z roku 2020. Collinsová zase finalistka z roku 2022. A práve s Danielle zviedla v 2. kole jeden z najťažších súbojov. V rozhodujúcom treťom sete s ňou prehrávala už 1:4, aby zápas nakoniec dotiahla do víťazného konca. Po takmer trojhodinovom boji po výsledku 6:4, 3:6 a 6:4.

Noskovú prerušenie zápasu nerozhodilo

Linda Nosková si postupom do tretieho kola na Australian Open vylepšila svoje grandslamové maximum. V druhom kole zdolala 206. hráčku WTA rankingu McCartney Kesslerovú v troch setoch. A nerozhodila ju pri tom ani nútená prestávka kvôli dažďu. A to práve v čase, keď v rozhodujúcom sete za stavu 4:3 smerovala k prelomeniu servisu Američanky. Po prestávke síce tento gam prehrala, ale nakoniec si to vynahradila v tom poslednom, keď premenila hneď prvý mečbal.

Sonego vs Alcaraz kurzy

Australian Open kurzy na zápas Swiatek vs Nosková výrazne favorizujú svetovú jednotku. Na víťazstvo poľskej favoritky si tak môžete staviť naozaj len v nízkom kurze len 1.06. A samozrejme naopak, vysoký kurz je zase vypísaný na výhru mladej českej tenistky. V Tipsporte je to napríklad až 9.79.

Tip redakcie: Vyhrá Swiatek a v zápase uvidíme maximálne 18 gamov

Swiatek je právom najdominantnejšou hráčkou na okruhu. Čo plne preukázala aj v predošlom zápase s Collinsovou. Mladá česká tenisová nádej Nosková je zase naozaj talentovaná hráčka s pozoruhodnými výsledkami. Ale na úroveň Poľky jej teda ešte hodný kus chýba. Iga Swiatek si tak podľa mňa s Noskovou v tomto zápase veľmi rýchlo poradí. Po dvoch ťažkých súbojoch ju vyprevadí v dvoch setoch s jednoznačným priebehom. Na tento zápas si potom môžete staviť aj s bonusom – stačí použiť náš Tipsport akčný kód.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Swiatek vyhrá a v zápase bude menej ako 18,5 gamov 1.67 1.69
Nosková získa menej ako 5,5 gamu v zápase 1.97 2.06
Swiatek zvíťazí v handicape -6,5 1.80 1.87

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia