Súťažte o lístky na Oktagon 58 Vémola vs Végh a o 4 milióny netov s Tipsportom

Epická bitka Oktagonu 58, Odveta storočia Karlos Vémola vs Attila Végh 2, sa uskutoční už 8. júna 2024 na pražskom futbalovom štadióne v Edene. Fanúšikovia na zápas netrpezlivo čakajú a ak patríte medzi nich, určite sa vám zapáči nová súťaž od stávkovej kancelárie Tipsport. V tej môžete hrať o lístky na zápas, tričká alebo o 4 milióny Netov. Ako na to? Máme pre vás všetky informácie.

Sútaž o lístky na Oktagon 58 Vémola vs. Végh

  • Doba trvania: 29. február – 2. marec 2024
  • Losovanie: každý deň počas konania súťaže
  • Hlavná výhra: 50 lístkov rozdelených do 25 balíčkov po dvoch vstupenkách na Oktagon 58

Podmienky súťaže o lístky na Oktagon 58 od Tipsport

Na to, aby ste sa mohli zúčastniť súťaže o lístky na Odvetu medzi Vémolom a Véghom a vidieť celý nabitý Oktagon program, budete potrebovať plnohodnotný účet. Preto sa nezabudnite registrovať. Následne v čase od štvrtka 29. februára do 2. marca 2024 uzavrite každý deň stávku hodnote aspoň 4€/400 Netov.

Vstupenky na Odvetu storočia od Tipsport: výhry každý deň

Jednotlivé stávky za minimálne 4€/400 Netov sa do súťaže započítajú počas niekoľkých minút po uplynutí lehoty na storno tiketu. Akonáhle lehota uplynie, získate jeden súťažný pokus. Ten môžete využiť hneď, alebo si ho necháte na neskôr. Je to na vás. Pamätajte však na to, že po skončení súťaže všetky nevyužité pokusy prepadnú. Ak na súťažnej stránke vidíte tlačidlo Hrať, máte k dispozícii súťažný pokus. A o čo sa hrá?

  • 50 lístkov rozdelených do 25 balíčkov po dvoch vstupenkách na Oktagon 58
  • 50 funkčných tričiek Pitbull
  • podiely z dotácie 4 milióny Netov

Spôsob vyplatenia výhry sa odvíja od toho, ktorú získate. Ak vyhráte Nety, Tipsport vám ich pripíše rovno na hráčsky účet. V prípade vstupeniek, vďaka ktorým nebudete musieť sledovať Oktagon live stream, pretože si zápas užijete naživo, vás bude stávková kancelária kontaktovať, aby vám ich mohla zaslať na vašu adresu. A pri tričku stačí vyplniť jednoduchý formulár vrátane vhodnej veľkosti. Neskoršie reklamácie kvôli veľkosti nebudú možné.

Oktagon 58: Vémola vs Végh 2

Zápas storočia, ktorý sa odohral pred štyrmi rokmi, prilákal k obrazovkám tisíce fanúšikov. Odveta, ktorá je naplánovaná na 8. júna 2024, na tom nebude inak. Jediným rozdielom bude favorit, ktorým je tento rok Atilla Végh, nie Karlos Vémola. Potvrdzujú to aj Oktagon kurzy. Tie sú naklonené vo Véghov prospech. A to nielen kvôli jeho predchádzajúcej výhre, ale aj kvôli tomu, že Terminátorovi sa počas posledného zápasu príliš nedarilo. Zasúťažte si o lístky na Oktagon 58 a zažite jedinečnú atmosféru pod šírym nebom. Ich hodnota je od 1 290 Kč (približne 50€) do neuveriteľných 49 990 Kč (približne 1 975€). Je tak naozaj o čo hrať.