Slovensko vs Rumunsko kurzy a preview: EURO 2024


Situácia v skupine E na EURO 2024 je poriadne zamotaná. Všetky tímy v tabuľke majú zhodne po tri body a pred sebou posledné zápasy. V stredu 26. júna o 18:00 nás na štadióne vo Frankfurte čaká zápas Slovensko vs Rumunsko. Stávkové kancelárie to vidia na remízu, keď práve na túto možnosť vypísali najnižší kurz. Bod v tomto stretnutí by totiž obom tímom mohol takmer s istotou zabezpečiť postup do osemfinále. Ako to napokon dopadne si môžete pozrieť v priamom prenose na Markíze a Voyo.

Slovensko vs Rumunsko kurzy a preview: EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Rýchly gól Ivana Schranza v súboji s Ukrajinou tentoraz neznamenal zisk 3 bodov ako v zápase s Belgickom. Všetky totiž brali Ukrajinci, ktorí duel otočili dvoma gólmi v druhom polčase.
  • Rumuni si na EURO 2024 pripísali prvú prehru. Belgicku podľahli 0:2, keď hneď v 2. minúte inkasovali z kopačky Tielemansa a na záver stretnutia sa ešte presadil De Bruyne.
  • Remíza by mohla vyhovovať obom tímom. A má aj najnižší kurz spomedzi všetkých možností (2.00).

Slovensko vs Rumunsko kurzy

ME vo futbale 2024 kurzy na zápas Slovensko vs Rumunsko celkom netradične naznačujú remízu. Deľba bodov v tomto zápase má kurz len 2.00. Na víťazstvo Slovenska môžete potom vsadiť napríklad v Doxxbete s kurzom 3.30. Na Rumunsko je kurz 3.85.

Slovensko vlajka
Slovensko
Rumunsko vlajka
Rumunsko

TIP REDAKCIE: Remíza

Bod by pre oba tímy s najväčšou pravdepodobnosťou znamenal postup zo skupiny. A to bez ohľadu na výsledok paralelne hraného súboja Ukrajina vs Belgicko. S tým rátajú stávkové kancelárie a my v redakcii sa s tým viacmenej stotožňujeme. Určite to bude opatrný zápas hneď od úvodu s cieľom neinkasovať zbytočný gól. Pokojne aj s výsledkom 0:0 na tabuli na konci zápasu.
Slovensko víťaz
Rumunsko víťaz
Bezgólová remíza
1.polčas 0:0
Remíza v 1.polčase aj na konci zápasu

Slovensku na postup stačí bod

Vyraďovacia fáza sa sa blíži. V stredu pribudnú posledné tímy. Slovensku na postup stačí jediný bod, s ktorým by mala skončiť najhoršie na 3. mieste skupiny E. A v tabuľke tretích tímov so 4 bodmi pohodlne do 4. miesta, ktoré garantuje miesto v osemfinále ME vo futbale. Možno to nebude s Rumunskom najkrajší futbal, ale účel svätí prostriedky. Calzonovi zverenci pôjdu do toho s tým, aby v zápase hlavne neinkasovali. Kurz 4.35 na bezgólovú remízu v Doxxbete určite stojí za vyskúšanie.

Rumuni sú viac defenzívnejší, pozor na brejky

Rumunsko vyznáva defenzívnejší štýl, vďaka ktorému sa mu podarilo v úvode vyhrať nad Ukrajinou. S Belgickom to už úspech neprinieslo, no proti Slovensku iná taktika stopercentne nebude na programe. V stredajšom zápase teda môžeme z ich strany očakávať pevnú nepriepustnú obranu, z ktorej budú hroziť nebezpečnými brejkami. Ako tipovať tento zápas? Podľa nás sú zaujímavé hlavne tie príležitosti, ktoré majú súvis s remízou a prípadne aj bezgólovým výsledkom zápasu. Napríklad, že v zápase nepadne gól s kurzom až 4.70 v Doxxbete.

Kde sledovať duel Slovensko vs Rumunsko

V stredu 26. júna vyvrcholia súboje v dvoch skupinách EURA 2024. V tej našej (E) sa oba zápasy začínajú v rovnakom čase o 18:00. Súboj Slovensko vs Rumunsko sa odohrá na štadióne vo Frankfurte. V priamom prenose si ho môžete pozrieť na Markíze alebo na Voyo.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
26.júna 2024 o 18:00
Štadión:
Deutsche Bank Park, Frankfurt
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia