Sinner vs Medvedev: Australian Open finále preview a stávkové tipy


V nedeľu v Austrálii vyvrcholí prvý Grandslam roka mužským finále Sinner vs Medvedev. Kto čakal, že sa vo finále objaví najlepší hráč sveta a rekordér Novak Djokovič, tak musel byť sklamaný. Toho totiž v semifinále vyradil famózny Jannik Sinner. Proti nemu sa postaví Daniil Medvedev, ktorý po tuhom boji v 5 setoch vyradil Zvereva. Ako to dopadne? Tak to sa dozvieme 28. januára na kurte Rod Laver Arena v Melbourne Park. Zápas je naplánovaný na 09:30 a v priamom prenose ho bude vysielať športová stanica Eurosport.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Sinner vs Medvedev: Australian Open finále preview a stávkové tipy

  • Daniil Medvedev zdolal v semifinále Zvereva po epickej 5 setovej bitke. Zápas otočil vo svoj prospech po dvoch prehratých setoch.
  • Jannik Sinner doteraz na Australian Open stratil len jediný set. V semifinále s Novakom Djokovičom. Ktorého inak vyprevadil z kurtu po dominantnom výkone za tri a pol hodiny po setoch 6:1, 6:2, 6:7 a 6:3.
  • Vzájomná bilancia vyznieva priaznivejšie pre Medvedeva, ktorý vedie 6:3. Lenže Sinner ho dokázal poraziť v posledných troch zápasoch.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Sinner vyhrá a v zápase bude menej ako 39,5 gamu 2.25 2.31

Kde sledovať zápas Sinner vs Medvedev

Finálový zápas mužskej dvojhry Sinner vs Medvedev budete môcť sledovať v priamom prenose na stanici Eurosport. Duel je na programe v nedeľu 28. januára s plánovaným začiatkom o 09:30. Live stream stretnutia bude aj v ponuke TV Tipsport.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
28. januára 2024 o 09:30 Rod Laver Arena, Melbourne Park Eurosport

Medvedev svoje semifinále ovládol až po veľkom boji

Medvedev sa v semifinále Australian Open 2024 so Zverevom vyburcoval k neskutočnému výkonu. Po prvých dvoch setoch to s ním naozaj už vyzeralo na uterák. Tretí však vyhral v tajbrejku. Podobne štvrtý, keď Nemcovi neponúkol ani jeden brejkbal. V rozhodujúcom 5 sete sa mu podarilo prelomiť jeho podanie v piatej hre, aby ho napokon brejkol aj v tej poslednej. Zápas v trvaní takmer štyri a pol hodiny napokon vyhral 5:7, 3:6, 7:6, 7:6 a 6:3

Jannik Sinner v semifinále zdolal legendu a čaká ho premiérové grandslamové finále

Jannik Sinner na Australian Open pokračuje vo famóznych výkonoch. Na ceste do semifinále nedovolil svojim súperom uhrať ani set. O ten jeden prišiel až v súboji s Novakom Djokovičom. Ale určite z toho nie je sklamaný, Srba totiž zdolal po suverénnom výkone v štyroch setoch 6:1, 6:2, 6:7 a 6:3. Pripravil mu tak prvú prehru na AO od roku 2018. Víťazná šnúra trvala neuveriteľných 33 zápasov. Teraz turnajovej štvorke treba spraviť už len posledný krok. Svoje prvé grandslamové finále dotiahnuť do víťazného konca.

Sinner vs Medvedev kurzy

Australian Open kurzy Sinner vs Medvedev favorizujú na finálové víťazstvo talianskeho tenistu. Na výhru Sinnera si tak môžete staviť napríklad v Tipsporte s kurzom 1.40. Pri víťazstve Medvedeva sa váš vklad zase zhodnotí kurzom 3.14.

Tip redakcie: Sinner vyhrá a v zápase uvidíme maximálne 39 gamov

Jannik Sinner v semifinále predviedol špičkový tenis a je právom favoritom tohto finále. Medvedev určite dopredu nezloží zbrane a ťažké semifinále, ktoré odohral so Zverevom ho len povzbudí. Mám však pocit, že to na Sinnera hrajúceho na tohtoročnom AO vo veľkej pohode nebude stačiť. V zápase tak podľa mňa uvidíme maximálne 4 sety s víťaznou koncovkou pre Sinnera. A zmestiť by sme sa pritom mohli do 39 gamov v zápase. Pre odvážnejších sa núka aj stávka na presný výsledok. Pri tipovaní tohto zápasu potom nezabudnite použiť Tipsport akčný kód.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Sinner vyhrá a v zápase bude menej ako 39,5 gamu 2.25 2.31
Presný výsledok 3:1 v prospech Sinnera 3.71 3.85
Sinner vyhrá 1. set aj celý zápas 1.73 1.71

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia