Platené tipy


V nasledujúcom článku si priblížime platené tipy, ktoré zaujímajú čoraz viac ľudí na internete. Znie to trochu pofidérne no nie? Jedná sa o tipovanie, prečo by ste zato mali niekomu platiť? Áno, v tejto téme je rozhodne čo rozoberať a preto si ju priblížime. Ak rozmýšľate, že by ste boli ochotný platiť za tipy určite vás budú zaujímať aj naše skúsenosti.

Pri tejto téme vám ďalej zodpovieme otázky tipu. Oplatí sa vkladať financie do platených tipov? Nie je to len celé podvod? Oklamali vás, čo robiť? Budeme sa venovať aj problémom, ktoré vás môžu zastihnúť. Ako prvé si však priblížime pojem fixed match.

Platené tipy

Fixed match

Čo vlastne fixed match znamená. Je to vopred dohodnutý zápas poprípade to vývoj akým sa bude uberať. Už v minulosti ste určite počuli, že takéto zápasy existujú. Veľa účastníkov sa aj napokon priznalo a tak o tom nie je pochýb.

Jeden z najväčších korupčných škandálov sa udial v talianskej lige. Boli v ňom zaplatené veľkokluby ako Juventus, AC Miláno, Fiorentína alebo Rímske Lázio. Je však zrejmé, že takýto tip zápasov sa nerozširuje, vie o nich iba úzky okruh ľudí. Je treba dávať si pozor, ak ste počuli od niekoho o tomto type zápasu najskôr si overte zdroj, skôr ako bude neskoro. Je mnoho podvodníkov, ktorí ponúkajú takéto služby na internete.

Príklad

Na čo si dať pozor pri fixed match?

Väčšinou sa jedná o podvod. Podvodníci majú nespočet stratégii, ako z vás vytiahnuť nejaké peniaze. Často sa stáva, že tipy naozaj prvýkrát skončia úspešne a vy sa cítite, že je to to pravé orechové. No je to právo naopak. Nie ste už natoľko opatrný a môžete prísť o značnú finančnú čiastku.

Ako predísť podvodom nájdete aj na fórach. V príspevkoch poukazujú na podvodníkov, čomu sa vyhnúť. Fixed matches už presiahli aj na sociálne siete. Nie je také zložité pre podvodníka kúpiť stránku napríklad na Facebooku, ktorá má veľa lajkov a vyzerá legitímne a premenovať ju.

Taktiež sa často stáva, že vám podvodník sprostredkuje obrázok výherného tiketu. Taktiež to môže byť podvod a platí pravidlo dvakrát preveruj, raz strihaj. V tomto prípade si vyžiadajte napríklad link, ktorý vás presmeruje na daný tiket a uvidíte ako sa zachová.

Na čo si dať pozor pri platených tipoch

Najlepšie platené tipy

Podľa nášho názoru medzi najlepšie platené tipy patria tie, ktoré vypracuje priamy zástupca v tipovacom servise. Určujú sa na základe analýz tipovacieho prostredia. Pri týchto tipoch by ste mali ako prvé overiť, či daný tipovací servis je dostatočne dôveryhodný.

Najlepším overením je, keď si zmapujete históriu tipov a štatistiky. Ešte väčšie plus je, ak si autor tipov sám vedie históriu a štatistiky. Ale pozor! Aj pri týchto tipoch si treba dávať nesmierny pozor na to komu veriť a komu nie. Niektoré tipovacie servisy si menia históriu tipov. Odstránia nevýherné tipy a naopak pridávajú výherné tipy na už hrané zápasy. Vedia, že história musí byť zaujímavá pre kupujúceho a preto sa ju snažia čo najviac vylepšiť.

Avšak nájde sa aj veľa tipovacích servisov, ktoré nemanipulujú s históriou. Prečítajte si odstavec nižšie, aby ste sa dozvedeli ako sa vyhnúť podvodníkom.

Tipovacie servisy

Čo sú to vlastne tipovacie servisy a kto ich tvorí? No, musíme vás sklamať. Väčšinou sú to podvodníci, treba si to povedať na rovinu. Robia všetko preto, aby svojimi lacnými marketingovými ťahmi oklamali nevedomých ľudí a čudovali by ste sa, ale často sa im to aj darí. Medzi najprehliadnutejších podvodníkov rozhodne patria tí, ktorí používajú lacný marketing na stránkach, ako drahé autá, nahé ženy a po prvotnom kliknutí sa snažia vytiahnuť z vás peniaze.

Samozrejme, sú aj dôveryhodné tipovacie servisy, ktorým sa nedarí zle. Je však veľmi náročné niekoho nájsť. Niektorí sú dokonca aj legitímni, ale nemajú dostačujúcu marketingovú kampaň a tým pádom sa im v tomto smere nedarí a nakoniec to ukončia.

Tipovacie servisy

Platené tipy skúsenosti

V tejto sekcii si priblížime platené tipy skúsenosti a dôveryhodnosť. Ak máte záujem o platené tipy mali by ste si ako prvé pozrieť stránku z ktorej idete nakupovať. Treba sa zamerať napríklad na recenzie, komentáre. Ak je možnosť online chatu, skúsiť napísať adminovi, informovať sa.

Samozrejme, admin stránky môže mazať komentáre a práve toto o ňom veľa napovie. Ak sa na webe nachádzajú iba pozitívne komentáre a sú vychválený do nebies, je veľmi pravdepodobné, že to budú podvodníci a komentáre si tam pridávajú sami. To isté platí aj napríklad pri už spomínaných štatistikách a histórii tipov. Ak sa stretnete s tým, že vám vrátia investíciu aj nad 15 %, ide pravdepodobne o podvodníka.

Naopak je dobré, ak sa na stránke nachádza účet tretej strany, kde sa štatistika ukladá automaticky a mať tak svoje konto prepojené. (Potvrdenie cez tretiu stranu, že ide o štatistiku tipovania plateného servisu).

Ako posledný a najlepší spôsob je, že si tipy overíte za pomoci tretej strany. Práve ona monitoruje platené tipy. Avšak tu je skôr problém, aby aj tretia strana bola dôveryhodná. Samozrejme mala by mať na stránke chat, v ktorom sa nachádzajú skúsenosti ostatných potencionálnych kupujúcich. Medzi takéto stránky patrí napríklad bet-universe.com.

Platené tipy poradenstvo

Poďme si priblížiť zopár rád pri platených tipoch:

 1. Dajte si pozor na podvod. Jedna z najčastejších stratégii takýchto podvodníkov je rozosielanie tipov. Jednej časti potencionálnych záujemcov pošle svoj 1. tip, druhej zas iný a poslednej strane 3 možnosť. Ak sa napríklad jedna stane výhernou, tak ďalšie tipy si už musíte predplatiť a tam je kameň úrazu.
 2. Tipovací servis by sa mal orientovať na konkrétny šport, poprípade málo športov. Prečo? Pretože aj tipovací servis sú väčšinou len menšia stránka a nemôžu mať široký záber, ako napr. stávkové spoločnosti, ktoré zamestnávajú mnoho ľudí.
 3. Dajte si pozor ak ponúkajú live stávky. Väčšinou bývajú ľudia zbrklejší pri týchto druhoch stávok, pretože kurzy sa rýchlo menia a podvodníci to radi využívajú.
 4. Ak tipovací servis je ochotný aj po prvom “grátis” tipe, ktorý vám poskytli prihodiť ešte jeden alebo dokonca dva. Je to na dobrej ceste, pretože sa správajú seriózne a nie sú odkázaný na vaše peniaze. Avšak treba byť obozretný neustále.
 5. Dávajte si pozor na obrázky. Tie sa dajú na stránkach ľahko upraviť a môžu zavádzať. Zdanie môže klamať a aj odfotený výherný tiket môže byť fejk.
 6. Treba byť opatrný. Pri tipovaní je náročné zbohatnúť za pár dní. Treba ho brať najmä ako hobby z dlhodobého hľadiska. Naučiť sa pracovať s kurzami a pilovať svoje schopnosti. Ak ste trpezlivý a hráte s rozumom šance na úspech sú vyššie.
 7. Ak sa rozhodnete pre platené tipy, je zapotreby vedieť využívať svoj bank. Odporúčané vklady na jeden tip je max 3 – 4 z vášho banku. Samozrejme, pri spoznávaní tipovacích servisov doporučujeme menšie číslo. Viac o správe peňazí sa dočítate v s Money management v tipovaní.
 8. Ak sa vám darí pri platených tipoch a našli ste správny tipovací servis je potrebné podávať tikety u profesionálnych stávkovkách a netreba na seba až príliš upozorňovať. Ak začnete vyhrávať veľkú finančnú hotovosť v krátkom období, môžu vám znížiť limit na stávky.
 9. Preverte si štatistiku. Ak sledujete monitoring štatistiky (na overenej stránke) daného tipovacieho servisu, je potrebné sledovať aj staršie zápasy, napr. 2 mesiace staré. Netreba sledovať len nedávno odohrané, vždy sa sa zamerajte na dlhodobý horizont.
 10. Najdôležitejšie je spoliehať sa na seba a nikoho iného pri tipovaní. Zamerajte sa na šport, ktorý sledujete a baví vás. Tipnite si aj na tím, ktorý hrá proti vašim obľúbencom, aby ak prehráte vás prehra až tak nemrzela. Urobte si z toho zábavu a rekreáciu.

Problémy pri platených tipoch

Ak využívate služby overeného tipovacieho servisu, poďme si ešte priblížiť problémy pri platených tipoch. Tých sa môže vyskytnúť hneď niekoľko.

 • Livé stávky – Pri týchto tipoch s tipovacím servisom je to ako na hojdačke. Najdôležitejším faktorom je rýchlosť a kým vám tretia strana pošle vhodné tipy, kurzy sa už môžu meniť. Často ani nestihnete zareagovať, pretože vám doporučenie na tip môže prísť v náhodnom čase. Máte napríklad dôležité pracovné povinnosti a nestihnete si na mobile podať live stávku. Preto odporúčame zvoliť iné stávky pri spolupráci s tipovacím servisom.
 • Komunikácia s tipovacím servisom – Je veľmi dôležité akú metódu na komunikáciu zvolíte a či ju servis podporuje. Určite doporučujem prostredníctvom SMS správ, pretože nemusíte byť pripojený na internete. Často sa využíva aj e-mailová komunikácia alebo cez mobilnú aplikáciu.
 • Limity od stávkových spoločností – Áno, nie je to len tak. Každá stávkovka má zamestnancov, ktorí dohliadajú na kurzy, stávky. Samozrejme monitorujú aj registrovaných tipujúcich. A koho najviac? Tých čo začnú vyhrávať veľké peniaze v krátkom období. Preto treba byť opatrný a neupútať nežiadúcu pozornosť, pretože vám môžu znížiť limit na maximálne stávky.
 • Ako zistíte, že ste našli naozaj seriózny tipovací servis? Ani takéto servisy nie sú dokonalé a nie vždy ide všetko ako má. Keď vám servis ale sprostredkuje bezplatné predĺženie odberu tipov pri nedosiahnutí zisku, ktorý mal byť splnený v určitom období, tak je to jedno veľké plus.