NHL v Prahe – lístky zadarmo

NHL v Prahe – lístky zadarmo, to je asi sen každého hokejového fanúšika. Tento rok sa nová sezóna NHL začne v českej metropole a to dvoma zápasmi, keď sa proti sebe v O2 Aréne v piatok 7. októbra 2022 a v sobotu 8. októbra 2022 postavia tímy Nashville Predators a San Jose Sharks. Stávková kancelária Tipsport teraz prináša fantastickú súťaž o lístky zadarmo na podujatie NHL v Prahe. Už 9. septembra 2022 totiž štartuje kvalifikácia súťaže Tipcup, ktorá vyvrcholí v sobotu 1. októbra 2022. Zapojte sa do súťaže aj vy a užite si zápas NHL naživo zadarmo.

Skúsiť šťastie

Lístky na NHL zdarma – pre 200 najlepších

Lístky na NHL zdarma – pre 200 najlepších, to je tá najväčšia výhra, o ktorú budú tipéri v súťaži Tipcup bojovať. Každý hráč Tipcupu, ktorý sa po treťom skupinovom kole umiestni na 1. – 200. pozícii vyhrá 2 lístky na NHL do 02 Arény, takže tí najšťastnejší si budú môcť užiť NHL naživo ešte s niekým, napríklad so svojou polovičkou, prípadne kamarátom alebo blízkym príbuzným. Tak či onak, bude to veľkolepý zážitok a Tipcup je skvelá šanca, ako sa pri čakaní na prvé buly zabaviť a skúsiť zabojovať o túto výhru.

Lístky na NHL zdarma - pre 200 najlepších

Tipcup vyvrcholí 1. októbra 2022. Ak budete patriť medzi šťastných výhercov, lístky na NHL si musíte stiahnuť najneskôr do 5. októbra 2022 do polnoci, inak prepadnú bez nároku na kompenzáciu. Spomínaní výhercovia Tipcupu na 1. – 200. mieste okrem lístkov na NHL dostanú od Tipsportu aj 2000 netov. Tento počet netov vyhrajú aj tí, ktorí v Tipcupe skončia na 200. – 1024. mieste.

Ako sa prihlásiť do Tipcupu o lístky na NHL

Ako sa prihlásiť do Tipcupu o lístky na NHL už zaujíma viacerých, pretože kvalifikácia začína už 9. septembra 2022. Postup vám prinášame nižšie v bodoch. Zapojiť sa do Tipcup a súťažiť o NHL lístky môžete na webe Tipsport sk a rovnako tak aj v mobilnej aplikácii Tipsport.

  1. Prvou podmienkou je registrácia v stávkovej spoločnosti Tipsport na Slovensku alebo v Česku, prípadne v spoločnosti Chance (Česko).
  2. Pri zostavovaní tiketu zvoľte Tipcupy v políčku „súťaž“, ktoré nájdete pod výberom vkladu, a tiket následne uzatvorte.
  3. Vy sami si určíte, ktorý tiket do Tipcup zaradíte. Tiket, ktorý bude zaradený do Tipcupu, bude vždy riadne označený a budete na ňom môcť vidieť aj možný zisk bodov, ktorý bude rovnaký ako potenciálna výhra v eurách.
  4. Do celkového hodnotenia súťaže Tipcup sa budú započítavať len výherné tikety, na ktorých sa spočítajú výhry v eurách a tie budú následne vyjadrené v získaných bodoch.
Skúsiť šťastie

Aký je program Tipcupu o lístky na NHL

Kolo Denný vklad (v Eurách) Termín (od – do)
Kvalifikácia 2 9.9. – 25.9. 2022
1. kolo 4 26.9. – 27.9. 2022
2. kolo 4 28.9. – 29.9. 2022
3. kolo 4 30.9. – 1.10. 2022

Aké sú podmienky súťaže NHL v Prahe

Aké sú podmienky súťaže NHL v Prahe? Základom je registrácia v stávkovej spoločnosti Tipsport. Následne si vy sami volíte, ktorý z tiketov chcete zaradiť do Tipcupu. Pri kvalifikácii je denný vklad 2 eurá, v následných troch skupinových kolách je už denný vklad 4 eurá. Kompletné pravidlá súťaže Tipcup nájdete priamo na webe Tisportu. Dôležité upozornenie na záver, súťaž Tipcup sa netýka pobočkového stávkovania, pretože je momentálne dostupná výhradne v internetovom tipovaní.

Aké sú podmienky súťaže NHL v Prahe

Ako zvýšiť šance na výhru lístka?

Ako zvýšiť šance na výhru lístka, to už asi vŕta hlavou nejednému fanúšikovi NHL. Za redakciu vám môžeme odporučiť dve hlavné stratégie. Prvou je naštudovať si všetky dostupné informácie, presný herný systém súťaže a podobne. Druhou, už trošku ťažšou úlohou, je zaradiť do Tipcupu tikety, ktoré budú výherné. Tipsport ponúka počas Tipcup kvalifikácie aj možnosť vidieť tikety vašich súperov, takže to môže byť tiež ďalšia nápomocná „barlička“ na ceste za výhrou lístkov na NHL.

Štart kvalifikácie už 9. septembra

Štart kvalifikácie už 9. septembra, to je skvelá správa, pretože už teraz môžete zabojovať o 2 zo 400 lístkov na zápasy NHL, kedy dvesto najlepších tipérov v Tipcupe dostane dva lístky na zápasy NHL v Prahe. Kvalifikácia, v ktorej budú hrať všetci proti sebe, začína 9. septembra 2022 a bude trvať do 25. septembra 2022. Ďalšia časť Tipcupu odštartuje 26. septembra 2022 a budú to tri skupinové kolá. Pravidlá budú rovnaké ako v kvalifikácii, teda každý proti každému a každé kolo bude trvať dva kalendárne dni. Do 1. kola sa zapojí 16 384 najúspeš­nejších hráčov, do druhého 4 096 a do posledného tretieho 1024 tipérov.

Štart kvalifikácie už 9. septembra

Aké tímy hrajú NHL zápasy v Prahe

Aké tímy hrajú NHL zápasy v Prahe? Nashville Predators i San Jose Sharks sú celky zo Západnej konferencie NHL, ale Nashville pôsobí v Centrálnej divízii a Sharks v Pacifickej. Mužstvo San Jose je momentálne v prestavbe a na play-off čaká už tri sezóny. Naopak, Nashville postúpil do vyraďovacích bojov už osem sezón za sebou. Najďalej došli hokejisti z mesta country v roku 2017, kedy prehrali vo finále s Pittsburghom Penguins. Paradoxne, Sharks prehrali s Penguins finále v roku 2016.

Aké tímy hrajú NHL zápasy v Prahe

Tento dvojzápas NHL v Prahe bude bez účasti slovenských hokejistov. Pre českých fanúšikov je zaujímavý najmä tím San Jose Sharks, kde pôsobia hneď dvaja českí reprezentanti. Útočník Tomáš Hertl je jednou z hviezd klubu a pravidelnou súčasťou obrany Žralokov je jeho krajan – obranca Radim Šímek. V tíme Nashville nie je ani Čech, ani Slovák. V minulej sezóne tam pôsobil český gólman David Rittich, ten už je ale súčasťou organizácie Winnipeg Jets.

Kde kúpiť lístky na NHL?

Kde kúpiť lístky na NHL? Ak sa vám náhodou nepodarí vyhrať lístky na NHL zadarmo v súťaži Tipcup, tak vstupenky si môžete sami kúpiť a to už tradične v sieti Ticketportal. Zápasy sa hrajú v piatok 7. októbra 2022 a v sobotu 8. októbra 2022. Cena lístkov začína na úrovni 4 490 českých korún, čo je v prepočte cca 182 eur. Trošku lepšie a drahšie vstupenky sa predávajú za 5990 Kč, čo je zhruba 243 eur.

Kde kúpiť lístky na NHL

Často kladené otázky

Koľko stoja lístky na NHL v Prahe?

Lístky na NHL v Prahe stoja od 182 eur a viac. Kúpiť ich je možné napríklad v sieti Ticketportal.

Kedy sa hrá NHL v Prahe?

NHL v Prahe sa hrá v piatok 7. októbra 2022 a v sobotu 8. októbra 2022. Tento zápas je riadnou súčasťou základnej časti NHL a proti sebe sa postavia tímy zo Západnej konferencie – Nashville Predators a San Jose Sharks.

Od kedy prebieha súťaž o lístky na NHL zdarma?

Súťaž o lístky zdarma nesie názov Tipcup a kvalifikácia štartuje už 9. septembra 2022 a končí po 17-tich dňoch. Súťaž bude prebiehať až do 1. októbra 2022, kedy dvesto najlepších tipérov vyhrá dva lístky na NHL.