Manchester City – Manchester United: FA Cup finále preview a tip na výsledok


Vo finále FA Cupu sa uskutoční zápas Manchester City – Manchester United. FA Cup je najstaršia národná futbalová súťaž a zisk trofeje je veľkou prestížou. United to dokázal už 12 krát a City 6 krát. Finále Manchester City – Manchester United sa hrá 3. júna 2023 od 16:00. Zápas sa uskutoční vo Wembley v Londýne.

Manchester City - Manchester United: FA Cup finále preview a tip na výsledok

  • V aktuálnej sezóne majú tímy vyrovnanú vzájomnú bilanciu. Oba celky vyhrali jeden duel.
  • Manchester City získal v aktuálnej sezóne titul Premier League. Naďalej je v hre o trofej v FA Cupe a Lige majstrov. V oboch súťažiach sa nachádza už vo finále.
  • Favoritom zápasu je City s kurzom 1.46 na víťazstvo v zápase. United majú kurz 6.23.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Manchester City vyhrá s handicapom -1.5 2.31 2.22

Kde sledovať Manchester City – Manchester United

Finále FA Cupu sľubuje skvelý zápas, takže sa vynára otázka, kde sledovať Manchester City – Manchester United? Priamy prenos zo zápasu, hraného 3. júna 2023 od 16:00, vysiela stanica Nova Sport 1. Finále sa tradične odohrá na londýnskom Wembley. Na Youtube nájdete oficiálny kanál pohára, kde si môžete pozrieť celé semifinálové zápasy oboch súperov. Prípadne cesta favorizujúceho City do finále.Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
3. júna 2023 o 16:00 Wembley Stadium, Londýn Nova Sport 1

Manchester City v záverečnom ligovom kole šetril hráčov

Manchester City v záverečnom ligovom kole šetril hráčov a tak prehre 1:0 s Brentfordom netreba prikladať veľkú váhu. Zverenci Pepa Guardiolu sa po zisku titulu v Premier League už naplno koncentrujú na dve finálové stretnutia. Dôležitejší je určite súboj o trofej Ligy majstrov. To ale neznamená, že by do súboja s mestským rivalom vo finále FA Cupu nenastúpili s cieľom zvíťaziť. Práve naopak výhra v derby by dodala viac pohody pred Ligou majstrov. Hráči City majú v závere sezóny skvelú formu a očakáva sa, že budú dominantný na lopte. V posledných vzájomných zápasoch jasne kombinačne prevyšujú hráčov United a to sa očakáva aj teraz. Naposledy však červení diabli vyhrali aj keď mali loptu na kopačkách len 30% času.

Manchester City v záverečnom ligovom kole šetril hráčov

Zdroj: fcbayern

Manchester United už jednu trofej v sezóne získal

Manchester United už jednu trofej v sezóne získal, keď začiatkom roka ovládol Carabao Cup. Do boja o titul sa síce v Premier League nezapojil, ale zabezpečil si účasť do Ligy majstrov. Oproti minulej sezóny je to výrazný posun k lepšiemu. Do zápasu tak nemusia hráči vstupovať pod tlakom. V záverečných ligových kolách sa pohoda ukázala aj na ihrisku. Aktuálne ťahajú červení diabli sériu štyroch výhier v rade.

Manchester United už jednu trofej v sezóne získal

Zdroj: The Independent

Manchester City vs Manchester United kurzy

Manchester City vs Manchester United kurzy hovoria jasne v prospech šampióna Premier League. Na City je kurz 1.46 a na United až 6.23. Posledné tri vzájomné zápasy vždy priniesli minimálne tri góly v zápase. Tip na viac ako 2.5 gólu s kurzom 1.55 sa tak jasne ponúka. Rovnako ako možnosť, že obe mužstvá dajú gól. Tento tip s kurzom 1.64 bol tiež úspešný posledné tri duely. Dobrou možnosťou je aj počkať na úvodné zostavy a využiť .

Tip redakcie: Manchester City vyhrá s handicapom -1.5

Aj keď posledný vzájomný zápas vyhral Manchester United, bola to skôr výnimka potvrdzujúca pravidlo. City herne dominuje prakticky v každom zápase. Pokiaľ sa hráčom na kopačky nenalepí strelecká smola, bude to jednoznačné víťazstvo. Preto netipujeme len výhru City, ale dokonca výhru s handicapom. Tá poskytuje veľmi zaujímavý kurz.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Manchester City vyhrá s handicapom -1.5 2.31 2.22

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia