Liverpool vs Manchester United – Premier League preview a tip na výsledok


Víkendový program 26. kola Premier League zakončí šláger Liverpool vs Manchester United. V tomto zápase sa stretnú dva historicky najúspešnejšie tímy Premier League. Manchester United ju vyhral 20 krát, Liverpool získal o jeden titul menej. Stretnutie Liverpool vs Manchester United môžete naživo sledovať 5. marca. 2023 o 17:30. Duel sa odohrá na štadióne Anfield v Liverpoole.

Liverpool vs Manchester United - Premier League preview a tip na výsledok

  • Posledný vzájomný zápas sa hral v auguste 2022 a skončil tesnou výhrou 2:1 v prospech Manchestru United.
  • Marcus Rashford z Manchestru United skóroval v posledných piatich ligových kolách.
  • Liverpool neprehral doma s Manchestrom United už sedem zápasov v rade.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Manchester United neprehrá 1.58 1.57
  • Zápas: Liverpool vs Manchester United
  • Súťaž: Premier League
  • Čas zápasu: 5. 3. 2023 o 17:30

Kde sledovať Liverpool vs Manchester United

Kde sledovať Liverpool vs Manchester United? Nielen tento zápas ale všetky zápasy Premier League je možné sledovať na stanici Canal+ Sport. Zápas Liverpool vs Manchester United vysiela naživo v nedeľu 5.3.2023 o 17:30. Live stream zápasu síce neuvidíte na stránkach stávkových kancelárií. Môžete ale využiť live stávky, ktoré na zápas ponúkajú.

Termín zápasu Štadión Posledný vzájomný zápas
5. marca 2023 o 17:30 Anfield, Liverpool Manchester United – Liverpool 2:1, 22.8.2022

Forma hovorí v prospech Manchestru United

Aktuálna forma hovorí v prospech Manchestru United. Červení diabli sa v Premier League nachádzajú na tretej priečke a úspešne bojujú aj v Európskej lige. Aktuálne ťahajú sériu desiatich zápasov bez prehry. Naopak Liverpool sa pohybuje na priečkach v strede tabuľky, aktuálne je siedmy. V Lige majstrov je na pokraji vypadnutia po domácej prehre 2:5 s Realom Madrid. Okrem nepresvedčivých výsledkov sú zlé aj herné výkony mužstva. Najmä v obrane sa prakticky v každom zápase objavujú veľké chyby. To môže byť pre Liverpool v zápase s United problém. Ofenzíva červených diablov funguje v poslednej dobe výborne a skvelej forme sa teší najmä útočník Rashford.

Forma hovorí v prospech Manchestru United

Zdroj: Front office sports

Liverpool je oproti minulej sezóne svojim tieňom

Liverpool je oproti minulej sezóne len svojim tieňom. Kým v ročníku 2021/22 bojoval do posledného kola o titul Premier League, teraz bude rád ak sa prebojuje na pozície pre postup do európskych pohárov. Nedarí sa mu ani v Lige majstrov. V minulej sezóne skončil až vo finále. Tam napokon nestačil na Real Madrid napriek tomu, že v zápase dominoval. Teraz s najväčšou pravdepodobnosťou skončí už v osemfinále. V ňom sa opäť stretol s Realom a v prvom zápase Liverpool prehral doma vysoko 2:5. A opäť sa nevyhol veľkým chybám v obrane, ktoré ho trápia celú sezónu.

Liverpool je oproti minulej sezóne svojim tieňom

Zdroj: Sporting news

Liverpool vs Manchester United kurzy

Kurzy sú vyrovnané. Liverpool má na Tipsporte kurz 2.48, United 2.62 a remíza je s kurzom 3.62. Ak máte v obľube iné tipovacie stratégie ako na víťaza zápasu máte zaujímavé možnosti. Tip viac ako 2.5 gólu v zápase je s kurzom 1.68 a menej ako 3.5 gólu v zápase má kurz 1.51. Na základe tabuľkového postavenia je favorit Manchester United a stávka na neho s handicapom +0.25 je s kurzom 1.76 veľmi priaznivá.

Tip redakcie: Manchester United neprehrá

Liverpool síce doma s Manchestrom neprehráva, ale pri jeho aktuálnych výkonoch by sa nikto nečudoval. Najpravdepodobnejšia nám pripadá remíza. Konkrétne v tomto zápase ale volíme opatrnejší tip na neprehru Manchestru United. Červení diabli ťahajú dlhú sériu bez prehry a podávajú stabilné výkony. V útoku sa darí celému tímu, najvýraznejšie Rashfordovi, ktorý má na konte už 14 gólov v Premier League. Ak si navyše obrana Liverpoolu vyberie ďalší zlý deň, bude to pre United jednoduchý zápas.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Manchester United neprehrá 1.58 1.57

Zdroje článku: Transfermarkt, Tipsport,