Liga majstrov – Inter Miláno vs Viktoria Plzeň


V skupine C Ligy majstrov sa odohrá duel Dávida s Goliášom. Inter Miláno doma vyzve FC Viktoria Plzeň. Favorit je jasný. Ak chce Inter postúpiť do osemfinále, tento duel musí byť povinnou jazdou. Český majster ako najväčší outsider skupiny ešte nezískal ani bod. Od Plzne sa však už ani neočakáva. Zápas Inter Miláno vs FC Viktoria Plzeň sa naživo odohrá 26.10.2022 o 18:45 na štadióne San Siro.

Liga majstrov - Inter Miláno vs Viktoria Plzeň

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Inter vyhrá 1. polčas 1.46 1.46
  • Zápas: Inter Miláno vs FC Viktoria Plzeň
  • Súťaž: Liga majstrov
  • Čas zápasu: 26. 10. 2022, 18:45

Skupina C Ligy majstrov asi ako najatraktívnejšia zo všetkých, pozná prvého postupujúceho, ktorým je Bayern. Najväčšia bitka je tak o to druhé medzi Interom Miláno a FC Barcelona. FC Viktoria Plzeň si veľké ciele nedávala. Do skupiny si zatiaľ neprípasal ani jeden bod. Na druhej strane hrá s tými najlepšími. Čo by za to dali niektoré tímy.

Inter potrebuje získať tri body

Ak chce Inter pomýšľať na 2. miesto v skupine, v zápase s FC Viktoria Plzeň potrebuje získať tri body. Oveľa dôležitejší zápas bude práve ten posledný proti Bayernu Mníchov. Ak bodovo uspeje, postup bude veľmi reálny. Ak sa tak nestane, Inter pravdepodobne poputuje do play off Európskej ligy, s čím vedenie určite spokojné nebude. Navyše, ani v lige sa im práve najlepšie nedarí. Aktuálne 8. miesto je určite viac než sklamaním. Aj keď taliansky stroj sa pomaly ale isto začína rozbiehať. V posledných 4 zápasoch získal 1 remízu a 3 víťazstvá. Najdôležitejšie tak bude túto sériu predĺžiť.

Inter potrebuje získať tri body

Plzeň čaká ďalšia ľadová sprcha

Plzeň čaká ďalšia ľadová sprcha. Tá však najskôr padla v treťoligovom Hlučíne, kde zverenci Bíleka hanebne prehrali 3:2 a v pohári tak skončili. Po takejto prehre z malého mestečka, odísť na San Siro, nuž, určite to je náročná úloha. Hráči sa z toho musia, čo najskôr oklepať. Síce v skupine Ligy majstrov nezískali ani bod, v lige sa im darí veľmi dobre. Po 11 zápasoch s 29 bodmi a bez jedinej prehry vedú ligový pelotón. Futbalisti FC Viktoria Plzeň si môžu brať príklad z posledného zápasu Ligy majstrov s Bayernom Mníchov, keď ich nepoložil výsledok po prvom polčase (0:4). Mentálne ich tento duel možno posunul najviac. Teraz to môžu ukázať aj na Interi, kde to však budú mať opäť veľmi náročné.

Plzeň čaká ďalšia ľadová sprcha

Tip redakcie: Menej ako 3.5 gólu v zápase

Zápas má jasného favorita a my sa k nemu jednoznačne prikláňame. Inter tento zápas musí víťazne zvládnuť, ak chce pomýšľať na pomyselné 2. miesto v skupine. Myslíme si, že trojbodový zisk bude zrejmý už po 1. polčase, ktorý by hráči Interu mali vyhrať. Dobrý tip je aj na to, že Plzeň nestrelí gól.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Inter vyhrá 1. polčas 1.46 1.46