Jonas Magard vs Jack Cartwright: Oktagon 52 preview a tip na výsledok


Turnaj Oktagon 52 zakončí súboj Jonas Magard vs Jack Cartwright. Podujatie sa koná v sobotu 27. januára 2024 v Newcastli. Samotný zápas je plánovaný na 22:00. Je to súboj jednotky a trojky Oktagonu v bantamovej váhe a víťaz si s najväčšou pravdepodobnosťou zaistí aj pozíciu titulového vyzývateľa. Podrobnejšie sa súboju venujeme v analýze. V nej nájdete aj informácie o kurzoch, náš tip na výsledok a aj možnosti kde sledovať live stream.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Jonas Magard vs Jack Cartwright: Oktagon 52 preview a tip na výsledok

  • Jonas Magard je bývalý šampión Oktagonu v bantamovej váhe.
  • Jack Cartwright je bývalý šampión Cage Warriors a na anglickej pôde je neporazený.
  • Oktagon kurzy sú vzácne vyrovnané. Na Tipsporte je na oboch bojovníkov vypísaný kurz 1.88.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zápas neskončí na body 1.98 2.11

Kde sledovať Magard vs Cartwright live stream?

Zápas Magard vs Cartwright zavŕši Oktagon live stream z Newcastlu a očakávaný začiatok duelu je o 22:00. Sledovať ho môžete zadarmo na TV Tipsport alebo si zaplatiť prenos na Oktagon.tv. Celý turnaj sa uskutoční v sobotu 27. januára 2024 v Anglicku a PPV (pay-per-view) cez Oktagon.tv vás bude stáť 12.99€. Spomínali sme aj možnosť sledovania zadarmo na Tipsporte. To platí pre registrovaných hráčov ak 30 dní pred turnajom uskutočnia stávky v minimálnej sume 1.20€.

Zápas turnaja Oktagon 52 Čas Kde sledovať
Jonas Magard (DK) vs Jack Cartwright (UK) 22:00 Začať sledovať
Matěj Peňáz (CZ) vs Matthew Bonner (UK) 21:30 Začať sledovať
Aaron Aby (UK) vs Christopher Daniel (US) 21:00 Začať sledovať
Adam Palasz (PL) vs Stuart Austin (UK) 20:30 Začať sledovať
Shoaib Yousaf (UK) vs Eduard Kexel (DE) 19:30 Začať sledovať
Corey Fry (UK) vs Max Holzer (DE) 19:10 Začať sledovať
Jan Široký (CZ) vs Denis Frimpong (IR) 18:50 Začať sledovať
Roman Paulus (SK) vs Nathan Haywood (UK) 18:30 Začať sledovať
Jake McHugh (UK) vs Armand Herczeg (IR) 18:10 Začať sledovať
Daniel Bainbridge (UK) vs Hamza Dagdeviren (DE) 18:10 Začať sledovať

Magard je bývalý šampión Oktagonu

Jonas “Shark” Magard (14:6) je bývalý šampión Oktagonu v bantamovej váhe a aktuálna jednička váhy. Titul získal už v druhom zápase v organizácii a pridal aj jednu úspešnú obhajobu. Magard má v Oktagone na konte štyri zápasy so skóre 3:1. Výhru dosiahol na TKO, submisiu aj bodovým rozhodnutím a dokázal tak svoju komplexnosť. V tomto zápase mu bude ale najväčšou zbraňou jeho postoj. Napriek tomu, že dokázal sedem zápasov ukončiť na submisiu, tak púšťať sa s Cartwrightom na zem by bol hazard. Výhrou nad anglickým bojovníkom by sa opäť vrátil k možnosti bojovať o titul.

Cartwright doma ešte neprehral

Jack Cartwright (11:1) doma ešte neprehral, keď jedinú prehru v kariére si pripísal v USA na Dana White’s Contender Series pri pokuse o prienik do UFC. Zvyšných 11 zápasov bojoval na Britských ostrovoch a bol v nich veľmi úspešný. V Anglicku prestížnej organizácii Cage Warriors získal v bantamovej váhe titul, ktorý dokázal následne trikrát obhájiť. Miesto konania turnaja, tak môže byť menšou výhodou pre Angličana. Netreba však zabúdať, že Magard sa dlhodobo pripravuje na Britských ostrovoch a publikum tak nemusí byť voči nemu úplne nepriateľské.

Magard vs Cartwright kurzy

Magard vs Cartwright kurzy sú vyrovnané. Obaja majú na Tipsporte kurz 1.88 na výhru v zápase. Veľmi zaujímavé sú kurzy na spôsob ukončenia. Na KO/TKO môžete tipovať s kurzom 3.45 a na submisiou s kurzom 4.41. Keď uvážime, že obaja bojovníci polovicu svojich výhier dosiahli na submisiu, tak je to lákavý kurz.

Tip redakcie: Zápas neskončí na body

Oktagon program na turnaji tentokrát neponúkne päťkolový súboj. Hlavný zápas večera Magard vs Cartwright je vypísaný na 3×5 minút. Napriek tomu nečakáme, že uvidíme kompletnú minutáž. Obaja bojovníci majú vysokú mieru ukončovania zápasov. Do zápasu navyše vstupujú po mesiacoch ostrého trashtalku, vďaka ktorému sa čaká na boj vo vysokom tempe.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zápas neskončí na body 1.98 2.11

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia