Holandsko vs Anglicko kurzy a preview: semifinále EURO 2024


V stredu 10. júla je na programe druhé semifinále EURO 2024 v Nemecku. Večer o 21:00 sa na štadióne Signal Iduna Park v Dortmunde stretnú tímy Anglicka a Holandska. Stávkové kancelárie mierne favorizujú Albión. Ak má byť ale futbalová šťastena spravodlivá, tak postúpiť by podľa mnohých odborníkov a fanúšikov mali skôr Oranjes. Zápas Holandsko vs Anglicko si môžete pozrieť v priamom prenose na Markíze a na Voyo.

Holandsko vs Anglicko kurzy a preview: semifinále EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Holandsko rozhodlo o postupe do semifinále dvoma gólmi až v poslednej štvrtine zápasu s Tureckom. Medzi 4 najlepšie tímy Európy sa tak dostali po 20 rokoch čakania.
  • Anglicko má vo vyraďovacej fáze na konte ďalší postup „s odretými ušami“. Tentoraz poslali domov Ronalda a spol po penaltovom rozstrele.
  • Na postup Anglicka do nedelňajšieho finále ME vo futbale môžete staviť s kurzom 1.82. Holandsko je zo štvorice semifinalistov najväčší kurzový outsider, ich postup do finále má kurz 2.09.

Holandsko vs Anglicko kurzy

V zápase Holandsko vs Anglicko bookmakeri stávkových kancelárií veria viac Angličanom. Na ich výhru ešte v riadnom hracom čase môžete staviť s kurzom 2.70. Víťazstvo Holandska do 90.minút zápasu má kurz 3.24 a remíza 2.87. Poďme sa pozrieť aj na ďalšie ME vo futbale kurzy na tento zápas. Medzi najtipovanejšie príležitosti v Tipsporte patrí aj menej ako 3.5 gólu v zápase s kurzom 1.20 či remíza v 1. polčase (1.83).

Holandsko vlajka
Holandsko
Anglicko vlajka
Anglicko

TIP REDAKCIE: Holandsko v riadnej hracej dobe neprehrá

Angličania pomerne prekvapujúco prechádzajú turnajom aj napriek tomu, že ich predvedená hra nemá práve najvyššiu úroveň. Bilancia je tiež tristná. Po úvodnej výhre 1:0 so Srbskom nasledovali už len 4 remízy, vrátane dvoch vo vyraďovacej fáze. A pritom sú na súpiske Albiónu najdrahší hráči na ME. Tréner Gareth Southgate má totiž k dispozícii „materiál“ za viac než 1.5 miliardy eur. Pre porovnanie, Holandsko s hodnotou kádra 0.77 mld. eur, je v tabuľke zúčastnených tímov až na 6. pozícii. Ako tipovať na EURO 2024 takýto ťažký zápas? My v redakcii sme sa zhodli, že Anglicko ani na piaty krát v rade v zápase nezvíťazí. Na neprehru Holandska v riadnom hracom čase je vypísaný solídny kurz 1.51.
Holandsko
Anglicko
Neprehra Holandsko
Menej ako 4.5 rohov v 1. polčase
1.polčas remíza

Southgate je najúspešnejší anglický kormidelník

Ani sa to nezdá, ale tréner Gareth Southgate je najúspešnejším anglickým trénerom v histórii Majstrovstiev Európy. Po predchádzajúcom finále v roku 2020, sú Angličania v Nemecku len krok od ďalšieho na EURO 2024. A to aj napriek svojej nevýraznej bilancii 1 výhra a 4 remízy. Ich hra síce nesie znaky prísnej defenzívy, no i tak sa im vo vyraďovacej fáze turnaja podarilo inkasovať ako prvým. Takisto je „poslabšia“ aj ich aktivita pri rohových zastávkach. Ak nerátame duel so Slovenskom, kde zahrávali až 9 rohov, tak za zvyšné zápasy majú priemerne len 3 vypracované rohy. Stavte na menej ako 3.5 rohu Anglicka v zápase aj teraz vo výhodnom kurze 2.58.

Holandsko je v semifinále po 20 rokoch

Holandsko sa postupom do semifinále postaralo o svoj najlepší výsledok za posledných 20 rokov. V roku 2004 v Portugalsku to bolo nakoniec pre Oranjes pekné tretie miesto. Teraz má pred sebou ďalšiu métu. Titul, ktorý sa im podarilo jediný krát získať ešte v roku 1988 za slávnej éry Gullita, Van Bastena ale aj Ronalda Koemana. Práve ten je teraz za trénerským kormidlom tímu. V rámci semifinálovej štvorky má Holandsko podľa stávkových kancelárií najnižšie šance na víťazný pohár. V kurze 5.00 sa ale podľa nás oplatí zahrať. Že môže v semifinále prejsť cez nevýrazné Anglicko, to asi nikoho veľmi neprekvapí, no a vo finále je potom možné naozaj všetko.

Kde sledovať semifinále Holandsko vs Anglicko

Druhý semifinálový duel na ME vo futbale 2024 zaobstarajú tímy Holandska a Anglicka. Hrá sa v stredu 10. júla od 21:00 na štadióne Signal Iduna Park v Dortmunde. Zápas Holandsko vs Anglicko si v priamom prenose môžete pozrieť na obrazovkách televízie Markíza a na Voyo.

Informácie k zápasu
Súťaž
EURO 2024
Termín stretnutia:
10. júla 2024 o 21:00
Kurzy Tipsport:
3.23 vs 2.60
Miesto zápasu:
Signal Iduna Park, Dortmund
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia