Fight Night Challenge 3: Rytmus vs Curtis kurzy a live stream


Patrik “Rytmus” Vrbovský je jedna z najväčších hudobných hviezd Slovenska. V posledných rokoch k tomu pridal kariéru exhibičného boxera. Na konte má už tri zápasy a na záver roka 2022 sa chystá na svoj štvrtý duel. Jeho súper je z Maďarska a je to raper Attila “Curtis” Széki. Boxerský duel Rytmus vs Curtis je hlavný zápas podujatia Fight Night Challenge 3. To sa bude konať utorok 27. 12. 2022 od 18:00 V Brne v Zoner BOBBYHALL.

Pozor aktualizácia: Rytmus zrušil duel na Fight Night Challenge. Musel odstúpiť zo zdravotných dôvodov. „Priatelia, s veľkou ľútosťou musím oznámiť, že ruším zápas. Moc som sa tešil, keďže súper mal cca dva mesiace na to, aby sa pripravil na svoj prvý zápas, čo mi vyhovovalo z hľadiska jeho neskúsenosti, psychiky atď.“ Rytmusove vyjadrenie. Namiesto tohto zápasu sa uskutoční duel Čepo vs Vičič.

Fight Night Challenge 3: Rytmus vs Curtis kurzy a live stream

  • Patrik “Rytmus” Vrbovský oslávi 46 rokov presne týždeň po zápase s Curtisom.
  • Attila “Curtis” Széki je bývalý profesionálny futbalista
  • Rytmus má skóre 1:2, prehru zaznamenal s Marpom a Gáborom Borárosom. Výhru si pripísal v poslednom zápase nad raperom Molochom
Náš tip Live prenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Zvíťazí Curtis Spustit live stream zdarma + 70€ bez rizika 5.42 3.86
  • Zápas: Rytmus vs Curtis
  • Súťaž: Fight Night Challenge 3
  • Čas zápasu: 27. 12. 2022, 18:00
  • Živý prenos: Fortuna TV

Kde sledovať zápas Rytmus vs Curtis live stream?

Zápas Rytmus vs Curtis je hlavný zápas turnaja Fight Night Challenge, ktorý sa opäť po roku koná vo vianočnom termíne. Celý turnaj sa odohrá 27. decembra 2022 od 18:00 v Brne. Prvá možnosť kde sledovať zápas Rytmus vs Curtis je naživo priamo v Zoner BOBBYHALL. Druhá možnosť je pozrieť si turnaj cez online vysielanie. Fight Night Challenge live stream zadarmo bude vysielať Fortuna TV. Druhá možnosť je zakúpiť si PPV (pay-per-view) cez stránku organizátora. Zápas Rytmus vs Curtis je posledný na programe a plánovaný čas začiatku je 21:30

Zápas Fight Night Challenge Čas Spustit živý prenos
David Zold vs Jozef Koller 27.12.2022, 18:00 Spustit live stream zdarma
Tommy Zold vs Marián Mišalko 27.12.2022, 18:20 Spustit live stream zdarma
Alexander Cverna vs Michal Zátorsky 27.12.2022, 19:00 Spustit live stream zdarma
Tomáš Hron vs Michal Martínek 27.12.2022, 19:30 Spustit live stream zdarma
Robert Pukač vs Marek Bartl 27.12.2022, 20:00 Spustit live stream zdarma
Andreas Stolárik vs Imi Štefánik 27.12.2022, 20:30 Spustit live stream zdarma +300 Kč
Erik Szeif vs Martin Valihora 27.12.2022, 21:00 Spustit live stream zdarma
Erik Tlkanec vs Michal Plesník 27.12.2022, 21:30 Spustit live stream zdarma
Dominika Mirgová vs Alessia Capparelli 27.12.2022, 22:00 Spustit live stream zdarma
Rytmus vs Curtis 27.12.2022, 23:00 Spustit live stream zdarma

Veľký vekový rozdiel

Čo prvé udrie do očí je veľký vekový rozdiel medzi Rytmusom a Curtisom. Rytmus čoskoro oslávi 46 rokov a určite si zaslúži obrovský rešpekt, že aj v tomto veku vstúpi do ringu. Na druhej strane je to jeho nevýhoda. Curtis má 33 rokov a je na vrchole svojich fyzických síl. Vrcholový box je možné robiť aj vo vyššom veku. Ukazuje to veľa známych mien priamo v ringu. Na druhú stranu treba priznať, že s vekom klesá rýchlosť a spomaľujú sa reakcie. Zápas na Fight Night Challenge je vypísaný na 4 kolá po 3 minúty a najmä v závere zápasu sa môže začať prejavovať vekový rozdiel.

Veľký vekový rozdiel

Zdroj: fight night challenge

Skúsenosť vs bojovnosť

Zápas Rytmus vs Curtis sa dá vnímať ako súboj skúsenosť vs bojovnosť. Rytmus vstúpil do ringu už trikrát. Prvýkrát to bolo v roku 2018 proti Marpovi. Český raper nebol ďaleko od toho aby Rytmusa knokautoval, avšak ten to nakoniec ustál až do konca zápasu a prehral na body. Druhý zápas mal presne pred rokom proti MMA zápasníkovi Borárosovi a aj tu ťahal za kratší koniec. V tomto roku si však pripísal svoju prvú výhru proti raperovi Molochovi. Jeho skóre je tak 1:2 a množstvo získaných skúseností. Curtisa čaká v zápase premiéra v boxe. Úplný nováčik v ňom nie je, keďže sa mu venuje v rámci tréningu už roky. Na maďarskom raperovi je vidno odhodlanie dokázať, že sa nebojí žiadnej výzvy. Je bývalý futbalista, vďaka čomu je zvyknutý na tvrdú prípravu a fyzicky bude dobre pripravený. Svoju bojovnosť preukázal aj v maďarskej verzii Survivor, kde nedávno došiel až do finále.

Skúsenosť vs bojovnosť

Zdroj: life.hu

Rytmus vs Curtis kurzy

Kurzy zápasu Rytmus vs Curtis hovoria jasne v prospech Rytmusa. Na Tipsporte je kurz na jeho výhru 1.17. Na jeho súpera nájdete kurz 4.34. Aj väčšina tipujúcich sa prikláňa na stranu slovenského rapera. V túto chvíľu je to 90% tipujúcich na Tipsporte. Doterajšie tri zápasy Rytmusa rozhodli body a dá sa predpokladať, že tak dopadne aj štvrtý duel. Kurz 1.40 na túto možnosť je pomerne výhodný. Najmä keď si uvedomíme, že zápas bude len na štyri kolá po tri minúty.

Tip redakcie: zvíťazí Curtis

Vysoký kurz na výhru Curtisa je až prehnaný, na druhú stranu pri troche šťastia môže potešiť tipujúcich. Rytmus má viac skúseností, avšak viac výhod vidíme na strane maďarského rapera. Curtis je takmer o 13 rokov mladší, má výškovú prevahu a väčší dosah rúk. Fyzicky bude minimálne rovnako dobre pripravený ako Rytmus.To všetko nás presvedčilo v jeho víťazstvo.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Zvíťazí Curtis 5.42 3.86

Zdroje článku: Fight Night Challenge, Fortuna