Európska konfrenčná liga – Slovan Bratislava vs Pjunik Jerevan


V skupine H Európskej konferenčnej ligy bude boj o prvé dve priečky napínavý až do konca. Chvíľku bol na koni Bazilej, chytil sa však aj Žalgiris, ktorý získal prvé tri body. Slovan Bratislava vyzve doma hráčov Pjuniku Jerevan. Zápas v Arménsku pre Belasých nedopadol vôbec dobre, keď po zlom výkone prehrali 0:2. Zápas Slovan Bratislava vs Pjunik Jerevan sa naživo odohrá 27.10.2022 o 21:00 na štadióne Tehelné Pole.

Európska konfrenčná liga - Slovan Bratislava vs Pjunik Jerevan

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Slovan vyhrá 1.48 1.50
  • Zápas: Slovan Bratislava vs Pjunik Jerevan
  • Súťaž: Európska konfrenčná liga
  • Čas zápasu: 27. 10. 2022, 21:00

V skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy sú na programe už len dva zápasy. Vo viacerých skupinách však stále nevedno, ktoré tímy postúpia. Jednou z nich je aj skupina H so Slovanom Bratislava. Ten má po 4 zápasoch 5 bodov. O postupe tak pravdepodobne rozhodne najbližší zápas s Pjunikom Jerevan, ktorý má o 1 bod viac. Bazilej by si zatiaľ so 7 bodmi mal postrážiť prvé miesto. Ak teda posledný Žalgiris neprekvapí.

Po ráznych krokoch prišli výsledky

Po ráznych krokoch v Slovane prišli výsledky. Ľudia vo vedení sa vystriedali, traja hráči boli preradení do B-mužstva. Najprv prišiel skrat v Trenčíne v podobe vysokej prehry 0:4. Potom však zverenci Weissa st. remizovali s Bazilejom a víťazne zvládli zápasy vo Fortuna lige. Teraz ich čaká veľmi dôležitý zápas s Pjunikom Jerevan. Belasí musia brať všetky tri body, ak chcú pomýšľať na postup. Slovan pôjde do zápasu s cieľom vyhrať. Aj preto od neho očakávame aktívnu hru smerom dopredu, viacero príležitostí a, samozrejme, strelené góly. Tie by sme mohli očakávať od Čavriča, ktorý je aktuálne v dobrej forme. Ale aj od Chakvetadzeho čii Vladimíra Weissa. Práve títo hráči budú alfou a omegou ofenzívy. Weiss sa musí obísť bez Barseghyana, ktorý si zlomil nohu.

Po ráznych krokoch prišli výsledky

Pjunik Jerevan si to pokazil

Pjunik Jerevan si to pokazil. V skupine H Európskej konferenčnej ligy mohol byť s 9 bodmi na prvom mieste. Zápas vo Vilniuse však nezvládol a prehral tesným výsledok 1:2. Do Bratislavy tak pricestuje pod väčším tlakom. Napriek tomu, ako jeden z outsiderov skupiny, sú výkony arménskeho celku celkom obdivuhodné. Na Tehelnom poli môžu v útoku najviac pohroziť Dashyan a Otubanjo, ktorí v Konferenčnej lige strelili zhodne po dva góly. Zverenci Skerla budú v zápase skôr pasívnejší. Hroziť tak budú najmä z brejkových situácií.

Pjunik Jerevan si to pokazil

Tip redakcie: Slovan vyhrá

Síce prvý vzájomný zápas prehrali, tentokrát by to futbalisti Slovana Bratislava mali zvládnuť. Tento zápas bude pre nich z hľadiska postavenia v tabuľke kľúčový. Vypredané Tehelné pole tak poženie domácich hráčov k výhre. Presadiť by sa mohol opäť Čavrič.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Slovan vyhrá 1.48 1.50