Doxxbet virtuálne hry


Chcete okrem klasického tipovania a automatov vyskúšať niečo iné? Prezrite si ponuku virtuálnych hier od Doxxbet. Virtuálne hry sú športové udalosti, ktorých výsledok určuje generátor náhodných čísel. V Doxxbete môžete aktuálne tipovať na virtuálnu Doxxbet ligu, futbal, basketbal, tenis a dostihy koní či psov. Zistite, aké podmienky majú Doxxbet virtuálne hry a ako ich spustiť cez web či mobilnú aplikáciu.

Doxxbet Quickbets

Čo sú Doxxbet virtuálne hry

Doxxbet virtuálne hry predstavujú športové udalosti, ktorých výsledok určuje generátor náhodných čísel. Nie výkon športovca alebo celého tímu. Na detailoch ako forma, absencia hráčov či povrch preto vôbec nezáleží. Jednotlivé zápasy nie sú skutočné. Vytvára ich počítač. Generátor náhodných čísel sa označuje aj ako RNG. Stávkové kancelárie ho využívajú napríklad pri rulete alebo online automatoch. Pri Doxxbet virtuálnych hrách máte vždy aj niečo ako živý prenos. Keď si ho zapnete, môžete sledovať počítačovú simuláciu. Tá vytvára ilúziu športového stretnutia a zlepšuje zážitok z hrania.

Čo sú Doxxbet virtuálne hry

Aké športy sú dostupné vo virtuálnych hrách od Doxxbetu

Menšou nevýhodou virtuálnych hier je to, že sú obmedzené. Stávková kancelária Doxxbet má v súčasnosti virtuálne hry len pre 5 športov. Tými sú futbal, basketbal, tenis a dostihy koní a psov. Virtuálne hry si môžete zapnúť na počítači aj mobile. Stávky na ne sú rovnaké ako tie na klasické športy. O favoritovi vám vždy napovie aktuálny kurz. Tipovať pritom môžete na víťaza, presný výsledok, počet gólov, výsledok polčasu a podobne.

Ako hrať Doxxbet virtuálne hry

  1. Prihláste sa do svojho hráčskeho konta. Ak ho nemáte, zaregistrujte sa a nezabudnite pri tom použiť Doxxbet skaut kód v tvare AFF1076. Vďaka nemu viete získať výhodný vstupný bonus.
  2. Z ponuky si vyberte možnosť „Virtuálne hry“.
  3. Vyberte si zápas, ktorý vás najviac zaujíma.
  4. Tipnite si na výsledok, počet gólov, výsledok polčasu a podobne.
  5. Ak zápas aktuálne prebieha, môžete si ho pozrieť.

Prečo vyskúšať Doxxbet ligu

Doxxbet liga začína po futbalovej sezóne a tak môžete tipovať na futbal aj cez letnú prestávku. Top tímy sveta sa postavia proti sebe vo virtuálnom svete Doxxbet ligy. Prebieha v klasickom formáte európskej ligy, v ktorom sa stretne každý s každým jedenkrát doma a vonku. Dá sa tipovať na viacej zápasov a výsledok je dostupný za pár sekúnd.

Ako si zapnúť Doxxbet virtuálne hry na mobile

Doxxbet virtuálne hry môžete hrať prostredníctvom webu aj mobilnej aplikácie. Doxxbet aplikácia je prehľadná. Viete si ju stiahnuť na zariadenia s Android aj iOS systémom. Keď tak spravíte, otvorte si ju a prihláste sa. Vyberte si možnosť virtuálne hry a zvoľte zápas, na ktorý si chcete staviť. Prostredníctvom aplikácie môžete sledovať aj „live prenos“, resp. simuláciu zápasu.

Často kladené otázky

Čo sú virtuálne hry?

Virtuálne hry sú športové udalosti, ktoré nie sú skutočné. Vytvára ich počítač a ich výsledky určuje generátor náhodných čísel.

Aké športy poskytuje Doxxbet vo forme virtuálnych hier?

V rámci Doxxbet virtuálnych hier máte aktuálne k dispozícii päť športov. Tými sú futbal, basketbal, tenis a dostihy psov a koní.

Kde môžem hrať Doxxbet virtuálne hry?

Doxxbet virtuálne hry môžete hrať prostredníctvom webu aj mobilnej aplikácie.