Doxxbet Ticket Changer – ako si jednoducho zmeniť stávku


Chceli by ste pridať zápasy na tiket alebo niektoré z neho odstrániť? Doxxbet má vo svojej ponuke Ticket Changer, ktorý vám to umožňuje. Funkcia vám dokonca dovoľuje uzavrieť zvolenú športovú udalosť s novým, mnohokrát výhodnejším kurzom. Zaujíma vás, ako funguje Doxxbet Ticket Changer a ako ho využiť? Čítajte ďalej.

Tipsport SMS vklad

Čo je to Doxxbet Ticket Changer

Doxxbet Ticket Changer je nástroj, vďaka ktorému budete môcť uzatvárať stávkové príležitosti s novým kurzom, odstraňovať zápasy z tiketu alebo ich na tiket pridávať. Na to, aby ste funkciu mohli používať, musíte mať plnohodnotný účet. To znamená, že počas registrácie si overíte aj dva doklady totožnosti. Prvým musí byť občiansky preukaz, druhým môže byť cestovný pas alebo vodičský preukaz. Dobrou správou je, že Doxxbet registrácia nie je náročná. Celý proces budete mať hotový do niekoľkých minút.

Ako zmením stávku

Ticket Changer od Doxxbetu má viacero funkcií. Tou základou je však uzavretie príležitosti s novým kurzom. Využiť ju môžete napríklad vtedy, keď sa na tikete vyvíja kurz určitej príležitosti vo váš neprospech. Ak nechcete prísť o výhru kvôli jednému zápasu, stačí si otvoriť tiket a príležitosť uzavrieť s novým kurzom. Takýmto spôsobom sa ochránite proti prípadnej prehre tým, že vyplatíte iba tú príležitosť, ktorú ste si predtým zvolili.

Ako inak použiť Doxxbet Ticket Changer

Okrem uzatvárania udalostí na tikete má Doxxbet Ticket Changer ešte dve ďalšie základné funkcie, ktorými sú:

  • Odstraňovanie zápasov z tiketu – máte na tikete zápas, ktorý by ste najradšej odstránili? S Ticket Changerom to nie je žiaden problém. Po odstránení sa vaša možná výhra predelí kurzom príležitosti, ktorú odstraňujete, pričom vy môžete pokračovať ďalej s rovnakým tiketom, len s rozdielnou výhrou.
  • Pridávanie zápasov na tiket – spolu s odstraňovaním zápasov z tiketu môžete Ticket Changer využiť aj na pridávanie nových. V detaile tiketu stačí kliknúť na „Changer“, ktorý sa vám otvorí z rozpracovanom stave. V ponuke si vyberiete príležitosti, ktoré chcete pridať. Keď ich pridáte, navýši sa vám celkový kurz a tým aj vaša výhra.

Podmienky Doxxbet Ticket Changera

  1. Na použitie Doxxbet Changera musíte mať plnohodnotný účet. Ak ho nemáte, zaregistrujte sa a nezabudnite využiť výhodný Doxxbet skaut kód AFF1076.
  2. Doxxbet Ticket Changer môžete na tom istom tikete použiť maximálne 10-krát.
  3. Príležitosti môžete pomocou Changera odstraňovať len vtedy, ak sa ich kurz nezmení o viac ako 5 % smerom nahor alebo nadol.
  4. Na už stavený tiket môžete pridať až 100 udalostí.
  5. Doxxbet Ticket Changer môžete využiť prostredníctvom webu aj mobilnej aplikácie.