Doxxbet majstrovské fríspiny – točenia počas MS v hokeji

Vychutnajte si MS v hokeji ako pravý fanúšik. Zahrajte si v casine o 340 majstrovských fríspinov. Tie budú rozdelené po 20 voľných zatočení na každý deň. Doxxbet Majstrovské fríspiny prebiehajú počas celých majstrovstiev, čiže od 12.5.2023 do 28.5.2023. Chcete si zahrať o bonusové voľné zatočenia aj vy? Prečítajte si, aké podmienky sa s celou akciou spájajú a kde ju nájdete.

Doxxbet majstrovské fríspiny

Promo akcia Voľné zatočenia Hodnota spinov
Doxxbet majstrovské fríspiny 20 fríspinov denne 0.05€

Kde nájdem majstrovské fríspiny Doxxbet

Majstrovské fríspiny Doxxbet nájdete priamo na webovej stránke stávkovej kancelárie Doxxbet. Keďže ide o akciu v rámci kasína, budete musieť kliknúť na kategóriu Kasíno. V nej okrem možnosti tipovať nájdete aj podrobné podmienky tejto akcie. Pre jednoduchšie nájdenie majstrovských fríspinov prikladáme prehľadný návod.

Kde nájdem majstrovské fríspiny Doxxbet

 1. Prihláste sa do svojho používateľského účtu. Ak účet ešte nemáte, zaregistrujte sa. Ako nový hráč môžete získať dodatočné voľné zatočenia. Stačí len využiť Doxxbet skaut kód.
 2. Kliknite na kategóriu Kasíno, kde sa vám v hlavnom banneri zobrazia Majstrovské fríspiny s tlačidlom “Čítať viac”.
 3. Na stránke, ktorá sa vám zobrazí po kliknutí na “Čítať viac”, zvoľte možnosť “Tipuj” a vyberte si zápas.
Získať Doxxbet majstrovské fríspiny

Ako získam Doxxbet majstrovské fríspiny

Ako získam Doxxbet majstrovské fríspiny? Veľmi jednoducho. Stačí si staviť aspoň za 10€ za jeden deň, na tikety dať aspoň 5 udalostí (minimálne jednu z MS v hokeji) a minimálny kurz na tikete 5.00. Bonusových 20 fríspinov môžete získať každý deň na hry Better Wilds, Wild West Wilds a Midnight Wilds. Okrem toho nezabúdajte ani na ďalšie bonusy, ako napríklad bežné Doxxbet free spiny, ktoré sú k dispozícii pre nových aj starších hráčov.

Dôležité podmienky Doxxbet majstrovských fríspinov

 1. Akcia Majstrovské fríspiny platí každý deň od 12.5.2023, 00:00:01 do 28.05.2023, 23:59:59 CET pre všetkých hráčov, ktorí majú v DOXXbet plnohodnotný účet.
 2. Bonus 20 fríspinov získa každý hráč, ktorý počas jedného dňa prestávkuje aspoň 10€ na tiketoch, ktoré budú v daný deň aj vyhodnotené a ktoré musia obsahovať minimálne 5 udalostí (aspoň jedna z nich z MS v hokeji), pričom celkový kurz tiketu musí byť 5.00 a viac.
 3. Bonus 20 fríspinov bude používateľovi pripísaný na jeho hráčske konto nasledujúci deň do 13:00.
 4. Bonus 20 fríspinov môže hráč využiť na hrách Better Wilds, Wild West Wilds a Midnight Wilds. Hodnota fríspinu je 0,05€.
 5. Platnosť fríspinov je 30 dní.
 6. Každý hráč môže získať v rámci akcie za jeden deň bonus 20 fríspinov maximálne jedenkrát. Maximálny počet získaných fríspinov počas celého trvania akcie je 340.
 7. Všetky výherné stávky z prideleného bonusu sa prevedú do reálnych peňazí na hráčskom konte a nepodliehajú žiadnym iným podmienkam. Hrateľný bonus je použitý na stávku pred reálnymi peniazmi.
 8. Suma na podaných tiketoch v rámci jedného dňa je kumulatívna, no neprenáša sa do ďalšieho dňa. Napríklad, ak má hráč podané tikety spĺňajúce podmienky za 8€ (do splnenia podmienky mu chýbajú 2€), po polnoci začína od nuly.
 9. Voľné stávky sa do akcie nezapočítavajú.
 10. Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky.

Často kladené otázky

V akom termíne môžem hrať o Doxxbet majstrovské fríspiny?

O Doxxbet majstrovské fríspiny je možné hrať v termíne od 12.05.2023, 00:00:01 do 28.05.2023, 23:59:59 CET.

Ako sa môžem zapojiť do hry o Doxxbet majstrovské fríspiny?

Do hry o Doxxbet majstrovské fríspiny sa môžete zapojiť podaním tiketu aspoň za 10€ za jeden deň. Na tiket musíte dať aspoň 5 udalostí (minimálne jednu z MS v hokeji) a kurz na tiketoch musí byť minimálne 5.00.

Kde môžem využiť Doxxbet majstrovské fríspiny?

Doxxbet majstrovské fríspiny môžete využiť v Doxxbet kasíne na hrách Better Wilds, Wild West Wilds a Midnight Wilds.