Djokovic vs Hurkacz: ATP turnaj majstrov 2023 preview a tip na výsledok


Ako vyzerá situácia v zelenej skupine ATP turnaja majstrov v Turíne? Postup má istý Jannik Sinner, ktorý si v utorok „doma“ poradil práve s Djokovicom a má na konte už dve výhry. O druhom postupujúcom sa tak rozhodne v súboji Djokovic vs Hurkacz. Poliak v turnaji nahradil zraneného Tsitsipasa. Pre Noleho je to zápas o všetko, pre Huberta hlavne možnosť ukázať sa na svojom druhom turnaji majstrov. Hoci len na jediný zápas. Ako tento súboj dopadne sa dozvieme už zajtra 16. novembra. Duel sa začína o 14:30 a v priamom prenose ho môžete vidieť na Eurosporte. Zaujímavosti z tábora oboch tenistov, kurzy a náš tip na výsledok zase v tomto krátkom preview.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Alcaraz vs Rublev: ATP turnaj majstrov 2023 preview a tip na výsledok

  • Djokovič je už na svojom 16. turnaji majstrov a má možnosť získať rekordný titul s poradovým číslom 7.
  • Hurkacz si príde turnaj v roli náhradníka hlavne užiť a predviesť čo najlepší výkon. Vo vzájomných zápasoch s Djokovičom má bilanciu 0-6.
  • Na výhru Djokovica je momentálne kurz len 1.14, na víťazstvo Hurkacza 6.22.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Djokovic vyhrá 2:0 1.43 1.42

Kde sledovať Djokovic vs Hurkacz

Zápas Djokovic vs Hurkacz si môžete naživo pozrieť na platenej televíznej stanici Eurosport. Vo vysokej kvalite prenosu a s odborným komentovaním v češtine. Najlepšie momenty zo zápasu sa potom zase dajú nájsť aj na YouTube. Platí to pre všetky duely Turnaja majstrov v Turíne 2023.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
16. novembra 2023 o 14:30 Pala Alpitour, Turín, Taliansko Eurosport

Djokovic na postup zo skupiny musí ešte zabojovať

Djokovicovi sa vo svojom druhom zápase v Turíne nepodarilo zdolať Jannika Sinnera. Tomu podľahol po veľkom boji 5:7, 7:6, 6:7. Viac ako trojhodinová bitka ukázala mnohé skvelé momenty. V prvom sete Nole stratil svoje podanie až v jedenástom geme, v ktorom však už viedol 40:0. Následne Sinner brejk potvrdil čistou hrou a vyhral prvé dejstvo 7:5. V ďalších dvoch setoch to bolo ešte napínavejšie. V oboch totiž došlo až k tajbrejku. V tom druhom využil Djokovic svoj druhý setbal. V rozhodujúcom treťom sete potom Sinner premenil svoj tretí mečbalový pokus a tajbrejk ovládol v pomere 7:2. Djoker tak v nasledujúcom zápase musí nevyhnutne zdolať svojho súpera. Namiesto Tsitsipasa sa mu v ňom postaví do cesty Hubert Hurkacz. Aby sa nemusel spoliehať na to, že zatiaľ 100%-ný Sinner porazí v nasledujúcom zápase aj Runeho.

Djokovic na postup zo skupiny musí ešte zabojovať

Zdroj: Eurosport

Hurkacz sa ukáže na svojom druhom Turnaji majstrov

Hubert Hurkacz celkom nečakane dostal možnosť uviesť sa už na svojom druhom Turnaji majstrov. V tom aktuálnom nahradil zraneného Tsitsipasa, ktorý v utorok skrečoval zápas s Runem hneď v úvode prvého dejstva. Bude to v jeho podaní len tento jediný zápas na turnaji. Ale zase pre zmenu aj malé zadosťučinenie, pretože o účasť bojoval viacmenej až do posledných chvíľ. V jeho prospech hovorí aj jeho oddýchnutosť, posledný súťažný zápas odohral 3.11. v Paríži. V jeho neprospech zase Djokovicov imperatív výhry a vzájomné zápasy so Srbom, v ktorých ťahal za kratší koniec vo všetkých šiestich dueloch.

Hurkacz sa ukáže na svojom druhom Turnaji majstrov

Zdroj: Eurosport

Djokovic vs Hurkacz kurzy

Djokovic vs Hurkacz kurzy výrazne favorizujú Srba. Na víťazstvo Noleho je vypísaný nízky kurz 1.13. Ak stavíte na Hurkacza, tak vás zase poteší naopak vysoký kurz na jeho víťazstvo v hodnote až 6.00 v Doxxbete. Použiť pri tom môžete aj tento Doxxbet promo kód. Vyskúšať môžete ale aj tip na presný výsledok. Náš tip 2:0 v prospech Djokoviča má kurz 1.42. Výsledok 2:1 zase 3.81. V opačnom garde, teda že 2:0 vyhrá Hurkacz, je to ohodnotené kurzom 10.50, výsledok 2:1 potom až 11.50.

Tip redakcie: Djokovic vyhrá zápas 2:0

Djokovic podľa nás vyhrá tento zápas v dvoch setoch. Nič totiž neponechá na náhodu a bude kontrolovať dianie v oboch setoch. Postup zo zelenej skupiny má vo svojich rukách a je v jeho silách poraziť aj oddýchnutého súpera (ale zase bez súťažného tempa). V prospech nášho tipu hovorí tiež fakt, že z 3. vzájomných zápasov sa takto skončili dva. Jeden na tvrdom povrchu v Dubaji, druhý na antuke v Madride. Ďalšie tri zápasy boli grandslamové a skončili pomerom 3:1, 3:1 a 3:0 pre Noleho.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Djokovic vyhrá 2:0 1.43 1.42

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia