Djokovič vs Fritz: Australian Open štvrťfinále preview a stávkové tipy


Štvrťfinále Australian Open okrem iných ponúkne súboj Djokovič vs Fritz. Novak celkom expresne v osemfinále poslal domov Mannarina v troch setoch, pričom mu nadelil dva „kanáre“. Taylor Fritz na ceste do štvrťfinále vyradil najprv Diaz Acostu, potom Gastona a Maroszana a naposledy aj turnajovú sedmičku Tsitsipasa. Zápas je na programe v utorok 23. januára o 04:30. V priamom prenose sa bude dať pozrieť na športovej televíznej stanici Eurosport.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Djokovič vs Etcheverry: Australian Open 3. kolo preview

  • Novak Djokovič vyprevadil v osemfinále z kurtu Mannarina za hodinku a trišvrte po setoch 6:0, 6:0 a 6:3
  • Taylor Fritz „prežil“ hneď v prvom kole 5 setovú bitku s Diaz Acostom. Naposledy v osemfinále zase zdolal za tri hodiny v 4 setoch Tsitsipasa
  • Vzájomné duely Djokoviča s Fritzom má plne v réžii Novak, ktorý zvíťazil vo všetkých 8 zápasoch. Na Australian Open 2021 v treťom kole to však bolo až po veľkom boji v 5 setoch
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Djokovič a v zápase bude viac ako 33.5 gamov 2.18 2.11

Kde sledovať zápas Djokovič vs Fritz

Štvrťfinálový duel Djokovič vs Fritz budete mať možnosť sledovať na jednej zo staníc Eurosport. Zápas na kurte v Rod Laver Arena s kapacitou 15.000 divákov je na programe v utorok 23. januára o 04:30. Live stream stretnutia má potom v ponuke napríklad aj TV Tipsport.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
23. januára 2024 o 04:30 Rod Laver Arena, Melbourne Park Eurosport

Djokovič v osemfinále „zdemoloval“ Mannarina

Djokovič v osemfinálovom zápase Australian Open 2024 nedal Francúzovi Mannarinovi žiadnu šancu. Zdolal ho úplne jednoznačne v troch setoch. Už po 70 minútach hry viedol 2:0 na sety, pričom mu v nich nedovolil uhrať ani gam. Novak tak postúpil už do svojho 58. grandslamového štvrťfinále v kariére, čím vyrovnal rekord Rogera Federera. A teraz mu už len zostáva pár krokov k rekordnému 25. grandslamovému titulu.

Fritz už Djokoviča na Australian Open potrápil

Taylor Fritz má s Djokovičom nezávideniahodnú zápasovú bilanciu 0:8. V roku 2021 sa však stretli aj na tomto grandslame. A naozaj nechýbalo veľa a Taylor by sa tešil z postupu do osemfinále. Vtedy ako 27. nasadený hráč prehral svoj zápas až v poslednom piatom sete.

Djokovič vs Fritz kurzy

Australian Open kurzy Djokovič vs Fritz sú vypísané „neprekvapivo“ výrazne nízko v prospech svetovej a turnajovej jednotky. Kurz na výhru Djokoviča je aktuálne len 1.10. Naopak víťazstvo Fritza v štvrťfinále má hodnotu kurzu až 7.76.

Tip redakcie: Vyhrá Djokovič a v zápase uvidíme minimálne 34 gamov

Novak Djokovič v nedeľu predviedol jeden zo svojich najdominantnejších výkonov na tohtoročnom Australian Open. Adriana Mannarina zdolal veľmi jednoznačne v troch setoch 6:0, 6:0 a 6:3. Toto v dueli s Fritzom však už podľa mňa nezopakuje a pôjde s ním minimálne do 4 setov. Čomu zodpovedá aj náš hlavný tip, že Novak vyhrá a v zápase uvidíme aspoň 34 gamov. Z ďalších stávkových príležitostí zápasu môžete zvážiť aj zisk setu pre Fritza, prípadne, že v zápase bude tajbrejk. Nech sa rozhodnete akokoľvek, nezabudnite pri tom použiť výhodný Tipsport akčný kód.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Djokovič a v zápase bude viac ako 33.5 gamov 2.18 2.11
Fritz v zápase vyhrá aspoň 1 set 1.92 1.96
V zápase uvidíme aspoň 1 tajbrejk 1.76 1.78

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia