Djokovič vs Etcheverry: Australian Open 3. kolo preview


V treťom kole mužskej dvojhry Australian Open bude pútať pozornosť súboj Djokovič vs Etcheverry. Nasadená jednotka a obhajca titulu v ňom o postup do osemfinále vyzve turnajovú tridsiatku. Zápas na dvorci Rod Lavel Arena v Melbourne Park je naplánovaný na piatok 19. januára od 9:00. V priamom prenose si ho budete môcť pozrieť na športovej stanici Eurosport.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Djokovič vs Etcheverry: Australian Open 3. kolo preview

  • Novak Djokovič v druhom kole Australian Open potreboval na postup opäť 4 sety. A hrozil aj piaty, keď v 3. sete Popyrinovi odvrátil 4 setbaly
  • Tomás Martín Etcheverry na Australian Open zatiaľ zdolal dvoch veteránov. Najprv Andyho Murraya a v druhom kole aj Gaela Monfilsa, oboch hladko v 3 setoch
  • Djokovič a Etcheverry minulý rok skrížili rakety dvakrát. V oboch dueloch, na antuke v Ríme aj v hale v Paríži, zvíťazil Novak 2:0
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Djokovič a v zápase bude viac ako 31.5 gamov 2.20 2.05

Kde sledovať zápas Djokovič vs Etcheverry

Priame prenosy z Australian Open vysiela športová stanica Eurosport. Platí to samozrejme aj pre zápas Djokovič vs Etcheverry, ktorý sa odohrá 19. januára s plánovaným začiatkom od 9:00.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
19. januára 2024 o 9:00 Rod Laver Arena, Melbourne Park Eurosport

Djokovič tento rok na Australian Open stratil už dva sety

Djokovič je na ceste za svojim 25. grandslamovým titulom. Už teraz je však jasné, že to extra suverénna „jazda“ veru nebude. Na Australian Open 2024 v prvých dvoch zápasoch stratil už viac setov ako pri svojom minuloročnom triumfe. A v predošlom kole s domácou nádejou Popyrinom, to mohlo byť ešte vážnejšie. V treťom sete za stavu 1:1 totiž čelil až 4 setbalom, z toho boli dokonca 3 v rade. Všetky odvrátil a set napokon vyhral v tajbrejku. V záverečnom sete však už opäť dominoval a z kurtu tak napokon odchádzal po niečo málo viac ako 3 hodinách.

Etcheverry už dvoch veteránov z turnaja vyprevadil

Etcheverry ako nasadená tridsiatka turnaja vyradil vo svojich prvých dvoch súbojoch dvoch veteránov. V prvom kole vyprevadil z kurtu za necelé dve a pol hodiny Andyho Murraya po setoch 6.4, 6:2 a 6:2. Podobne dopadol aj jeho súboj s Francúzom Gaelom Monfilsom. Toho zase pomerne presvedčivo zdolal po 2 hodinách a 15 minútach po setoch trikrát 6:4.

Djokovič vs Popyrin kurzy

Australian Open kurzy v súboji Djokovič vs Etcheverry sú samozrejme opäť výrazne naklonené na stranu turnajovej a svetovej jednotky. Na víťazstvo Novaka tak napríklad v Doxxbete môžete podať v kurze len 1.04. Ak by ste chceli skúsiť prekvapenie v podobe víťazstva Etcheverryho, tak s kurzom 11.00 to už vyzerá na peknú výhru.

Tip redakcie: Vyhrá Djokovič a v zápase uvidíme minimálne 32 gamov

Podľa mňa Djokovič v bitke o postup do osemfinále opäť raz nezaváha. Ale zase to nebude nič ľahké. Doteraz pustil set každému súperovi, proti ktorému v tohtoročnej edícii AO nastúpil. Etcheverry zatiaľ ukazuje, že to na starších veteránov vie. Na Novaka to samozrejme pravdepodobne stačiť nebude, ale ukradnúť mu pri tom aspoň jeden set určite bude v jeho silách. Nech sa rozhodnete akokoľvek, pri stávke môžete využiť aj výhodný Doxxbet skaut kód.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Djokovič a v zápase bude viac ako 31.5 gamov 2.20 2.05
Etcheverry vyhrá viac ako 11,5 gamu v zápase 1.79 1.73
Etcheverry vyhrá aspoň 1 set 2.39 2.34

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia