Alcaraz vs Rublev: ATP turnaj majstrov 2023 preview a tip na výsledok


ATP turnaj majstrov v Turíne ponúka v stredu 15.novembra ďalšie súboje v „červenej“ skupine. O 14:30 sa na kurte proti sebe postavia Alcaraz vs Rublev. Obaja svoje prvé zápasy na turnaji nezvládli. Kým u Rubleva sa to s Medvedevom tak trochu očakávalo, prehra Alcaraza so Zverevom viacerých prekvapila. Aké sú prognózy tentoraz? Prečítajte si krátke preview s aktuálnymi kurzami a našim tipom na výsledok zápasu. Dozviete sa aj to, kde sa dá tento súboj sledovať naživo live stream.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Alcaraz vs Rublev: ATP turnaj majstrov 2023 preview a tip na výsledok

  • Alcaraz ťahá šnúru troch prehier za sebou. Na Turnaji majstrov hraje vôbec po prvýkrát, určite ho nebude chcieť opustiť hneď po dueloch v skupine.
  • Andrej Rublev je pasovaný za najslabšieho hráča v červenej skupine Turnaja majstrov. Ale napríklad v Paríži došiel do semifinále, kde ho až po tuhom boji porazil Djokovič.
  • Na výhru Alcaraza aktuálne smeruje 99% všetkých vkladov tipujúcich v Tipsporte.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Alcaraz 1.52 1.49

Kde sledovať Alcaraz vs Rublev

Priamy prenos zápasu Alcaraz vs Rublev si môžete pozrieť na platenej televíznej stanici Eurosport. Čaká vás tam vysoká kvalita prenosu a odborné komentovanie v češtine. Highlighty zo všetkých stretnutí Turnaja majstrov v Turíne potom môžete nájsť na YouTube.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
15. novembra 2023 o 14:30 Pala Alpitour, Turín, Taliansko Eurosport

Alcaraz v úvodnom súboji Turnaja majstrov podľahol Zverevovi

Alcaraz v úvodnom súboji „červenej“ skupiny podľahol M. Zverevovi po trojsetovej bitke 1:2. Vyhral 1. set v tajbrejku, ale v ďalších už ťahal za kratší koniec. V zápase mal až 15 nevynútených chýb, Zverev len 5. Na podaní bol tiež viac úspešnejší Nemec, podarilo sa mu až 16 es (Alcaraz 10) a úspešnosť 1. podania mal 77% (vs 70%). Carlos Alcaraz tak aktuálne ťahá šnúru už 3 prehratých zápasov po sebe. V Šanghaji ho v osemfinále vyradil Bulhar Dimitrov. V Paríži to bol zase kvalifikant Safiulin hneď v prvom zápase, v ktorom Carlos na turnaji nastúpil. Teraz bude hrať proti súperovi, ktorý sa na každom spomenutom turnaji dostal ďalej.

Alcaraz v úvodnom súboji Turnaja majstrov podľahol Zverevovi

Zdroj: sky sports

Rublevove úspechy z ostatných turnajov nie sú náhodné

Andrej Rublev je v tejto skupine podľa odborníkov kandidát na posledné miesto. Čo potvrdil aj v prvom zápase Turnaja majstrov, v ktorom podľahol Medvedevovi pomerne jednoznačne 4:6 a 2:6. Súperovi v ňom dovolil využiť až 3 brejkbaly. Takisto mu nedokázal konkurovať v počte es. Medvedev ich mal na konte po tomto zápase 10, Andrej len 2. Čo sa týka jeho formy z posledného obdobia, tak tu by ale mali fanúšikovia Alcaraza zbystriť pozornosť. Rublev dokázal poriadne potrápiť Djokoviča v semifinále v Paríži (1:2). Predtým v hale vo Viedni až v semifinále podľahol Jannikovi Sinnerovi (5-7, 6-7). A v Šanghaji až vo finále Hurkaczovi (1:2).

Rublevove úspechy z ostatných turnajov nie sú náhodné

Zdroj: manunitedcore

Alcaraz vs Rublev kurzy

Podľa bookmakerov stávkových kancelárií je v zápase favoritom Alcaraz. O čom svedčia aj aktuálne Alcaraz vs Rublev kurzy. Na výhru Carlosa Alcaraza si môžete v Tipsporte aj s našim Tipsport akčným kódom staviť pri kurze 1.52. Výhra Rubleva je ohodnotená kurzom 2.61. Ak očakávate ťažký súboj na tri sety, tak podať si na túto stávkovú príležitosť môžete v kurze 2.25. Alebo aj na presný výsledok 2:1 pre Alcaraza (3.74), či v prospech Rubleva (5.34).

Tip redakcie: vyhrá Carlos Alcaraz

Alcaraz si svoj debut na Turnaji majstrov dozaista predstavoval inak. Prehra v úvodnom zápase so Zverevom ho však priviedla do reality. V tej musia tipujúci rátať s tým, že Carlosovi akoby na konci sezóny dochádzal dych. Ak chce postúpiť do ďalších bojov, zápas s Rublevom musí zvládnuť. V prospech Rubleva však zase hovoria jeho úspechy z posledných turnajov, všetky v hale. Tu v Turíne v prvom zápase podľahol Medvedevovi, takže aj na jeho pleciach stojí imperatív. Ak prehrá, v turnaji vlastne končí už v skupine. Podľa nášho názoru to teda bude vyrovnaný súboj so šťastnejším koncom pre Carlosa. Pre odvážnejších je tu potom tip, že to bude v troch setoch s kurzom 3.74 v Tipsporte.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Alcaraz 1.52 1.49

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia