Alcaraz vs Medvedev: ATP turnaj majstrov 2023 preview a tip na výsledok


V piatok 17. novembra sú na programe rozhodujúce súboje v červenej skupine turnaja majstrov v Turíne. Ako prvý so začiatkom o 14:30 si môžete vychutnať súboj Alcaraz vs Medvedev. Carlos potrebuje v tomto zápase vyhrať, aby mu zostala nádej na postup. V nadchádzajúcom zápase však Zverev nesmie zdolať Rubleva. Daniil Medvedev zas pre zmenu môže hrať úplne uvoľnene. Semifinále má už totiž po výhrach s Rublevom a včera so Zverevom vo vrecku. Priamy prenos si pozrite na Eurosporte, krátke preview máte k dispozícii práve tu a teraz. Spolu s aktuálnymi kurzami a tipom redakcie na výsledok zápasu.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Alcaraz vs Rublev: ATP turnaj majstrov 2023 preview a tip na výsledok

  • Alcaraz potrebuje tento zápas vyhrať, aby si udržal nádej na postup zo skupiny.
  • Medvedev má už pred týmto zápasom zaistené semifinále Turnaja majstrov v Turíne.
  • Na výhru Alcaraza aktuálne smeruje až 93% všetkých vkladov tipujúcich v Tipsporte.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Alcaraz 1.64 1.65

Kde sledovať Alcaraz vs Medvedev

Zápas Alcaraz vs Medvedev si v priamom prenose môžete pozrieť na stanici Eurosport. Vo vysokej prenosovej kvalite a s odborným komentovaním v češtine. Najzaujímavejšie momenty zápasu zase v krátkom zostrihu, ktorý neskôr nájdete na YouTube.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
17.novembra 2023 o 14:30 Pala Alpitour, Turín, Taliansko Eurosport

Alcaraz hrá o šancu na semifinále

Carlos Alcaraz si po včerajšej výhre s Rublevom udržal šancu na postup do semifinále Turnaja majstrov. Rusa zdolal v dvoch setoch 7-5 a 6-2. V prvom sete sa mu podarilo prelomiť podanie Rubleva až v jedenástej hre. Následne pri vlastnom podaní premenil hneď prvý setbal. V druhom sete ho pre zmenu brejkol dvakrát a zaslúžene ho vyhral v pomere 6:2. V piatok potrebuje zdolať Medvedeva a to ešte musí čakať na výsledok nasledujúceho zápasu Zverev vs Rublev.

Alcaraz hrá o šancu na semifinále

Zdroj: Eurosport

Medvedev so Zverevom nezaváhal a ide ďalej

Daniil Medvedev vo svojom druhom zápase v Turíne nezaváhal a po víťazstve 7-6 a 6-4 nad Zverevom postupuje do semifinále turnaja. Duel s Nemcom však nezačal práve ideálne. V prvom sete už prehrával 1:4, aby ho napokon dotiahol do tajbrejku. V ňom odvrátil 2 setbaly a napokon rozhodol v pomere 9-7. Vyrovnaný súboj pokračoval aj v druhom sete. V desiatej hre Medvedev využil ponúknutý brejkbal a zároveň mečbal a duel ukončil.

Medvedev so Zverevom nezaváhal a ide ďalej

Zdroj: Eurosport

Alcaraz vs Medvedev kurzy

Alcaraz vs Medvedev kurzy sa dlho držali v rovine, momentálne sa však bookmakeri prikláňajú viac k víťazstvu Alcaraza. Na jeho výhru v zápase tak môžete staviť v kurze 1.64 v Tipsporte. Využiť k tomu môžete aj náš Tipsport akčný kód. Na výhru Medvedeva v zápase je potom aktuálne vypísaný kurz 2.32. Vyberať však môžete aj z množstva odvodených stávok. Staviť tak môžete napríklad aj na presný výsledok zápasu, počet gemov, handicapy a mnohé ďalšie.

Tip redakcie: Vyhrá Alcaraz

V tomto zápase v redakcii veríme Alcarazovi, ktorý hrá svoj prvý Turnaj majstrov. Medvedev má už postup zaistený a bude šetriť sily na dôležitejší semifinálový duel. Vo vzájomných zápasoch to majú Carlos a Daniil vzácne vyrovnané. Dvakrát sa tešil z víťazstva Španiel. Tento rok Medvedeva zdolal najprv v Indian Wells a následne aj v semifinále Wimbledonu. Rus to Alcarazovi zase vrátil v semifinále US Open. A ešte v roku 2021 ho dokázal poraziť vo Wimbledone. Teraz bilanciu vzájomných zápasov podľa nás preklopí na svoju stranu Alcaraz.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Alcaraz 1.64 1.65

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia