Karlos “Terminátor“ Vémola vs Pavol Langer: Oktagon 47 analýza


Hlavnou udalosťou sobotného turnaja Oktagon s poradovým číslom 47, ktorý sa odohrá už túto sobotu v Bratislave, je titulový súboj Karlos “Terminátor“ Vémola vs Pavol Langer. Večer 7. októbra o 22:30 sa v ňom stretne aktuálny držiteľ opasku šampióna v poloťažkej váhe s tým dočasným. Excentrická legenda česko-slovenského MMA vs skromný obor z Košíc, ktorý to dotiahol až na bojovnícky „Oktagon Olymp“. Prečítajte si túto analýzu a dozviete sa kde sledovať tento zápas live stream naživo, aké sú kurzy a naše tipy na stávkové príležitosti.

Karlos “Terminátor“ Vémola vs Pavol Langer: Oktagon 47 analýza

  • Titulový zápas v poloťažkej váhe. Vémola titul obhajuje. Pre Langera je to prvý pokus získať majstrovský opasok.
  • Vémola vo svojom poslednom zápase ako veľký kurzový favorit porazil Alsinu. Langer zase z pozície outsidera zvíťazil nad „knockautovým katom“ Alexandrom Popeckom.
  • Zápas má podľa kurzov favorita v osobe Karlosa “Terminátora“ Vémolu. Naopak fanúšikovia v štatistike organizácie Oktagon MMA to vidia skôr na výhru Langera.
Náš tip Live stream TV Tipsport Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Pavol Langer vyhrá na body Spustit live stream Spustit live stream 3.50 3.65
  • Zápas: Karlos Vémola vs Pavol Langer
  • Súťaž: Oktagon 47
  • Čas zápasu: 7. 10. 2023, 22:30
  • Živý prenos: Oktagon TV, TV Tipsport

Kde sledovať Vémola vs Langer live stream?

Veľmi dobrou príležitosťou kde sledovať Vémola vs Langer live stream a to dokonca zadarmo je TV Tipsport. Ak ste registrovaným hráčom stávkovej kancelárie Tipsport, stačí sa len prihlásiť a mať mesiac pred týmto duelom prestávkovaných 1.20€. Alebo tento zápas a celý turnaj v sobotu 7. októbra 2023 absolvovať v tej najvyššej obrazovej kvalite cez PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv. Cena za takúto možnosť je potom 12.99€.

Zápas Oktagonu Čas Kde sledovať
Karlos Vémola (CZ) vs Pavol Langer (SK) okolo 22:30 Začať sledovať
Ivan Buchinger (SK) vs Jakub Dohnal (CZ) okolo 22:00 Začať sledovať
Adam Palasz (PL) vs Sofiane Boukichou (FR) okolo 21:30 Začať sledovať
Mateusz Legierski (PL) vs Karol Ryšavý (SK) okolo 21:00 Začať sledovať
Marek Mazúch (SK) vs Jaime Cordero (DE) okolo 20:30 Začať sledovať
Lukasz Siwiec (PL) vs Amiran Gogoladze (GE) okolo 20:00 Začať sledovať
Robert Pukač (SK) vs Matouš Kohout (CZ) okolo 19:30 Začať sledovať
Lucia Szabová (SK) vs Alexandra Andersröd (SE) okolo 19:10 Začať sledovať
Gustavo Lopez (US) vs Beno Adamia (GE) okolo 18:50 Začať sledovať
Veronika Smolková (SK) vs Megan Morris (UK) okolo 18:30 Začať sledovať
Adam Horváth (HU) vs Ahmed Sami (EG) okolo 18:10 Začať sledovať

Názor Patrika Kincla na zápas Vémola vs Langer

Patrik Kincl ako posledný premožiteľ Vémolu si nikdy nenechá ujsť príležitosť okomentovať nadchádzajúci súboj svojho „milovaného“ protivníka. Ako sa vyjadril k zápasu Oktagon 47 Vémola vs Langer? „Pošlu to i za své peníze na Palo Langera. Protože jestli Karel nastoupí v takový formě jako nastoupil na Štvanici, tak na 5 kol s Palo Langerem mu moc moc šancí nedávám“.

Vémola sa pokúsi udržať plných 5 kôl a zvíťaziť na body

Karlos Terminátor Vémola je jeden z najpopulárnejších českých MMA zápasníkov. Je aktuálny Oktagon šampión poloťažkej váhy, tiež bývalý šampión strednej váhy a držiteľ ďalších titulov v iných MMA organizáciách. Naposledy si v rámci turnaja Oktagon 45 poradil s Argentínčanom Alsinom. Ale po celkom náročnom boji. Vyhral na body až v treťom kole. Po prehre s Kinclom (tiež na body) sa však vrátil na víťaznú vlnu, čo môže len napomôcť atraktívnemu súboju s Langerom. Taktika Vémolu v tomto dueli je jasná, dominovať vo všetkých kolách a zvíťaziť hoci aj na body.

Vémola sa pokúsi udržať plných 5 kôl a zvíťaziť na body

Zdroj: Oktagon

Skromný slovenský obor Langer bude samozrejme proti

Na víťazné plány Vémolu bude mať čo povedať aj Palo Langer. Je to úplný protiklad excentrického Čecha. Skromný introvertný Košičan dokázal prednedávnom šokovať celý Oktagon MMA svet a poraziť hneď dvoch extrémne ťažkých súperov. Brazílčana Rafaela Xaviera, dovtedy neporazeného borca, a aj nemeckého knockautového majstra Alexandra Poppecka. A hneď je z toho zápas o regulérny titul v poloťažkej váhe. Pre Langera nepochybne jeden z najdôležitejších v jeho doterajšej kariére.

Skromný slovenský obor Langer bude samozrejme proti

Zdroj: Oktagon

Vémola vs Langer – porovnanie bojovníkov

Štatistiky a informácie Karlos Vémola Pavol Langer
Bilancia MMA 35-7 12-9
KO/TKO 8-1 4-3
Submissions 19-3 5-1
Decisions 8-3 3-5
Vek 38 rokov 32 rokov
Výška 183 cm 196 cm
Štýl boja Grappling Karate
Aktuálna váha 92,99 kg (poloťažká váha) 92,99 kg (poloťažká váha)
Klub Reinders MMA MMA Psycho Team Košice

Vémola vs Langer kurzy

Vémola vs Langer kurzy naznačujú, že stávkové kancelárie veria viac českému bojovníkovi s kurzom na víťazstvo 1.50. Na víťazstvo Pavla Langera bol v Tipsporte zase vypísaný kurz 2,45. Pre zaujímavosť len uvedieme, že Vémola bol pôvodne ešte väčší favorit s kurzom 1.35. Vklady na stávky v Tipsporte sú k dnešnému dňu na víťazstvo jednotlivých borcov cca 45.000€ na Vémolu a približne 28.000€ na Langera. Všetky Oktagon kurzy nájdete v samostatnom článku.

Vémola vs Langer kurzy

Zdroj: Oktagon

Tip redakcie: V zápase zvíťazí Langer na body

Hoci je Karlos Vémola podľa stávkových kancelárií favoritom tohto duelu, fanúšikovia Oktagonu to zase pre zmenu vidia opačne. V štatistike zverejnenej organizáciou Oktagon MMA totiž viac ako 60% ľudí uviedlo, že verí vo víťazstvo Pavla Langera. My sa k tomu takisto prikláňame a odporúčame staviť na víťazstvo Langera v peknom kurze 2,45. Kto si to chce ešte trochu viac vylepšiť, môže skúsiť rovno víťazstvo Langera na body v kurze 3,50, pretože víťazstvo kohokoľvek na KO sa v tomto zápase naozaj neočakáva.

Náš tip Live stream TV Tipsport Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Pavol Langer vyhrá na body Spustit live stream Spustit live stream 3.50 3.65

Zdroje článku: Oktagon, Tipsport, Fortuna