Tipsport Tipliga

Tipsport Tipliga je pravidelná súťaž, ktorá pozostáva z líg rozdelených do viacerých skupín. Celý jej systém sa podobá systému futbalových súťaží. Prihlásiť sa môžu hráči s plnohodnotným Tipsport účtom. Pokiaľ budete najúspešnejší, získate zaujímavé odmeny, ktoré stávková kancelária vypláca v Netoch. Ich výška sa odvíja od danej ligy. V prvej môžete získať až 40 000 netov, v druhej 24 000 Netov. Zistite, aké pravidlá sa spájajú s Tipligou v Tipsporte a ako celá táto súťaž funguje.

Tipsport Tipliga

Ako sa prihlásiť do Tipligy

 • Na to, aby ste sa mohli prihlásiť do Tipligy, budete potrebovať plnohodnotný hráčsky účet. Ak ho nemáte, najprv sa zaregistrujte. Tipsport registrácia je rýchla a hotovú ju budete mať do niekoľkých minút.
 • Do samotnej Tipligy sa následne nemusíte nijako špeciálne prihlasovať. Stačí, keď pri podávaní tiketu v kolónke “Zaradiť do súťaže” vyberiete možnosť Tipliga.
 • Ak so súťažou ešte len začínate, stávková kancelária vás automaticky zaradí do najnižšej úrovne Prales. Do vyšších úrovní sa dostanete, keď nazbierate body za výherné tikety.

Z koľkých úrovní sa skladá Tipsport Tipliga

Tipliga pozostáva z 13 súťažných úrovní. Základnou je Prales, v ktorej začína každý hráč. Ďalšie úrovne delí stávková kancelária na skupiny s maximálnym počtom 16 členov. Počet skupín pritom zodpovedá danej úrovni. Napríklad 1. liga má jednu skupinu, druhá dve atď. O tom, či postúpite alebo zostúpite, rozhoduje počet získaných bodov. V Pralese zostup nehrozí. Hrá sa v ňom o štyri postupové miesta. To isté platí pre 6. triedu, z ktorej však môže zostúpiť do Pralesa až 8 hráčov z každej skupiny.

Liga
Postupujúci
Zostupujúci
1. liga
0
4
2. liga
2
4
Národná liga
2
4
Divízia
2
6
Krajský výber
3
6
A trieda
3
6
B trieda
3
8
Okresný výber
4
8
3. trieda
4
8
4. trieda
4
8
5. trieda
4
8
6. trieda
4
8
Prales
4
0

Ktoré podmienky sa viažu ku Tiplige

 1. Do súťaže môžete zaradiť všetky druhy kurzových stávok v Tipsporte, ktoré uskutočníte na webe, v aplikácii alebo v kamennej pobočke.
 2. Do súťaže sa môžete zapojiť len v prípade, že ste plnohodnotným hráčom Tipsportu. Ak účet nemáte, zaregistrujte sa a použite pri tom Tipsport akčný kód. Získate tak nárok na výhodný vstupný bonus.
 3. Ak v určitom mesiaci nepodáte do Tipsport Tipligy ani jeden tiket, zo súťaže vypadávate a nemusíte znova začať od najnižšej úrovne.
 4. V prípade rovnosti bodov rozhoduje počet tiketov podaných v určitom kole. Prednosť v postupe dostanete, ak ste podali viac tiketov ako hráč, ktorý má rovnaký počet bodov.
 5. Body zodpovedajú výhram na tiketoch, ktoré ste zaradili do Tipligy, vynásobené koeficientom 25. Čiže ak stavíte kurz 2,00 za 2 eurá a na tikete je výhra 4 eurá, získate 100 bodov.
 6. Tipliga má denné limity. Platí, že bez ohľadu na to, za koľko tipér tiket podá, do súťaže sa mu zaráta len maximálna výška denného limitu.
 7. Povinnosť tipovať denne nemáte, no kvôli denným limitom sa táto pravidelnosť oplatí.
 8. Aby ste nemuseli premýšľať o tom, že máte natipovať do Tipligy, Tipsport pridal možnosť uzatvoriť tiket dopredu.

Aké sú ceny Tipligy

Ceny Tipligy vypláca stávková kancelária v Netoch. Tie najväčšie odmeny získate v najvyššej úrovni, čiže v 1. lige. V tej môžete ako najlepší hráč získať až 40 000 Netov. Zaujímavá odmena následne čaká aj najlepšieho hráča 2. ligy, ktorý si odnesie 24 000 Netov. Naopak v Pralese a 6., 5. a 4. triede nezískate žiadne ceny. Bližšie informácie o odmenách a ich výškach uvádzame v tabuľke.

Úroveň
Počet skupín
Denný limit vkladov
Maximálna odmena za prvé miesto
1. liga
1
8€
40 000 Netov
2. liga
2
8€
24 000 Netov
Národná liga
4
8€
12 000 Netov
Divízia
4
8€
7 200 Netov
Krajský výber
16
4€
4 000 Netov
A trieda
32
4€
2 000 Netov
B trieda
64
4€
1 400 Netov
Okresný výber
128
4€
1 000 Netov
3. trieda
256
2€
400 Netov
4. trieda
512
2€
0 Netov
5. trieda
1024
2€
0 Netov
6. trieda
2048
2€
0 Netov
Prales
4096
2€
0 Netov

Ako zvýšiť svoju šancu v Tipsport Tiplige

Svoje šance v Tipsport Tiplige môžete zvýšiť tzv. žolíkom. Žolík je bonifikátor, ktorý vám umožňuje zdvojnásobiť počet získaných bodov. Získať ho môžete tak, že počas jedného kola v ľubovoľných štyroch dňoch uzavriete tikety za maximálny denný limit. Jeho výška sa odvíja od úrovne, v ktorej sa nachádzate. Skontrolovať si ju môžete v tabuľke uvedenej vyššie. Žolíka dostanete automaticky na piaty deň a použiť ho môžete aj na stávky dopredu. V jednom kole môžete získať maximálne troch žolíkov.