Spartak Trnava vs SC Dnipro: Európska konferenčná liga play-off


Play-off Európskej konferenčnej ligy prináša súboj medzi slovenským a ukrajinským mužstvom. Zápas Spartak Trnava vs SC Dnipro začína v stredu 23. augusta 2023 o 18:30. Hrá sa na Štadióne Antona Malatinského v Trnave, ktorý má kapacitu až 19 200 divákov. V tomto článku sa pozrieme, kde sledovať tento duel. Ďalej si pripomenieme predchádzajúce pohárové stretnutia oboch celkov. Na záver už tradične ukážeme Spartak Trnava vs SC Dnipro kurzy a zaujímavé stávkové príležitosti.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Spartak Trnava vs SC Dnipro: Európska konferenčná liga play-off

  • Ide o prvý zápas play-off o skupinovú fázu EKL. Odveta je na programe 31. augusta 2023 v Košiciach.
  • Ukrajinské mužstvo odvolalo hlavného trénera a proti Trnave povedie tím trojica asistentov.
  • Kurzy favorizujú na výhru v zápase Trnavu, ale na postup SC Dnipro.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Trnava neprehrá 1.37 1.36

Kde sledovať Spartak Trnava vs SC Dnipro

Sú dve možnosti, kde sledovať Spartak Trnava vs SC Dnipro. Livestream vysiela TV Tipsport. Je to zadarmo, stačí iba prestávkovať čiastku 1,30€. Televízny priamy prenos prináša stanica RTVS Šport, pričom štúdio pred zápasom začína v stredu 23. augusta 2023 o 18:15. Zostrihy z duelov možno nájsť aj na YouTube. Napríklad nižšie si pripomeňte highlighty z trnavského víťazstva 3:1 nad Lechom Poznaň.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
23. 8. 2023 o 18:30 Štadión Antona Malatinského, Trnava RTVS Šport, TV Tipsport

Trnava vyradila Lech Poznaň

V treťom kvalifikačnom kole Európskej konferenčnej ligy Trnava vyradila Lech Poznaň. Prvý zápas na poľskej pôde Spartak prehral 1:2. V odvete na domácom štadióne ale zvíťazil 3:1 a postúpil do play-off o skupinovú fázu EKL. Veľký ohlas vzbudili najmä gólové nožničky obrancu Lukáša Štetinu v 74. minúte. Tento presný zásah sa neskôr ukázal ako postupový. Ešte predtým Trnava v predchádzajúcom kole porazila lotyšský klub FK Auda po výsledkoch 1:1 vonku a 4:1 doma. Proti SC Dnipro sa predstaví po prvýkrát.

Trnava vyradila Lech Poznaň

Zdroj: twitter

Dnipro vypadlo so Slaviou

Kým Trnava si toto play-off vybojovala postupom z tretieho kola EKL, Dnipro vypadlo so Slaviou Praha v treťom predkole Európskej ligy. Ukrajinský tím hrá momentálne svoje domáce zápasy v Košiciach. Proti Slavii prehral prvý duel v Česku 3:0 a v košickej odvete sa zrodila remíza 1:1. Predtým hralo mužstvo aj predkolo Ligy majstrov, kde ale nestačilo na grécky Panathinaikos. V prvom zápase doma SC Dnipro prehralo 1:3, odveta skončila nerozhodne 2:2. Tím hral v minulej sezóne skupinovú fázu EKL a napokon vypadol v predkole play-off s cyperským AEK Lamaca.

Dnipro vypadlo so Slaviou

Zdroj: aroged

Spartak Trnava vs SC Dnipro kurzy

Spartak Trnava vs SC Dnipro kurzy síce v prípade tohto prvého zápasu favorizujú víťaza Slovenského pohára, ale na celkový postup ukrajinský tím. Na výhru Trnavy je kurz 2,27, na triumf SC Dnipro 3,26. Remíza má kurz 3,38. Je možné použiť rôzne tipovacie stratégie. Medzi najčastejšie stávky patrí viac ako 1.5 gólu v zápase s kurzom 1,33. Na postup Trnavy je zatiaľ kurz 2,08, na SC Dnipro 1,75. Tip, že domáci dajú prvý gól má kurz 1,80, v prípade hostí je to 2,28. Stávka, že Trnava dá viac ako 1.5 gólu v zápase je vypísaná s kurzom 2,20.

Tip redakcie: Trnava neprehrá

Trnava postúpila do tohto dvojzápasu po senzačnom a strhujúcom víťazstve. Spartak sa tak pred domácimi fanúšikmi opäť bude snažiť ukázať sa v čo najlepšom svetle. Naopak, Dnipro má v poslednom období sériu nepriaznivých výsledkov a navyše nastala nečakaná trénerská zmena. Preto tipujeme, že Trnava neprehrá.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Trnava neprehrá 1.37 1.36

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia