Rakúsko vs Turecko kurzy a preview: osemfinále EURO 2024


Futbalové ME vo futbale 2024 v utorok 7. júla ponúknu posledné osemfinálové zápasy. Večer o 21:00 sa na štadióne v Lipsku odohrá atraktívny súboj Rakúsko vs Turecko. Kurzy stávkových kancelárií v tomto dueli favorizujú Rakúsko, bilancia vzájomných zápasov týchto dvoch tímov je však vzácne vyrovnaná. Ako to napokon celé dopadne, si môžete pozrieť v priamom prenose na obrazovkách televízie Markíza a Voyo.

Rakúsko vs Turecko kurzy a preview: osemfinále EURO 2024

Najlepšie bonusy na zápas

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
70€ stávka bez rizika
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Rakúsko vďaka prekvapujúcej výhre 3:2 v poslednom zápase s Holandskom za sebou v skupine D nechali okrem „Oranjes“ aj Francúzov.
  • Turci zase vystavili „stopku“ českému tímu a do osemfinále postúpili z druhého miesta za favorizovaným Portugalskom.
  • Kurz na postup Rakúska do štvrťfinále je 1.49. Na Turecko ako víťaza zápasu do rozhodnutia môžete staviť pri kurze 2.75.

Rakúsko vs Turecko kurzy

Poďme sa teraz spolu pozrieť na EURO 2024 kurzy Rakúsko vs Turecko trochu bližšie. Víťazstvo Rakúska ešte v riadnom hracom čase má napríklad v Tipsporte kurz 1.95. Na výhru Turecka po 90. minútach si môžete tipnúť s kurzom 4.36 a na remízu 3.49. Medzi ďalšie najtipovanejšie udalosti patrí aj stávka, že v zápase padne viac ako jeden gól s kurzom 1.30. Alebo aj že Rakúsko bude mať v zápase viac ako 3 rohy (1.40).

Rakúsko
Turecko

TIP REDAKCIE: Do štvrťfinále postúpi Rakúsko

Rakúsko sa v skupinovej fáze EURO 2024 prezentovalo sympatickým futbalom, čo napokon vyústilo do prvého miesta v skupine. Pred Francúzskom aj Holandskom. Viacerí odborníci a fanúšikovia ho ešte pred turnajom dokonca pasovali za čierneho koňa. V našej redakcii si myslíme, že ich sen bude pokračovať ďalej. V ceste im stojí Turecko, ktoré so šťastím zdolalo na úvod Gruzínsko a následne dostalo výprask od Portugalska 0:3. No a vo svojom poslednom zápase sa vytrápili s Českom, ktoré hralo už od 20. minúty len s 10 hráčmi.
Rakúsko
Rakúsko víťaz do rozhodnutia
Viac faulov v zápase Rakúsko
Rakúsko percento držania lopty 55% a viac

Rakúšania hrajú dôrazne, zatiaľ im to vychádza

Ako sme už spomínali, Rakúsko sa na turnaji ukazuje vo veľmi dobrom svetle. Rakúski hráči dokážu hrať veľmi dôrazne, z čoho na ich strane pramenia aj častejšie odpískané fauly. Na EURE v tejto štatistike „dominovali“ ako v zápase s Francúzskom (18 faulov vs 10), tak aj proti Holandsku (16 vs 10). Prečo by mali tento štýl meniť práve v najdôležitejšom zápase EURO play-off? Odporúčame staviť vo výhodnejšom kurze 1.95 v Doxxbete. Prípadne môžete skúsiť v kurze 2.15 aj 15 a viac faulov na strane Rakúska. To sa im podarilo dosiahnuť dokonca vo všetkých troch doterajších zápasoch.

Turci sú v play-off EURO tretíkrát v histórii

Turecko má na turnaji druhú najmladšiu jedenástku. A aj napriek tomu sa zverencom talianskeho trénera Vincenza Montellu podarilo postúpiť ďalej z pekného druhého miesta v skupine. Tretíkrát v histórii. A možno tiež dokážu zopakovať svoj najväčší úspech na ME, keď sa v roku 2008 senzačne prebojovali až do semifinále. Z pozície outsidera budú chcieť čo najdlhšie udržať priaznivý stav a lopta by tak mala byť častejšie na kopačkách Rakúska. V Tipsporte sme našli zaujímavú príležitosť, že percento držania lopty v prospech Rakúska bude 55% a viac. S výhodným kurzom 1.80.

Kde sledovať duel Rakúsko vs Turecko

Posledné osemfinále na EURO 2024 zaobstará duel Rakúsko vs Turecko. V utorok 2. júla na štadióne v Lipsku s výkopom o 21:00. Priamy prenos stretnutia môžete sledovať na Markíze a tiež na Voyo. Tam máte k dispozícii dokonca kompletný program na EURO 2024, naživo aj zo záznamu.

Informácie k zápasu
Súťaž
EURO 2024
Termín stretnutia:
2. júla 2024 o 21:00
Kurzy Tipsport:
1.95 vs 4.36
Miesto zápasu:
Red Bull Arena, Leipzig
Kde sledovať:
Markíza, Voyo

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia